Lista i wyniki gal Fight Exclusive Night
Lista i wyniki gal Fight Exclusive Night.
Lista gal
Nr
|
Gala
|
Data
|
Miejsce
|
Transmisja
|
1
|
FEN 1: Grudniewski vs. Szulakowski
|
16 listopada 2013
|
Wrocław, Klub Biznesowy Stadion Wrocław
|
N/A
|
2
|
FEN 2: Bartnik vs. Dembler
|
8 marca 2014
|
Wrocław, Klub Biznesowy Stadion Wrocław
|
3
|
FEN 3: The War is Coming
|
28 czerwca 2014
|
Wrocław, Hala Stulecia
|
4
|
FEN 4: Summer Edition
|
16 sierpnia 2014
|
Sopot, Hala Stulecia Sopotu
|
5
|
FEN 5: Cuprum Heroes
|
10 stycznia 2015
|
Lubin, Hala RCS
|
6
|
FEN 6: Showtime
|
6 marca 2015
|
Wrocław, Hala „Orbita”
|
7
|
FEN 7: Real Combat
|
24 kwietnia 2015
|
Bydgoszcz, Artego Arena
|
8
|
FEN 8: Summer Edition
|
31 lipca 2015
|
Kołobrzeg, Hala Milenium
|
9
|
FEN 9: Go For It
|
7 listopada 2015
|
Wrocław, Hala Orbita
|
10
|
FEN 10: Gold Edition
|
9 stycznia 2016
|
Lubin, Hala RCS
|
11
|
FEN 11: Warsaw Time
|
19 marca 2016
|
Warszawa, Torwar
|
12
|
FEN 12: Feel The Force
|
20 maja 2016
|
Wrocław, Hala Stulecia
|
13
|
FEN 13: Summer Edition
|
13 sierpnia 2016
|
Gdynia, Gdynia Arena
|
14
|
FEN 14: Silesian Rage
|
15 października 2016
|
Katowice, Spodek
|
15
|
FEN 15: Final Strike
|
14 stycznia 2017
|
Lubin, Hala RCS
|
16
|
FEN 16: Warsaw Reloaded
|
11 marca 2017
|
Warszawa, Torwar
|
17
|
FEN 17: Baltic Storm
|
12 maja 2017
|
Gdynia, Gdynia Arena
|
18
|
FEN 18: Summer Edition
|
12 sierpnia 2017
|
Koszalin, Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie
|
19
|
FEN 19: Battle for Wrocław
|
14 października 2017
|
Wrocław, Hala Orbita
|
20
|
FEN 20: Next Level
|
10 marca 2018
|
Warszawa, Torwar
|
21
|
FEN 21: Grzebyk vs. Vieira
|
26 maja 2018
|
Wrocław, Hala Orbita
|
22
|
FEN 22: Poznań Fight Night
|
20 października 2018
|
Poznań, Hala UAM
|
23
|
FEN 23: Rebecki vs. Imavov
|
12 stycznia 2019
|
Lubin, Hala RCS
|
24
|
FEN 24: All or Nothing
|
16 marca 2019
|
Warszawa, Torwar
|
25
|
FEN 25: Ostróda Fight Night
|
15 czerwca 2019
|
Ostróda, Amfiteatr w Ostródzie
|
26
|
FEN 26: The Greatness
|
12 października 2019
|
Wrocław, Hala Orbita
|
27
|
FEN 27: Rębecki vs. Magomedov
|
18 stycznia 2020
|
Szczecin, Netto Arena
|
28
|
FEN 28: Lotos Fight Night
|
13 czerwca 2020
|
Nieporaz, Alvernia Studios
|
29
|
FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda
|
22 sierpnia 2020
|
Ostróda, Amfiteatr w Ostródzie
|
30
|
FEN 30: Lotos Fight Night Wrocław
|
3 października 2020
|
Wrocław, Hala „Orbita”
|
31
|
FEN 31: Lotos Fight Night Łódź
|
28 listopada 2020
|
Łódź, DoubleTree by Hilton Hotel Łódź
|
32
|
FEN 32: Lotos Fight Night Warszawa
|
20 lutego 2021
|
Warszawa, Hilton Warsaw City
|
33
|
FEN 33: Lotos Fight Night Warszawa
|
27 marca 2021
|
Warszawa, Hilton Warsaw City
|
34
|
FEN 34: Totalbet Fight Night
|
28 maja 2021
|
Warszawa, Hilton Warsaw City
|
35
|
FEN 35: Lotos Fight Night Ostróda
|
26 czerwca 2021
|
Ostróda, Amfiteatr w Ostródzie
|
36
|
FEN 36: Fight Night Szczecin
|
16 października 2021
|
Szczecin, Netto Arena
|
37
|
FEN 37: Energa Fight Night Wrocław
|
27 listopada 2021
|
Wrocław, Hala „Orbita”
|
38
|
FEN 38: Lotos Fight Night
|
22 stycznia 2022
|
Ostrów Wielkopolski, Arena Ostrów
|
39
|
FEN 39: Lotos Fight Night
|
12 marca 2022
|
Ząbki, Hala MOSiR
|
40
|
FEN 40: Energa Fight Night Ostróda
|
18 czerwca 2022
|
Ostróda, Amfiteatr w Ostródzie
|
41
|
FEN 41: Tauron Fight Night Mrągowo
|
27 sierpnia 2022
|
Mrągowo, Amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie
|
42
|
FEN 42: Tauron Fight Night Wrocław
|
15 października 2022
|
Wrocław, Hala „Orbita”
|
43
|
FEN 43: Energa Fight Night Szczecin
|
16 grudnia 2022
|
Szczecin, Netto Arena
|
44
|
FEN 44: Orlen Paliwa Fight Night
|
28 stycznia 2023
|
Ostrów Wielkopolski, Arena Ostrów
|
45
|
FEN 45: Tauron Fight Night Ząbki
|
11 marca 2023
|
Ząbki, Hala w Szkole Podstawowej nr 6
|
46
|
FEN 46: Kuberski vs. Wojciechowski
|
27 maja 2023
|
Piła, Hala sportowo-widowiskowa MOSiR w Pile
|
47
|
FEN 47: Orlen Paliwa Fight Night
|
17 czerwca 2023
|
Ostróda, Amfiteatr w Ostródzie
|
48
|
FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek
|
18 sierpnia 2023
|
Jastrzębie-Zdrój, Hala Widowiskowo-Sportowa
|
49
|
FEN 49: Fight Night Mrągowo
|
25 sierpnia 2023
|
Mrągowo, Amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie
|
Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Fight, Polsat Box Go
|
50
|
FEN 50: Tauron Fight Night
|
2 września 2023
|
Gliwice, Arena Gliwice
|
51
|
FEN 51: KGHM Fight Night
|
14 października 2023
|
Lubin, Hala RCS
|
52
|
FEN 52: Łazarz vs. Szewczyk 2
|
17 lutego 2024
|
Ostrów Wielkopolski, Arena Ostrów
|
53
|
FEN 53: KGHM Fight Night
|
16 marca 2024
|
Lubin, Hala RCS
|
54
|
FEN 54: Wyroślak vs. Grabovich
|
17 maja 2024
|
Piła, Hala sportowo-widowiskowa MOSiR w Pile
|
55
|
FEN 55: Abdurzakov vs. Pietrzak
|
15 czerwca 2024
|
Ostróda, Amfiteatr w Ostródzie
|
56
|
FEN 56
|
sierpień 2024
|
?
