China op de Paralympische Zomerspelen 2020
China was een van de landen die deelnam aan de Paralympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Medailleoverzicht
Sport |
Paralympiër |
Onderdeel |
Medaille
|
Atletiek |
Deng Peicheng |
100 m, T36 (m) |
|
Di Dongdong |
Verspringen, T11 (m)
|
Dong Feixia |
Discuswerpen, F55 (v)
|
Gao Fang |
100 m, T53 (v)
|
Jiang Fenfen |
400 m, T37 (v)
|
Li Chaoyan |
Marathon, T46 (m)
|
Liu Cuiqing Gids: Xu Donglin |
200 m, T11 (v)
|
400 m, T11 (v)
|
Liu Li |
Kogelstoten, F32 (m)
|
Kegelwerpen, F32 (m)
|
Mi Na |
Discuswerpen, F38 (v)
|
Shi Yiting |
100 m, T36 (v)
|
200 m, T36 (v)
|
Sun Penxiang |
Speerwerpen, F41 (m)
|
Wen Xiaoyan |
100 m, T37 (v)
|
200 m, T37 (v)
|
Verspringen, T37 (v)
|
Wu Guoshan |
Kogelstoten, F57 (m)
|
Yao Juan |
Discuswerpen, F64 (v)
|
Zhang Liangmin |
Discuswerpen, F11 (v)
|
Zhou Xia |
100 m, T35 (v)
|
200 m, T35 (v)
|
Zhou Zhaoqian |
100 m, T54 (v)
|
1500 m, T54 (v)
|
Zhu Dening |
Verspringen, T38 (m)
|
Zou Lijuan |
Kogelstoten, F34 (v)
|
Speerwerpen, F34 (v)
|
Baanwielrennen |
Li Zhangyu |
1 km tijdrit, C1-3 (m)
|
Badminton |
Cheng Hefang |
Enkelspel, SL4 (v)
|
Li Yutong |
Enkelspel, WH2 (v)
|
Qu Zimo |
Enkelspel, WH1 (m)
|
Yang Qiuxia |
Enkelspel, SU5 (v)
|
Team |
Dubbelspel, WH1-WH2 (m)
|
Bankdrukken |
Deng Xuemei |
-86 kg (v)
|
Guo Lingling |
-41 kg (v)
|
Hu Dandan |
-50 kg (v)
|
Liu Lei |
-65 kg (m)
|
Qi Yongkai |
-59 kg (m)
|
Tan Yujiao |
-67 kg (v)
|
Yan Panpan |
-97 kg (m)
|
Boogschieten |
Chen Minyi |
Individueel, W1 (v)
|
He Zihao |
Individueel, compound open (m)
|
Team |
Team, W1 (g)
|
Team |
Team, compound open (g)
|
Schermen |
Bian Jing |
Sabel individueel, categorie A (v)
|
Feng Yanke |
Floret individueel, categorie B (m)
|
Sabel individueel, categorie B (m)
|
Gu Haiyan |
Floret individueel, categorie A (v)
|
Li Hao |
Sabel individueel, categorie A (m)
|
Sun Gang |
Floret individueel, categorie A (m)
|
Tan Shumei |
Degen individueel, categorie B (v)
|
Sabel individueel, categorie B (v)
|
Team |
Degen, team (v)
|
Team |
Floret, team (m)
|
Team |
Floret, team (v)
|
Schietsport |
Dong Chao |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (m)
|
Huang Xing |
25 m pistool, SH1 (g)
|
Yang Chao |
10 m luchtpistool, SH1 (m)
|
Zhang Cuiping |
50 m geweer, 3 posities SH1 (v)
|
Tafeltennis |
Feng Panfeng |
Enkelspel, C3 (m)
|
Liu Jing |
Enkelspel, C1-2 (v)
|
Mao Jingdian |
Enkelspel, C8 (v)
|
Xue Juan |
Enkelspel, C3 (v)
|
Yan Shuo |
Enkelspel, C7 (m)
|
Zhang Bian |
Enkelspel, C5 (v)
|
Zhao Shuai |
Enkelspel, C8 (m)
|
Zhou Ying |
Enkelspel, C4 (m)
|
Team |
Team, C1-3 (v)
|
Team |
Team, C3 (m)
|
Team |
Team, C4-5 (m)
|
Team |
Team, C4-5 (v)
|
Team |
Team, C6-7 (m)
|
Team |
Team, C6-8 (v)
|
Team |
Team, C8 (m)
|
Team |
Team, C9-10 (m)
|
Wegwielrennen |
Chen Jianxin |
Wegwedstrijd, T1-2 (m)
|
Tijdrit, T1-2 (m)
|
Zwemmen |
