India op de Paralympische Zomerspelen 2020
India was een van de landen die deelnam aan de Paralympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Medailleoverzicht
Sport |
Paralympiër |
Onderdeel |
Medaille
|
Atletiek |
Sumit |
Speerwerpen, F64 (m) |
|
Badminton |
Pramod Bhagat |
Enkelspel, SL3 (m)
|
Krishna Nagar |
Enkelspel, SH6 (m)
|
Schietsport |
Avani Lekhara |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (v)
|
Manish Narwal |
50 m pistool, SH1 (g)
|
|
Atletiek |
Devendra |
Speerwerpen, F46 (m) |
|
Yogesh Kathuniya |
Discuswerpen, F56 (m)
|
Nishad Kumar |
Hoogspringen, T47 (m)
|
Praveen Kumar |
Hoogspringen, T64 (m)
|
Mariyappan Thangavelu |
Hoogspringen, T63 (m)
|
Badminton |
Suhas Yathiraj |
Enkelspel, SL4 (m)
|
Schietsport |
Singhraj |
50 m pistool, SH1 (g)
|
Tafeltennis |
Bhavinaben Hasmukhbhai Patel |
Enkelspel, C4 (v)
|
|
Atletiek |
Sundar Singh Gurjar |
Speerwerpen, F46 (m) |
|
Sharad Kumar |
Hoogspringen, T63 (m)
|
Badminton |
Manoj Sarkar |
Enkelspel, SL3 (m)
|
Boogschieten |
Harvinder Singh |
Individueel, recurve open (m)
|
Schietsport |
Avani Lekhara |
50 m luchtgeweer, 3 posities SH1 (v)
|
Singhraj |
10 m luchtpistool, SH1 (g)
|
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen, (g) = gemengd
Atletiek
Baanonderdelen
Atleet
|
Onderdeel
|
Series
|
Finale
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Simran |
100 m, T13 (v) |
0:12.96 |
13e |
Niet gekwalificeerd
|
Veldonderdelen
Paralympiër |
Onderdeel |
Resultaat |
Prestatie
|
Ajeet Singh |
Speerwerpen, F46 (m) |
8e |
56.15
|
Arvind |
Kogelstoten, F35 (m) |
7e |
13.48
|
Ranjeet Bhati |
Speerwerpen, F57 (m) |
NM |
Geen geldige worp
|
Varun Singh Bhati |
Hoogspringen, T63 (m) |
7e |
1.77
|
Devendra |
Speerwerpen, F46 (m) |
|
64.35
|
Dharambir |
Kegelwerpen, F51 (m) |
8e |
25.59
|
Sundar Singh Gurjar |
Speerwerpen, F46 (m) |
|
64.01
|
Yogesh Kathuniya |
Discuswerpen, F56 (m) |
|
44.38
|
Amit Kumar Kumar |
Kegelwerpen, F51 (m) |
5e |
27.77
|
Sharad Kumar |
Hoogspringen, T63 (m) |
|
1.83
|
Navdeep |
Speerwerpen, F41 (m) |
4e |
40.80
|
Nishad Kumar |
Hoogspringen, T47 (m) |
|
2.06
|
Praveen Kumar |
Hoogspringen, T64 (m) |
|
2.07
|
Ram Pal |
Hoogspringen, T47 (m) |
5e |
1.94
|
Soman Rana |
Kogelstoten, F57 (m) |
4e |
13.81
|
Sandeep |
Speerwerpen, F64 (m) |
4e |
62.20
|
Sumit |
Speerwerpen, F64 (m) |
|
68.55
|
Tek Chand |
Kogelstoten, F55 (m) |
8e |
9.04
|
Mariyappan Thangavelu |
Hoogspringen, T63 (m) |
|
1.86
|
Vinod Kumar |
Discuswerpen, F52 (m) |
DNS |
Niet gestart
|
|
Ekta Bhyan |
Kegelwerpen, F51 (v) |
8e |
8.38
|
Bhagyashri Mahavrao Jadhav |
Kogelstoten, F34 (v) |
7e |
7.00
|
Kashish Lakra |
Kegelwerpen, F51 (v) |
6e |
12.66
|
Badminton
Bankdrukken
Boogschieten
Kanovaren
Atleet
|
Onderdeel
|
Heats
|
Halve finale
|
A/B finale
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Prachi Yadav |
Eenpersoons Va'a, VL2 (v) |
1:11.098 |
9e |
1:07.397 |
6e QA |
1:07.329 |
8e
|
Schietsport
Paralympiër |
Onderdeel |
Resultaat |
Prestatie
|
Score |
Rang |
Score |
Rang
|
Akash |
25 m pistool, SH1 (g) |
551.0 |
20e |
Niet gekwalificeerd
|
50 m pistool, SH1 (g) |
507.0 |
27e
|
Sidhartha Babu |
10 m luchtgeweer, liggend SH1 (g) |
625.5 |
40e
|
50 m geweer, liggend SH1 (g) |
617.2 |
9e
|
Deepak |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (m) |
592.6 |
20e
|
50 m geweer, 3 posities SH1 (m) |
1114.0 |
18e
|
10 m luchtgeweer, liggend SH1 (g) |
624.9 |
43e
|
50 m geweer, liggend SH1 (g) |
602.2 |
46e
|
Manish Narwal |
10 m luchtpistool, SH1 (m) |
575.0 |
1e |
135.8 |
7e
|
50 m pistool, SH1 (g) |
533.0 |
7e |
218.2 |
|
Rahul Jakhar |
25 m pistool, SH1 (g) |
576.0 |
2e |
12.0 |
5e
|
Deepender Singh |
10 m luchtpistool, SH1 (m) |
560.0 |
10e |
Niet gekwalificeerd
|
Singhraj |
10 m luchtpistool, SH1 (m) |
569.0 |
6e |
216.8 |
|
50 m pistool, SH1 (g) |
536.0 |
4e |
216.7 |
|
Swaroop Mahavir Unhalkar |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (m) |
615.2 |
7e |
203.9 |
4e
|
|
Rubina Francis |
10 m luchtpistool, SH1 (v) |
560.0 |
7e |
128.5 |
7e
|
Avani Lekhara |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (v) |
621.7 |
7e |
249.6 |
|
50 m luchtgeweer, 3 posities SH1 (v) |
1176.0 |
2e |
445.9 |
|
10 m luchtgeweer, liggend SH1 (g) |
629.7 |
27e |
Niet gekwalificeerd
|
50 m geweer, liggend SH1 (g) |
612.0 |
28e
|
Taekwondo
Tafeltennis
Zwemmen
Atleet
|
Onderdeel
|
Series
|
Finale
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Suyash Narayan Jadhav |
100 m schoolslag, SB7 (m) |
Niet van toepassing |
Gediskwalificeerd |
DSQ
|
50 m vlinderslag, S7 (m) |
0:32.36 |
10e |
Niet gekwalificeerd
|
200 m individuele wisselslag, SM7 (m) |
Niet gestart |
DNS
|
Niranjan Mukundan |
50 m vlinderslag, S7 (m) |
0:33.82 |
11e |
Niet gekwalificeerd
|
|
|