|
Wyniki gal
FEN 1: Grudniewski vs. Szulakowski
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Szulakowskiego przez poddanie w 2 rundzie
- Karta wstępna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Jakub Boczek – Damian Kłosek
- Zwycięstwo Kłoska przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Artur Łapka – Łukasz Kulig
- Zwycięstwo Łapki przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w limicie umownym -67 kg: Mariusz Janicki – Kamil Tarnawski
- Zwycięstwo Janickiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Witold Fedyna – Kamil Karkus
- Zwycięstwo Karkusa przez poddanie w 2 rundzie
FEN 2: Bartnik vs. Dembler
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Bartnika przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta wstępna
- Zwycięstwo Świątka przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Patryk Grudniewski – Mateusz Tatarek
- Zwycięstwo Grudniewskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii open (bez limitu): Janusz Dylewski – Michał Piszczek
- Zwycięstwo Piszczka przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Mateusz Hyży – Patryk Paduch
- Zwycięstwo Paducha przez TKO w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -55 kg: Marta Chojnoska – Sylwia Juśkiewicz
- Zwycięstwo Juśkiewicz przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii open (bez limitu): Radosław Pupin – Andrzej Kulik
- Zwycięstwo Kulika przez TKO w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Przemysław Bubiński – Piotr Rogosz
- Zwycięstwo Rogosza przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Damian Komisarski – Damian Pomocka
- Zwycięstwo Komisarskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
FEN 3: The War is Coming
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -61 kg: Antoine Habash – Tomasz Makowski
- Zwycięstwo Habasha przez TKO w 2 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Tymoteusz Świątek – Martin Fouda Afana Bipouna
- Zwycięstwo Świątka przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Juśkiewicz przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Kowalczyka przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Dawid Mora – Leo Kostic
- Zwycięstwo Mory przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Jewgienij Januszko – Patryk Grudniewski
- Zwycięstwo Grudniewskiego przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Bratkowicza przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Piotr Rogosz – David Świerczyński
- Zwycięstwo Rogosza przez KO w 3 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Jakub Kowalewicz – Łukasz Kulig
- Zwycięstwo Kowalewicza przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Przemysław Kośnik – Damian Komisarski
- Zwycięstwo Kośnika przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w limicie umownym -69 kg: Marek Jędrzejczak – Patryk Roskosz
- Zwycięstwo Roskosza przez poddanie w 1 rundzie
FEN 4: Summer Edition
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Świątka przez poddanie w 3 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Dawid Mora – Michał Wlazło
- Zwycięstwo Mory przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Jacek Kreft – Patryk Rogóż
- Zwycięstwo Krefta przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Robert Maruszak – Tomasz Kowalkowski
- Zwycięstwo Maruszaka przez TKO w 3 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Anton Szimiuk – Emil Różewski
- Zwycięstwo Różewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -54 kg: Marta Chojnoska – Monika Porażyńska
- Zwycięstwo Chojnoskiej przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -67 kg: Jarosław Daschke – Łukasz Gawlik
- Zwycięstwo Daschke przez jednogłośną decyzję sędziów
FEN 5: Cuprum Heroes
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Paweł Biszczak – Janu Malkriado Cruz
- Zwycięstwo Biszczaka przez KO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Krzysztof Pietraszek – Marcin Zontek
- Zwycięstwo Zontka przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Tomas Gut – Bartosz Muszyński
- Zwycięstwo Muszyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Michalskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym +95 kg: Vilem Fencl – Jakub Kozera
- Zwycięstwo Kozery przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Jurij Bybocznik – Maciej Kruszewski
- Zwycięstwo Kruszewskiego przez KO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -54 kg: Patrycja Krawczyk – Alexandra Jursova
- Zwycięstwo Krawczyk przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Georgyj Budko – Paweł Kordylewicz
- Zwycięstwo Kordylewicza przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Anton Szimiuk – Patryk Paduch
- Zwycięstwo Paducha przez TKO w 1 rundzie
FEN 6: Showtime
Po raz pierwszy organizatorzy przyznali bonusy finansowe za „nokaut wieczoru”, „poddanie wieczoru” oraz „walkę wieczoru”.
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Marinho przez TKO w 5 rundzie
- Karta Główna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Zakaria Baitar – Paweł Biszczak
- Zwycięstwo Biszczaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Zontka przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Wierzbickiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Jurij Dobkow – Dawid Mora
- Zwycięstwo Mory przez poddanie (zawodnik nie wyszedł do 3 rundy)
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Tomas Gut – Piotr Rogosz
- Zwycięstwo Rogosza przez TKO w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -65 kg: Róża Gumienna – Veronika Cmarnova
- Zwycięstwo Gumiennej przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Michał Michalski – Mariusz Radziszewski
- Zwycięstwo Michalskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Karta wstępna
- Zwycięstwo Kiełka przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Michał Golasiński – Patryk Paducha
- Zwycięstwo Golasińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Bratkowicza przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[1]:
FEN 7: Real Combat
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Nikolai Falin – Tomasz Sarara
- Zwycięstwo Sarary przez KO w 2 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Veržbickasa przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Zakaria Baitar – Łukasz Rambalski
- Zwycięstwo Baitara przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Robert Rajewski Jr. – Marcin Wrzosek
- Zwycięstwo Wrzoska przez TKO w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -55 kg: Wiktoria Korkoszko – Marta Chojnoska
- Zwycięstwo Chojnowskiej przez niejednogłośną decyzję sędziów po dogrywce
- Karta wstępna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Wojciech Janusz – Andrzej Piątkowski
- Zwycięstwo Janusza przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii open (bez limitu): Michał Czyż – Kamil Szukiełojć
- Zwycięstwo Szukiełojcia przez TKO w 3 rundzie
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Łukasz Demczur – Michał Strehlke
- Zwycięstwo Demczura przez poddanie w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[2]:
FEN 8: Summer Edition
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Andre Schmeling – Tomasz Sarara
- Zwycięstwo Sarary przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Odzimkowskiego przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Paweł Kiełek – Roman Szymański
- Zwycięstwo Szymańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Artur Piotrowski – Paweł Żelazowski
- Zwycięstwo Żelazowskiego przez KO w 1 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Łukasz Borowski – Akop Szostak
- Zwycięstwo Szostaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta wstępna
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Alex O’Toole – Maciej Różański
- Zwycięstwo Różańskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Krzysztof Pietraszek – Marcin Wójcik
- Zwycięstwo Wójcika przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Jacek Kreft – Mateusz Rębecki
- Zwycięstwo Rębeckiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Michał Golasiński – Rafał Lewoń
- Zwycięstwo Lewonia przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Łukasz Demczur – Sebastian Kotwica
- Zwycięstwo Kotwicy przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[3]:
FEN 9: Go For It
- Walka Wieczoru
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Tassilo Lahr – Marcin Zontek
- Zwycięstwo Zontka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Pavel Obozny – Paweł Biszczak
- Zwycięstwo Biszczaka przez KO w 2 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Rafał Błachuta – Michał Michalski
- Zwycięstwo Michalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Di Chirico przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Szymańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -65 kg: Róża Gumienna – Katarzyna Posiadała
- Zwycięstwo Gumiennej przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Wójcika przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Miroslav Vacek – Marcin Bandel
- Zwycięstwo Bandla przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Michał Ronkiewicz – Łukasz Szulc
- Zwycięstwo Ronkiewicza przez KO w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Jakub Boczek – Michał Golasiński
- Zwycięstwo Boczka przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[4]:
FEN 10: Gold Edition
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Anatoli Hunanyan – Paweł Biszczak
- Zwycięstwo Biszczaka przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Zontka przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Davy Gallon – Rafał Błachuta
- Zwycięstwo Gallona przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Veržbickasa przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Wierzbickiego przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -55 kg: Monika Porażyńska – Patrycja Krawczyk
- Zwycięstwo Krawczyk przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Krefta przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Paweł Hadaś – Aleksander Rychlik
- Zwycięstwo Hadasia przez poddanie w 2 rundzie
- Karta wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Bartosz Muszyński – Janu Malkriado Cruz
- Zwycięstwo Muszyńskiego przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Mateusz Głąb – Paweł Kordylewicz
- Zwycięstwo Głąba przez poddanie w 3 rundzie
Nagrody bonusowe[5]:
- Walka wieczoru → Anatoli Hunanyan – Paweł Biszczak
- Poddanie wieczoru → Jacek Kreft
- Nokaut wieczoru → Bartosz Muszyński
FEN 11: Warsaw Time
- Walka Pożegnalna (K-1)
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Igor Kołacin – Krzysztof Pietraszek
- Zwycięstwo Kołacina przez poddanie (Pietraszek nie wyszedł do drugiej rundy)
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Szymańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Kowalczyka przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Żelazowskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Tomasz Sarara – Ivan Bartek
- Zwycięstwo Sarary przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Falina przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Naruszczki przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Aytac Yahsi – Marcin Szreder
- Zwycięstwo Szredera przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Kopery przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -55 kg: Iwona Nieroda – Judyta Niepogoda
- Zwycięstwo Nierody przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Alan Kwieciński – Michał Miłek
- Zwycięstwo Miłka przez poddanie w 3 rundzie
- Zwycięstwo Błeszyńskiego przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Marcin Gałązka – Jakub Łętowski
- Zwycięstwo Gałązki przez poddanie w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[6]:
FEN 12: Feel The Force
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Gallona przez TKO w 4 rundzie
- Karta Główna
- Walka kick-bokserska (K-1) o tymczasowy pas mistrzowski FEN w limicie umownym -77 kg: Zakaria Baitar – Wojciech Wierzbicki
- Zwycięstwo Wierzbickiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Mysialy przez poddanie w 5 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Igor Fernandes – Paweł Pawlak
- Zwycięstwo Fernandesa przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Bartosz Muszyński – Piotr Rogosz
- Zwycięstwo Muszyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (po dogrywce)
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Elio Caiaffa – Adam Golonkiewicz
- Zwycięstwo Golonkiewicza przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Kamil Jenel – Oskar Staszczak
- Zwycięstwo Jenela przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Strzelczyka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Mateusz Głąb – Michał Miłek
- Zwycięstwo Głąba przez jednogłośną decyzję sędziów (po dogrywce)
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -54 kg: Iwona Nieroda – Gabriella Mezei
- Zwycięstwo Nierody przez TKO w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[7]:
FEN 13: Summer Edition
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Łebkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Ziółkowskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Michał Wlazło – Marcin Gułaś
- Zwycięstwo Wlazło przez TKO w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Arkadiusz Wrzosek – Kryspin Kalski
- Zwycięstwo Wrzoska przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Bizewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -65 kg: Kamila Bałanda – Róża Gumienna
- Zwycięstwo Gumiennej przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -70 kg: Jarosław Daschke – Marcin Stopka
- Zwycięstwo Daschke przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Bartłomiej Kopera – Nikodem Szymański
- Zwycięstwo Kopery przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Aleksander Georgas – Robert Rajewski Jr.
- Zwycięstwo Georgasa przez poddanie w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Bartosz Chyrek – Ireneusz Szydłowski
- Zwycięstwo Szydłowskiego przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Kamil Gniadek – Klemens Ewald
- Zwycięstwo Gniadka przez poddanie w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -70 kg: Filip Sadowski – Jakub Rajewski
- Zwycięstwo Rajewskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka w limicie umownym -80 kg: Paweł Kordylewicz – Karol Trzebiatowski
- Zwycięstwo Kordylewicza przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[8]:
FEN 14: Silesian Rage
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Sarary przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Paweł Hadaś – Paweł Brandys
- Zwycięstwo Hadasia przez poddanie w 2 rundzie
- Zwycięstwo Santosa przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Biszczaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Pavel Obozny – Kamil Jenel
- Zwycięstwo Jenela przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Andrzej Grzebyk – Alexey Repalov
- Zwycięstwo Grzebyka przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Kowalczyka przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Martin Chudej – Akop Szostak
- Zwycięstwo Chudeja przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Odzimkowskiego przez poddanie w 3 rundzie
- Zwycięstwo Stanka przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Piotr Olszynka – Kamil Selwa
- Zwycięstwo Selwy przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[9]:
FEN 15: Final Strike
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Biszczaka przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Riccardo Nosiglia – Marcin Zontek
- Zwycięstwo Nosiglii przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) o pas mistrzowski FEN w limicie -65 kg: Martina Fendrichova – Róża Gumienna
- Zwycięstwo Gumiennej przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Naruszczki przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Vincent del Guerra – Kamil Gniadek
- Zwycięstwo Gniadka przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Odzimkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Adam Golonkiewicz – Mateusz Rębecki
- Zwycięstwo Rębeckiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Leonid Smirnov – Mateusz Głąb
- Zwycięstwo Głąba przez poddanie w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -67 kg: Wojciech Kazieczko – Mateusz Dąbrowski
- Zwycięstwo Kazieczko przez niejednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[10]:
FEN 16: Warsaw Reloaded
- Walka Wieczoru
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Gabriel Silva – Kamil Łebkowski
- Zwycięstwo Silvy przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii średniej do -85 kg: George Davies – Radosław Paczuski
- Zwycięstwo Paczuskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Imawowa przez TKO w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Marcin Szreder – Ihar Kamkou
- Zwycięstwo Szredera przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym +95 kg: Artur Biżewski – Arkadiusz Wrzosek
- Zwycięstwo Wrzoska przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Gniadka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Arbi Szamajew – Shely Santana
- Zwycięstwo Szamajewa przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Ireneusz Szydłowski – Paweł Pawlak
- Zwycięstwo Pawlaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Kotwicy przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Adrian Kurek – Karol Zyra
- Zwycięstwo Zyry przez poddanie w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -61 kg: Witalij Kazakou – Piotr Bąkowski
- Zwycięstwo Kazakou przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[11]:
FEN 17: Baltic Storm
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Łebkowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Martin Chuděj – Michał Wlazło
- Zwycięstwo Wlazły przez dyskwalifikację w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii średniej do -85 kg: Menno Van Roosmalen – Radosław Paczuski
- Zwycięstwo Paczuskiego przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -95 kg: Artur Bizewski – Marcin Szreder
- Zwycięstwo Bizewskiego przez KO w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -70 kg: Robert Rajewski Jr. – Jarosław Daschke
- Zwycięstwo Daschke przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Patryk Nowak – Piotr Hallmann
- Zwycięstwo Hallmanna przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -120 kg: Mateusz Łazowski – Kryspin Kalski
- Zwycięstwo Kalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Aleksiej Olejnik – Aleksander Georgas
- Zwycięstwo Georgasa przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Bartosz Leśko – Aleksander Rychlik
- Zwycięstwo Leśki przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Dmitrij Borsuk – Ireneusz Szydłowski
- Zwycięstwo Szydłowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -70 kg: Kamil Mateja – Alan Kwieciński
- Zwycięstwo Matei przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Adam Brzezowski – Damian Tarabasz
- Zwycięstwo Brzezowskiego przez poddanie w 3 rundzie
Nagrody bonusowe[12]:
FEN 18: Summer Edition
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Imawowa przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Grzebyka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Bartłomiej Kopera – Alexander Georgas
- Zwycięstwo Kopery przez poddanie w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii półciężkiej: Mateusz Duczmal – Artur Bizewski
- Zwycięstwo Bizewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Mateusz Rębecki – Dmitrij Golbajew
- Zwycięstwo Rębeckiego przez 2 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Mateusz Łazowski – Marcin Sianos
- Zwycięstwo Sianosa przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Michaliszyna przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Wojciech Janusz – Chanin Aleksandr
- Zwycięstwo Aleksandra przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Stasiaka przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Piotr Tutkowski – Adrian Błeszyński
- Zwycięstwo Błeszyńskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Marek Woroncow – Filip Tomczak
- Zwycięstwo Tomczaka przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Mateusz Symoczko – Piotr Walawski
- Zwycięstwo Symoczko przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[13]:
FEN 19: Battle for Wrocław
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej: Paweł Biszczak – Igor Danis
- Zwycięstwo Biszczaka przez KO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Bartłomiej Brzeziński – Gabriel Al-Sulwi
- Zwycięstwo Al-Sulwiego przez TKO (przerwanie narożnika) w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) o pas mistrzowski FEN w kategorii ciężkiej: Arkadiusz Wrzosek – Nikolaj Falin
- Zwycięstwo Wrzoska przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Michalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Waliczek przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Bartosz Leśko – Paweł Brandys
- Zwycięstwo Leśki przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii muszej: Raffaela Milner – Magdalena Rak
- Zwycięstwo Rak przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Tymoteusz Łopaczyk – Adrian Błeszyński
- Zwycięstwo Łopaczyka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Patryk Nowak – Jakub Mroczkowski
- Zwycięstwo Nowaka przez poddanie (gilotyna) w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii lekkiej: Krzysztof Kottas – Marcin Stopka
- Zwycięstwo Stopki przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[14]:
FEN 20: Next Level
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) o pas mistrzowski FEN w kategorii średniej do -85 kg : Radosław Paczuski – Stanisław Zaniewski
- Zwycięstwo Paczuskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Rębeckiego przez TKO w 4 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) o pas mistrzowski FEN w kategorii ciężkiej: Arkadiusz Wrzosek – Artur Bizewski
- Zwycięstwo Wrzoska przez jednogłośną decyzją sędziów
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Andrzej Grzebyk – Anatolij Litwinow
- Zwycięstwo Grzebyka przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Naruszczki przez jednogłośną decyzją sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii ciężkiej: Marcin Szreder – Rafał Korczak
- Zwycięstwo Korczaka przez jednogłośną decyzją sędziów po dogrywce
- Zwycięstwo Torresa przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Krzysztof Kułak – Michał Tarabańka
- Zwycięstwo Kułaka przez poddanie w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii półśredniej: Alan Kwieciński – Adrian Błeszyński
- Zwycięstwo Błeszyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[15]:
FEN 21: Grzebyk vs. Vieira
- Walka Wieczoru
- Walka o pas mistrzowski FEN w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Andrzej Grzebyk – Thiago Vieira
Zwycięstwo Grzebyka przez TKO w trzeciej rundzie
- Karta Główna
Zwycięstwo Pławeckiego przez niejednogłośną decyzję sędziów
Zwycięstwo Zontka przez TKO w trzeciej rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Tymoteusz Łopaczyk – Jacek Jędraszczyk
Zwycięstwo Łopaczyka przez poddanie w trzeciej rundzie
Zwycięstwo Ziółkowskiego przez KO w pierwszej rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Mateusz Głąb – Łukasz Kopera
Zwycięstwo Kopery przez TKO w pierwszej rundzie
Zwycięstwo Somerfelda przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Marcin Sianos – Grzegorz Ciepliński
Zwycięstwo Cieplińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Bartosz Leśko – Kewin Wiwatowski
Zwycięstwo Leśki przez poddanie w pierwszej rundzie
Nagrody bonusowe[16]:
FEN 22: Poznań Fight Night
- Walka Wieczoru
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Damian Grabowski – Jose Rodrigo Guelke
- Zwycięstwo Grabowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Rębeckiego przez TKO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Leśki przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Kamil Gniadek – Jacek Jędraszczyk
- Zwycięstwo Gniadka przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Kamil Łebkowski – Łukasz Demczur
- Zwycięstwo Łebkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Radosza przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Edilson Teixeira – Krzysztof Klaczek
- Zwycięstwo Klaczka przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Dawid Pasternak – Rafał Statkiewicz
- Zwycięstwo Stankiewicza przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka odbędzie się po zakończeniu transmisji telewizyjnej. Sytuacja jest związana z ciszą wyborczą i tym, że Łebkowski jest jednym z kandydatów
Nagrody bonusowe[17]:
FEN 23: Rebecki vs. Imavov
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Rębeckiego przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb) Marcin Sianos – Marcin Zontek
- Zwycięstwo Sianosa przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Zadory przez KO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Duszy przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Wierzbickiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -67 kg: Eliasz Jankowski – Hubert Dylewski
- Zwycięstwo Jankowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Charzewskiego przez poddanie w 3 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii koguciej: Bartosz Hassa – Mariusz Lach
- Zwycięstwo Lacha przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Szymon Szarpak – Kamil Kraska
- Zwycięstwo Kraski przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii lekkiej: Robert Rajewski Jr – Łukasz Kaczmarczyk
- Zwycięstwo Kaczmarczyka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii półśredniej: Łukasz Kaleta – Tomasz Zamysłowski
- Zwycięstwo Zamysłowskiego przez TKO w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[18]:
FEN 24: All or Nothing
- Walka Wieczoru
- Walka kick-bokserska (K-1) o pas mistrzowski FEN w kategorii ciężkiej: Arkadiusz Wrzosek – Patrick Schmid
- Zwycięstwo Wrzoska przez TKO w 5 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Grzebyka przez KO w 3 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Grzegorz Ciepliński – Szymon Bajor
- Zwycięstwo Bajora przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Paczuskiego przez TKO w 3 rundzie
- Remis przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Bekus przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Al-Sulwiego przez TKO w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Zielińskiego przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Krakowiaka przez poddanie w 3 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii lekkiej: Robert Rajewski Jr. – Michał Gęsiarz
- Zwycięstwo Rajewskiego Jr. przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[19]:
FEN 25: Ostróda Fight Night
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Bakočevicia przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Zielińskiego przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Kowalskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii lekkiej: Bartłomiej Witkowski – Pavel Kobyliatskyi
- Zwycięstwo Kobyliatskyi przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Lubońskiej przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Krystian Bielski – Tomasz Skrzypek
- Zwycięstwo Bielskiego przez KO w 2 rundzie
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Michał Gutowski – Wojciech Janusz
- Zwycięstwo Janusza przez KO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Bartosz Leśko – Kewin Wiwatowski
- Zwycięstwo Leśki przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii średniej: Łukasz Radosz – Przemysław Zygmuntowicz
- Zwycięstwo Radosza przez TKO w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[20]:
FEN 26: The Greatness
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Grzebyka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Wierzbickiego przez TKO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Kijańczuka przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Duszy przez KO w 3 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Szymon Bajor – Marcin Sianos
- Zwycięstwo Bajora przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Michał Golasiński – Tymoteusz Łopaczyk
- Zwycięstwo Łopaczyka przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Bartosińskiego przez TKO w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Łukasz Charzewski – Krystian Blezień
- Zwycięstwo Charzewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Krakowiaka przez poddanie w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[21]:
FEN 27: Rębecki vs. Magomedov
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Rębeckiego przez TKO w 2 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Kowalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -71 kg: Gor Harutjunjan – Marcin Parcheta
- Zwycięstwo Parchety przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Dourthe przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Romanowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Kamil Gniadek – Michał Balcerczak
- Zwycięstwo Gniadka przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Michał Gutowski – Łukasz Sudolski
- Zwycięstwo Sudolskiego przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Samuel Vogt – Jacek Jędraszczyk
- Zwycięstwo Jędraszczyka przez KO w 2 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Seweryn Kirschhiebel – Kirill Korniłow
- Zwycięstwo Korniłowa przez KO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Joniaka przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[22]:
FEN 28: Lotos Fight Night
- Walka Wieczoru
- Walka o pas mistrzowski FEN w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Mateusz Rębecki – Fabiano Silva
- Zwycięstwo Rębeckiego przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Szeligi przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Thompsona przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Wójcika przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Kity przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Koziorzębskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Marcin Sianos – Adam Pałasz
- Zwycięstwo Pałasza przez TKO w 3 rundzie
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Charzewskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii półśredniej: Dominik Zadora – Piotr Sokół
- Zwycięstwo Zadory przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kobiet w kategorii muszej: Anita Bekus – Sylwia Firlej
- Zwycięstwo Bekus przez TKO w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[23]:
FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda
- Walka Wieczoru
- Nieodbyta. Pojedynek w 3 rundzie został uznany przez sędziego ringowego jako No Contest (przypadkowy faul w oko w wykonaniu Łazarza), w związku z tym mistrz nie został wyłoniony
- Karta Główna
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Adrian Zieliński – Danilo Belluardo
- Zwycięstwo Zielińskiego przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Naruszczki przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Formeli przez KO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Bryczka przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Mindy przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Krystian Bielski – Seweryn Kirschhiebel
- Zwycięstwo Bielskiego przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Biernata przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -85 kg: Karol Łasiewicki – Mateusz Kopeć
- Zwycięstwo Kopecia przez TKO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Kraski przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[24]:
FEN 30: Lotos Fight Night Wrocław
- Walka Wieczoru
- Walka o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Robert Bryczek – Virgiliu Frasineac
- Zwycięstwo Bryczka przez TKO w 5 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Zadory przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Charzewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Badurek przez niejednogłośną decyzję sędziów (początkowo zwycięstwo Bekus, jednak werdykt został zmieniony po błędzie sędziów)
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii ciężkiej: Michał Turyński – Cyril Cereyon
- Zwycięstwo Turyńskiego przez TKO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Bajora przez TKO w 1 rundzie (Niemiec nie został dopuszczony do 2 rundy)
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Wojciech Janusz – Michał Gutowski
- Zwycięstwo Janusza przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Poniedziałka przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Joniaka przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Nalepki przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[25]:
FEN 31: Lotos Fight Night Łódź
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Rutkowskiego przez jednogłośna decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Trybały przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Wójcika przez TKO w 4 rundzie
- Zwycięstwo Magarda przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Naruszczki przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Formeli przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Saeed Younsi – Marcin Filipczak
- Zwycięstwo Filipczaka przez TKO w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[26]:
FEN 32: Lotos Fight Night Warszawa
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Rębeckiego przez KO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Łazarza przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Szymon Bajor – Ednaldo Oliveira
- Zwycięstwo Bajora przez TKO w 3 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Szymon Dusza – Roland Cambal
- Zwycięstwo Duszy przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Rafał Lewoń – Piotr Walawski
- Zwycięstwo Lewonia przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Kuberskiego przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Mikołaj Lewandowski – Wojciech Kawa
- Zwycięstwo Kawy przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Szewczyka przez poddanie w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[27]:
FEN 33: Lotos Fight Night Warszawa
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Formeli przez jednogłośna decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Zadory przez jednogłośna decyzję sędziów
- Zwycięstwo Szakałowej przez jednogłośna decyzję sędziów
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Rafał Kijańczuk – Marcin Filipczak
- Zwycięstwo Filipczaka przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Bujkowskiego przez TKO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Chochłowa przez KO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka semi-pro w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Maciej Gąsiorek – Bartosz Zaczeniuk
- Zwycięstwo Zaczeniuka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej: Gracjan Miś – Hubert Wybierała
- Zwycięstwo Misia przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii półśredniej: Damian Rzepecki – Dariusz Wilk
- Zwycięstwo Wilka przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[28]:
FEN 34: Totalbet Fight Night
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Borowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Karta Główna
- Zwycięstwo Mlambo'a przez poddanie w 1 rundzie
- Walka kobiet w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Aniela Bogusz – Adrianna Śledź
- Zwycięstwo Bogusz przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Murańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Szakałowej przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w limicie umownym -94 kg: Kamil Piórkowski – Adam Radziszewski
- Zwycięstwo Radziszewskiego przez KO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Paulina Paola – Wiktoria Gnieciak
- Zwycięstwo Paoli przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Michał Piwowarski – Kacper Miklasz
- Zwycięstwo Piwowarskiego przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[29]:
FEN 35: Lotos Fight Night Ostróda
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Gorszecznika przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Kowalskiego przez większościową decyzję sędziów
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Kamil Łebkowski – Patryk Duński
- Zwycięstwo Duńskiego przez KO w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Juan Martin Caballero – Krystian Bielski
- Zwycięstwo Bielskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Jose Barrios – Kamil Kraska
- Zwycięstwo Kraski przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii ciężkiej: Artur Biżewski – Łukasz Szmajda
- Zwycięstwo Szmajdy przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Paweł Biernat – Damian Bujkowski
- Zwycięstwo Biernata przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Szewczyka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Krzysztof Gajek – Mariusz Joniak
- Zwycięstwo Joniaka przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Rzepeckiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[30]:
FEN 36: Fight Night Szczecin
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Rębeckiego przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo de Souzy przez technicznie poddanie w 2 rundzie
- Zwycięstwo Szewczyka przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Krystian Bielski – Piotr Walawski
- Zwycięstwo Bielskiego przez KO w 2 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Wojciech Kawa – Denis Zarówny
- Zwycięstwo Kawy przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
- Zwycięstwo Wojciechowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Dobrzyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Maciej Pacuła – Samuel Vogt
- Zwycięstwo Vogta przez poddanie w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii lekkiej: Patryk Buczkowski – Piotr Terlecki
- Zwycięstwo Terleckiego przez KO w 2 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej: Maciej Łapka – Dominik Mazur
- Zwycięstwo Mazura przez TKO w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[31]:
FEN 37: Energa Fight Night Wrocław
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Rębeckiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Hunanyana przez TKO w 3 rundzie
- Zwycięstwo Bajora przez poddanie w 2 rundzie
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Zielińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Kuberskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Joniaka przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Nalepki przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Žgeli przez TKO w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii półciężkiej: Paweł Całkowski – Łukasz Olech
- Zwycięstwo Olecha przez poddanie 2 rundzie
Nagrody bonusowe[32]:
FEN 38: Lotos Fight Night
- Walka Wieczoru
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Michał Andryszak – Jewgienij Golub
- Zwycięstwo Andryszaka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Kraski przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Szakałowej przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Wojciech Kawa – Kamil Mosgalik
- Zwycięstwo Kawy przez TKO w 3 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Jacek Jędraszczyk – Patryk Bogdan
- Zwycięstwo Jędraszczyka przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Esiavy przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -88 kg: Damian Ostęp – Michał Grzesiak
- Zwycięstwo Ostępa przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Wojciechowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Mateusz Olech – Jacek Kujtkowski
- Zwycięstwo Olecha przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii lekkiej: Igor Terlecki – Jakub Owczarek
- Zwycięstwo Owczarka przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[33]:
FEN 39: Lotos Fight Night
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Formeli przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Wójcika przez TKO w 2 rundzie
- Zwycięstwo Szewczyka przez TKO w 1 rundzie
- No contest w 2 rundzie
- Zwycięstwo Bryczka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Zwycięstwo Duńskiego przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Abdurzakowa przez poddanie w 2 rundzie
FEN 40: Energa Fight Night Ostróda
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Formeli przez KO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Kuberskiego przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Zielińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Patryk Duński – Wojciech Kawa
- Zwycięstwo Duńskiego przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Duszy przez TKO w 2 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii lekkiej: Michał Borowski – Mateusz Koszela
- Zwycięstwo Borowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Klingera przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Dariusz Hrehorowicz – Adam Lazar
- Zwycięstwo Hrehorowicza przez TKO w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Alan Szymański – Bartłomiej Dragański
- Zwycięstwo Dragańskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej: Oskar Stachura – Oliwier Filipiak
- Zwycięstwo Filipiaka przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[34]:
FEN 41: Tauron Fight Night Mrągowo
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Szewczyka przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Marcin Filipczak – Piotr Kalenik
- Zwycięstwo Filipczaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Damian Bujkowski – Adam Biegański
- Zwycięstwo Biegańskiego przez poddanie w 2 rundzie
- Zwycięstwo Biernata TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Damian Rzepecki – Hubert Sulewski
- Zwycięstwo Rzepeckiego przez poddanie w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -86 kg: Karol Łasiewicki – Kamil Paczuski
- Zwycięstwo Paczuskiego przez większościową decyzję sędziów
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Lukáš Chotěnovský – Adrian Błoński
- Zwycięstwo Chotěnovský'ego przez poddanie w 3 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Michał Dąbkowski – Mateusz Olech
- Zwycięstwo Olecha przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka semi-pro w kategorii półśredniej: Arkadiusz Dzikielewski – Jakub Wiśniewski
- Zwycięstwo Dzikielewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii lekkiej: Krystian Olszta – Igor Włodarczyk
- Zwycięstwo Włodarczyka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii półciężkiej: Dawid Gryń – Michał Malinowski
- Zwycięstwo Malinowski przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[35]:
FEN 42: Tauron Fight Night Wrocław
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Andryszaka przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Charzewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Abdurzakowa przez poddanie w 3 rundzie
- Zwycięstwo Wojciechowskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Dawid Kareciński – Maciej Kaliciński
- Zwycięstwo Karecińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii półśredniej: Rafał Dudek – Denis Dąbkowski
- Zwycięstwo Dudka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii lekkiej: Mateusz Siudak – Paweł Józefowicz
- Zwycięstwo Józefowicza przez KO w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Bartłomiej Dragański – Tomasz Ostrowski
- Zwycięstwo Dragańskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej: Oskar Stachura – Radosław Czajka
- Zwycięstwo Stachury przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[36]:
- Walka wieczoru → Dawid Kareciński – Maciej Kaliciński
- Nokaut wieczoru → Cezary Oleksiejczuk
- Poddanie wieczoru → Bartłomiej Dragański
FEN 43: Energa Fight Night Szczecin
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Formeli przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Wojciech Kawa – Arkadiusz Pałkowski
- Zwycięstwo Kawy przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Michał Piwowarski – Mateusz Olech
- Zwycięstwo Olecha przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kobiet w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Ana Lobzhanidze – Klaudia Syguła
- Zwycięstwo Syguły przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Kamil Gniadek – Jacek Bednorz
- Zwycięstwo Gniadka przez poddanie w 2 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Michał Młynarczyk – Krzysztof Zimoląg
- Zwycięstwo Młynarczyka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Konrad Furmanek – Dawid Borzęcki
- Zwycięstwo Furmanka przez KO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej: Oliwier Filipiak – Mateusz Kownacki
- Zwycięstwo Filipiaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii półśredniej: Patryk Wiśniewski – Grzegorz Patra
- Zwycięstwo Patry przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe:
Nie przyznano
FEN 44: Orlen Paliwa Fight Night
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Kuberskiego przez KO w 2 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Kamil Kraska – Leonardo Barbosa
- Zwycięstwo Kraski przez poddanie w 3 rundzie
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Bartosz Szewczyk – Marcin Łazarz
- Zwycięstwo Łazarza przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Jędraszczyka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -91 kg: Michał Grzesiak – Tymoteusz Lewandowski
- Zwycięstwo Grzesiaka przez poddanie narożnika w 2 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Maciej Gąsiorek – Kacper Miklasz
- Zwycięstwo Gąsiorka przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Maciej Pacuła – Łukasz Świrydowicz
- Zwycięstwo Świrydowicza przez poddanie w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Eryk Maj – Michał Musiał
- Zwycięstwo Musiała przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg (185 lb): Hubert Drzyzga – Tomasz Ostrowski
- Zwycięstwo Ostrowskiego przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[37]:
FEN 45: Tauron Fight Night Ząbki
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Wojciechowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Dragańskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Damian Rzepecki – Konrad Furmanek
- Zwycięstwo Rzepeckiego przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w limicie umownym -72,5 kg: Giorgi Esiava – Robert Rajewski Jr.
- Zwycięstwo Esiavy przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w limicie umownym -72 kg: Patryk Duński – Magomied Cicajew
- Zwycięstwo Duńskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka w kategorii open (bez limitu): Nikola Milanović – Patryk Masiak
- Zwycięstwo Masiaka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -71 kg: Bartosz Botwina – Wojciech Konopiński
- Zwycięstwo Botwiny przez TKO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -81 kg: Robert Krasoń – Dawid Siek
- Zwycięstwo Krasonia przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii lekkiej: Patryk Dubaczyński – Adam Kowalski
- Zwycięstwo Kowalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[38]:
FEN 46: Kuberski vs. Wojciechowski
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Kuberskiego przez KO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Wójcika przez TKO w 2 rundzie
- Remis przez większościową decyzję sędziów
- Zwycięstwo Bartnika przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Rzepeckiego przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Łukasz Olech – Piotr Kalenik
- Zwycięstwo Olecha przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Gracjan Wyroślak – Kamil Mosgalik
- Zwycięstwo Wyroślaka przez poddanie w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w limicie umownym -77 kg: Bartłomiej Mienciuk – Dawid Siek
- Zwycięstwo Mienciuka przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii półśredniej: Maciej Brzeziński – Jakub Szymanowski
- Zwycięstwo Szymanowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii półśredniej: Wojciech Małkiński – Igor Terlecki
- Zwycięstwo Terleckiego przez większościową decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[39]:
FEN 47: Orlen Paliwa Fight Night
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Formeli przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Główna
- Zwycięstwo Charzewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Zielińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w limicie umownym (do 75 kg / 166 lb): Michał Borowski – Michał Romaneczko
- Zwycięstwo Borowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Dariusz Hrehorowicz – Tomasz Ostrowski
- Zwycięstwo Ostrowskiego przez poddanie w 2 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii koguciej (do 61, 2 kg / 135 lb): Eryk Bałasz – Damian Biłbak
- Zwycięstwo Biłbaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro kobiet w kategorii słomkowej (do 52,2 kg / 115 Ib): Paulina Ilnicka – Zofia Rybicka
- Zwycięstwo Ilnickiej przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Mateusz Rębisz – Kacper Olszewski
- Zwycięstwo Olszewskiego przez większościową decyzję sędziów
- Walka semi-pro kick-bokserska (K-1) w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Krzysztof Kruzel – Bartosz Powirski
- Zwycięstwo Kruzela przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro kick-bokserska (K-1) w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Patryk Mielniczuk – Damian Ciechanowski
- Zwycięstwo Mielniczuka przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[40]:
FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Wójcika przez KO w 2 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Łukasz Olech – Adam Biegański
- Zwycięstwo Olecha przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Bartinika przez KO w 2 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Gracjan Wyroślak – Patryk Marzec
- Zwycięstwo Wyroślaka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Mateusz Olech – Marcin Kalata
- Zwycięstwo Olecha przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w umownym limicie -65,8 kg: Bartłomiej Skowyra – Paweł Domin
- Zwycięstwo Domina przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Denis Dąbkowski – Patyk Mielniczuk
- Zwycięstwo Mielniczuka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Marcin Kopcza – Paweł Struś
- Zwycięstwo Kopczy przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Tomasz Gołębiewski – Przemysław Kampa
- Zwycięstwo Gołębiewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe[41]:
- Walka wieczoru → Bartłomiej Skowyra – Paweł Domin
- Walka wieczoru → Denis Dąbkowski – Patyk Mielniczuk
- Nokaut wieczoru → Wawrzyniec Bartnik
- Poddanie wieczoru → Mateusz Olech
FEN 49: Fight Night Mrągowo
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Zielińskiego przez TKO w 2 rundzie
- Karta Główna
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Bartosz Szewczyk – Ederson Cristian Macedo
- Zwycięstwo Szewczyka przez KO w 1 rundzie
- Walka w kategorii koguciej (do 61, 2 kg / 135 lb): Piotr Kamiński – Witalij Jakimenko
- Zwycięstwo Jakimenko przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Damian Bujkowski – Robert Maruszak
- Zwycięstwo Maruszaka przez KO w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83, 9 kg / 185 lb): Mateusz Sosnowski – Tobiasz Lewandowski
- Zwycięstwo Sosnowskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Zwycięstwo Łasiewickiego przez TKO w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Hubert Sulewski – Dawid Borzęcki
- Zwycięstwo Sulewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Adam Kowalski – Jakub Owczarek
- Zwycięstwo Kowalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro kobiet w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Julia Żelazek – Dominika Chrzyptowicz
- Zwycięstwo Żelazek przez poddanie w 2 rundzie
Nagrody bonusowe[42]:
FEN 50: Tauron Fight Night
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Łazarza przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Abdurzakowa przez poddanie w 2 rundzie
- Zwycięstwo Stanka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Sianosa przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Wojciech Kawa – Mateusz Rajewski
- Zwycięstwo Rajewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Adam Brysz – Ołeksandr Moisa
- Zwycięstwo Brysza przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii koguciej (do 61, 2 kg / 135 lb): Michał Musiał – Grzegorz Stabach
- Zwycięstwo Stabacha przez poddanie w 1 rundzie
- Karta Wstępna
- Walka kick-bokserska (K-1) w umownym limicie -85 kg / 187 lb: Alan Kalski – Adam Lazar
- Zwycięstwo Kalskiego przez TKO w 2 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii koguciej (do 61, 2 kg / 135 lb): Olaf Kosiński – Łukasz Kłos
- Zwycięstwo Kłosa przez większościową decyzję sędziowską
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Dawid Szulcek – Danił Fedenko
- Zwycięstwo Fedenko przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe[43]:
FEN 51: KGHM Fight Night
- Walka Wieczoru
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez TKO w 1 rundzie
- Karta Główna
- Zwycięstwo Formeli przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Damian Rzepecki – Estabili Amato
- Zwycięstwo Rzepeckiego przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83, 9 kg / 185 lb): Tomasz Ostrowski – Artur Niebrzydowski
- Zwycięstwo Ostrowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Dawid Kareciński – Patryk Likus
- Zwycięstwo Likusa przez KO w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83, 9 kg / 185 lb): Mateusz Janur – Aleksiej Szanin
- Zwycięstwo Janura przez TKO w 2 rundzie
- Walka kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Michał Borowski – Patryk Semeniuk
- Zwycięstwo Borowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Karta Wstępna
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Gracjan Miś – Sergiusz Stefaniak
- Zwycięstwo Misia przez KO w 1 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w umownym limicie -71 kg: Władysław Szatunski – Marcin Wiśniewski
- Zwycięstwo Szatunskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg / 265 lb): Kacper Paczóski – Bartosz Staszkiewicz
- Zwycięstwo Paczóskiego przez TKO w 2 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Piotr Skobel – Danił Fedenko
- Zwycięstwo Fedenko przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe:
FEN 52: Łazarz vs. Szewczyk 2
Walka Wieczoru:
- Zwycięstwo Szewczyka przez KO w 3 rundzie
Karta Główna:
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Kamil Kraska – Asłambiek Arsamikow
- Zwycięstwo Kraski przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Ciepłowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- No Contest (nieintencjonalne kopnięcie w krocze) w 2 rundzie
- Zwycięstwo Jakimenko przez TKO w 2 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83, 9 kg / 185 lb): Arkadiusz Mruk – Kacper Szalast
- Zwycięstwo Mruka przez KO w 3 rundzie
Karta Wstępna:
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Krzysztof Geburek – Bartłomiej Skowyra
- Zwycięstwo Geburka przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii koguciej (do 61, 2 kg / 135 lb): Krystian Krupiński – Ilman Didajew
- Zwycięstwo Didajewa przez niejednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Jakub Zieliński – Franciszek Szymański
- Zwycięstwo Zielińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Nagrody bonusowe:
- Walka wieczoru → Arkadiusz Mruk – Kacper Szalast
- Nokaut wieczoru → Bartosz Szewczyk
FEN 53: KGHM Fight Night
Walka Wieczoru:
- Zwycięstwo Oleksiejczuka przez TKO po 3 rundzie
Karta Główna:
- Zwycięstwo Janura przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Rzepeckiego przez KO w 3 rundzie
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Gracjan Miś – Patryk Likus
- Zwycięstwo Misia przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka w kategorii średniej (do 83, 9 kg / 185 lb): Mateusz Sosnowski – Tomasz Ostrowski
- Zwycięstwo Ostrowskiego przez TKO w 3 rundzie
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Michał Borowski – Paweł Domin
- Zwycięstwo Borowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Karta Wstępna:
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Adam Kowalski – Michał Hir
- Zwycięstwo Hira przez TKO w 3 rundzie
- Walka kick-bokserska (K-1) w umownym limicie -63 kg: Mariusz Lach – Marcin Niciński
- Zwycięstwo Lacha przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Kacper Fornalski – Piotr Zieliński
- Zwycięstwo Fornalskiego przez poddanie w 1 rundzie
Nagrody bonusowe:
- Walka wieczoru → Adam Kowalski – Michał Hir
- Nokaut wieczoru → Damian Rzepecki
- Poddanie wieczoru → Kacper Fornalski
FEN 54: Wyroślak vs. Grabovich
Walka Wieczoru:
- Zwycięstwo Grabowicza przez niejednogłośną decyzję sędziów
Karta Główna:
- Zwycięstwo Jakimenko przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii koguciej (do 61,2 kg / 135 lb): Jan Ciepłowski – Thiago Nogueira
- Zwycięstwo Ciepłowskiego przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg / 205 lb): Łukasz Olech – Delan Monte
- Zwycięstwo Olecha przez poddanie w 1 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Adrian Gorący – Maksymilian Kowalski
- Zwycięstwo Kowalskiego przez poddanie w 2 rundzie
- Walka w kategorii lekkiej (do 70,3 kg / 155 lb): Michał Romaneczko – Ołeksandr Moisa
- Zwycięstwo Moisy przez jednogłośną decyzję sędziów
Karta Wstępna:
- Walka w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Wojciech Demczur – Marcin Kopcza
- Zwycięstwo Kopczy przez dyskwalifikację w 3 rundzie
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Patryk Marzec – Bartłomiej Skowyra
- Zwycięstwo Skowyry przez poddanie w 3 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Maksymilian Danielec – Jakub Szymanowski
- Zwycięstwo Szymanowskiego przez poddanie w 1 rundzie
- [44]
Nagrody bonusowe:
FEN 55: Abdurzakov vs. Pietrzak
Walka Wieczoru:
- Zwycięstwo Abdurzakowa przez poddanie w 1 rundzie
Karta Główna:
- Zwycięstwo Duńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka kick-bokserska (K-1) kobiet w małych rękawicach (rękawice do MMA) w umownym limicie -57 kg: Laura Grzyb – Oliwia Stawska
- Zwycięstwo Grzyb przez jednogłośną decyzję sędziów
- Zwycięstwo Bartnika przez KO w 1 rundzie
- Zwycięstwo Jorjolianiego przez TKO w 3 rundzie
- Walka w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Alan Szymański – Dawid Gryń
- Zwycięstwo Grynia przez jednogłośną decyzję sędziów
Karta Wstępna:
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Sebastian Decowski – Sardor Ochilov
- Zwycięstwo Decowskiego przez TKO w 1 rundzie
- Walka semi-pro w kategorii półśredniej (do 77,1 kg / 170 lb): Bartosz Bociański – Mateusz Rosłoński
- Zwycięstwo Rosłońskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Grzegorz Kowalski – Maciej Zalewski
- Zwycięstwo Kowalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- Walka semi-pro w kategorii średniej (do 83,9 kg / 185 lb): Łukasz Makowski – Daniel Łucek
- Zwycięstwo Makowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
- [45]
Nagrody bonusowe[46]:
FEN 56
Walka Wieczoru:
- Walka w kategorii ?: ? – ?
Karta Główna:
- Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg / 145 lb): Michał Borowski – Miłosz Kruk
- Walka kick-bokserska (K-1) w małych rękawicach (rękawice do MMA) w umownym limicie -? kg: TBA – TBA
- Walka kick-bokserska (K-1) w małych rękawicach (rękawice do MMA) w umownym limicie -? kg: TBA – TBA
- Walka w kategorii ?: ? – ?
Karta Wstępna:
- Walka w kategorii ?: ? – ?
Nagrody bonusowe:
- Walka wieczoru → –
- Nokaut wieczoru →
- Poddanie wieczoru →
Przypisy
- ↑ Polsatsport.pl, FEN 6: Świątek, Marinho, Rogosz i Michalski z bonusami - Polsat Sport [online], www.polsatsport.pl [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2015-04-27/fen-7-bonusy-dla-rambalskiego-zaitara-verzbickasa-oraz-sarary/ FEN 7-bonusy , autor: Maciej Turski [dostęp 27.04.2015]
- ↑ http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2015-08-05/fen-8-przyznano-bonusy-po-gali-w-kolobrzegu/ FEN 8- bonusy , autor: MC
- ↑ http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2015-11-09/fen-9-bonusy-rozdane-kto-najwiekszym-bohaterem/ FEN 9 bonusy
- ↑ http://sportowefakty.wp.pl/mma/572347/fen-10-gold-edition-bonusy FEN 10-bonusy
- ↑ http://fen-mma.com/bonusy-po-gali-fen-11-warsaw-time-przyznane/ FEN 11- bonusy
- ↑ Bonusy za FEN 12: Feel the Force rozdane [online], Lowking.pl [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ Poznaliśmy bonusy po FEN 13 Summer Edition [online], MMA PL, 16 sierpnia 2016 [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ Wirtualna PolskaW.P. Media Wirtualna PolskaW.P., Bonusy po FEN 14 wyłonione. Kickbokserska wojna i efektowne skończenia nagrodzone [online], sportowefakty.wp.pl, 18 października 2016 [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ Bonusy po gali FEN 15 Final Strike przyznane! [online], Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu, 17 stycznia 2017 [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ FEN 16 Warsaw Reloaded: bonusy przyznane! [online], Oficjalny portal FEN MMA, 13 marca 2017 [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ Bonusy po gali FEN 17 rozdane! [online], MMA PL, 15 maja 2017 [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ FEN 18: Bonusy za galę "Summer Edition"! [online], Oficjalny portal FEN MMA, 15 sierpnia 2017 [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ Fight Exclusive Night rozdało bonusy po FEN 19: Bitwa o Wrocław [online], MMA PL, 17 października 2017 [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ Polsatsport.pl, FEN 20: Przyznano bonusy za galę! - Polsat Sport [online], www.polsatsport.pl [dostęp 2022-10-17] (pol.).
- ↑ Polsatsport.pl, Bonusy po gali FEN 21 - Polsat Sport [online], www.polsatsport.pl [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ FEN 22: Rębecki, Leśko i Gniadek nagrodzeni bonusami [online], Oficjalny portal FEN MMA, 22 października 2018 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ FEN 23: Bonusy dla wojowników | Lubin - Portal Miasta [online] [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Wirtualna PolskaW.P. Media Wirtualna PolskaW.P., FEN przyznało bonusy po gali w Warszawie. Nagrodzono dwóch debiutantów [online], sportowefakty.wp.pl, 18 marca 2019 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ FEN 25: Bonusy za galę w Ostródzie [online], Oficjalny portal FEN MMA, 17 czerwca 2019 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Polsatsport.pl, FEN 26: Organizacja przyznała bonusy - Polsat Sport [online], www.polsatsport.pl [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Co to był za nokaut! Przyznano bonusy za galę FEN 27 [online], Sport.pl [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ RafałR. Hałada RafałR., Poznaliśmy bonusy za galę FEN 28 [online], MMA - BĄDŹ NA BIEŻĄCO, 15 czerwca 2020 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda – bonusy – FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC [online] [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Przyznano bonusy za galę FEN 30 [online], MMA – BĄDŹ NA BIEŻĄCO, 5 października 2020 [dostęp 2020-10-05] (pol.).
- ↑ Wirtualna PolskaW.P. Media Wirtualna PolskaW.P., MMA. FEN 31. Przyznano bonusy. Naruszczka - Cosić najlepszą walką gali [online], sportowefakty.wp.pl, 30 listopada 2020 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Bonusy po FEN 32 rozdane! Komu Fight Exclusive Night sypnęło kasą? [online], MMA PL, 23 lutego 2021 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ BartłomiejB. Zubkiewicz BartłomiejB., Bonusy po gali FEN 33: Ekaterina Shakalova nagrodzona za najlepszy występ wieczoru (WIDEO) | MMAROCKS [online], MMA Rocks!, 29 marca 2021 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ FEN 34: Federacja przyznała bonusy [online], Oficjalny portal FEN MMA, 31 maja 2021 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Polsatsport.pl, FEN 35: Przyznano bonusy [online], www.polsatsport.pl [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Rozdano nagrody bonusowe za galę FEN 36! [online], MMA – BĄDŹ NA BIEŻĄCO, 19 października 2021 [dostęp 2021-10-19] (pol.).
- ↑ FEN 37: Bonusy za galę we Wrocławiu [online], Oficjalny portal FEN MMA, 29 listopada 2021 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ FEN 38: Bonusy za galę w Ostrowie Wielkopolskim – FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC [online] [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Bonusy po FEN 40 - myMMA.pl [online], 21 czerwca 2022 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ FEN 41: Przyznano bonusy [online], Oficjalny portal FEN MMA, 29 sierpnia 2022 [dostęp 2022-10-18] (pol.).
- ↑ Wirtualna PolskaW.P. Media Wirtualna PolskaW.P., Przyznano bonusy po FEN 42. Mistrz nagrodzony za nokaut [online], sportowefakty.wp.pl, 17 października 2022 [dostęp 2023-09-18] (pol.).
- ↑ FEN 44: Przyznano bonusy [online], Oficjalny portal FEN MMA, 30 stycznia 2023 [dostęp 2023-03-13] (pol.).
- ↑ KamilK. Gieroba KamilK., FEN 45: Przyznano bonusy [online], NaszeMMA, 13 marca 2023 [dostęp 2023-03-13] (pol.).
- ↑ MateuszM. Paczkowski MateuszM., Bonusy po FEN 46 w Pile rozdane! Fight Exclusive Night rzuciło kasę najlepszym zawodnikom! [online], MMA PL, 30 maja 2023 [dostęp 2023-09-18] (pol.).
- ↑ FEN 47: Organizacja przyznała bonusy [online], Oficjalny portal FEN MMA, 19 czerwca 2023 [dostęp 2023-09-18] (pol.).
- ↑ Wirtualna PolskaW.P. Media Wirtualna PolskaW.P., Bartnik nagrodzony za widowiskowy nokaut. Przyznano bonusy po FEN 48 [online], sportowefakty.wp.pl, 21 sierpnia 2023 [dostęp 2023-09-18] (pol.).
- ↑ FEN 49: Bonusy za galę w Mrągowie [online], Oficjalny portal FEN MMA, 27 sierpnia 2023 [dostęp 2023-08-27] (pol.).
- ↑ MateuszM. Paczkowski MateuszM., Bonusy po FEN 50 rozdane! Czterech zawodników nagrodzonych po jubileuszowej gali! [online], MMA PL, 5 września 2023 [dostęp 2023-09-18] (pol.).
- ↑ FEN 54: Wyniki na żywo [online], Polsat Sport, 17 maja 2024 [dostęp 2024-05-17] (pol.).
- ↑ FEN 55: Wyniki na żywo [online], Polsat Sport, 15 czerwca 2024 [dostęp 2024-06-15] (pol.).
- ↑ FEN 55: Organizacja przyznała bonusy [online], Oficjalny portal FEN MMA, 17 czerwca 2024 [dostęp 2024-06-18] (pol.).
Linki zewnętrzne
|
|