Cai Liwen |
100 m rugslag, S11 (v)
|
Jia Hongguang |
100 m rugslag, S6 (m)
|
Jiang Yuyan |
400 m vrije slag, S6 (v)
|
50 m vlinderslag, S6 (v)
|
Li Guizhi |
100 m vrije slag, S11 (v)
|
Liu Yu |
50 m rugslag, S4 (v)
|
150 m individuele wisselslag, SM4 (v)
|
Lu Dong |
50 m rugslag, S5 (v)
|
50 m vlinderslag, S5 (v)
|
200 m individuele wisselslag, SM5 (v)
|
Ma Jia |
50 m vrije slag, S11 (v)
|
200 m individuele wisselslag, SM11 (v)
|
Wang Jingang |
50 m vlinderslag, S6 (m)
|
Zhang Li |
200 m vrije slag, S5 (v)
|
Zheng Tao |
50 m vrije slag, S5 (m)
|
50 m rugslag, S5 (m)
|
50 m vlinderslag, S5 (m)
|
Zou Liankang |
50 m rugslag, S3 (m)
|
Team |
4 x 50 m vrije slag, 20 punten (g)
|
|
Atletiek |
Dai Yunqiang |
800 m, T54 (m) |
|
Jiang Fenfen |
200 m, T37 (v)
|
Li Yingli |
Discuswerpen, F37 (v)
|
Liu Cuiqing Gids: Xu Donglin |
100 m, T11 (v)
|
Mi Na |
Kogelstoten, F37 (v)
|
Xu Mian |
Kogelstoten, F57 (v)
|
Yang Yue |
Discuswerpen, F64 (v)
|
Zhang Yong |
Marathon, T54 (m)
|
Zhao Yuping |
Speerwerpen, F13 (v)
|
Zhong Huanghao |
Verspringen, T38 (m)
|
Zhou Hongzhuan |
100 m, T53 (v)
|
800 m, T53 (v)
|
Zhu Dening |
100 m, T38 (m)
|
Baanwielrennen |
Wang Xiaomei |
Individuele achtervolging, C1-3 (v)
|
Team |
Team sprint, C1-5 (g)
|
Badminton |
Xu Tingting |
Enkelspel, WH2 (v)
|
Team |
Dubbelspel, CL3-SU5 (v)
|
Team |
Dubbelspel, WH1-WH2 (v)
|
Bankdrukken |
Cui Zhe |
-45 kg (v)
|
Gu Xiaofei |
-80 kg (m)
|
Xiao Cuijuan |
-55 kg (v)
|
Xu Lili |
-73 kg (v)
|
Ye Jixiong |
-88 kg (m)
|
Zheng Feifei |
-86 kg (v)
|
Basketbal |
Team |
Vrouwen
|
Boccia |
Team |
Team, BC1-2 (g)
|
Boogschieten |
Zhao Lixue |
Individueel, recurve open (m)
|
Goalball |
Team |
Mannen
|
Schermen |
Hu Daoliang |
Floret individueel, categorie B (m)
|
Rong Jing |
Degen individueel, categorie A (v)
|
Zhou Jingjing |
Floret individueel, categorie B (v)
|
Team |
Degen, team (m)
|
Schietsport |
Huang Xing |
10 m luchtpistool, SH1 (m)
|
Zhang Cuiping |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (v)
|
Tafeltennis |
Cao Ningning |
Enkelspel, C5 (m)
|
Huang Wenjuan |
Enkelspel, C8 (v)
|
Pan Jiamin |
Enkelspel, C5 (v)
|
Xiong Guiyan |
Enkelspel, C9 (v)
|
Volleybal |
Team |
Vrouwen
|
Wegwielrennen |
Sun Bianbian |
Wegwedstrijd, H5 (v)
|
Tijdrit, H4-5 (v)
|
Zwemmen |
Cai Liwen |
200 m individuele wisselslag, SM11 (v)
|
Cheng Jiao |
200 m individuele wisselslag, SM5 (v)
|
Hua Dongdong |
50 m vrije slag, S11 (m)
|
Jia Hongguang |
50 m vlinderslag, S6 (m)
|
Jiang Yuyan |
100 m rugslag, S6 (v)
|
Li Guizhi |
50 m vrije slag, S11 (v)
|
Liu Daomin |
100 m schoolslag, SB6 (v)
|
Ma Jia |
100 m schoolslag, SB11 (v)
|
Ruan Jingsong |
50 m rugslag, S5 (m)
|
Wang Lichao |
100 m vrije slag, S5 (m)
|
50 m vlinderslag, S5 (m)
|
Wang Xinyi |
100 m rugslag, S11 (v)
|
Xu Haijiao |
200 m individuele wisselslag, SM8 (m)
|
Yang Feng |
100 m vlinderslag, S8 (m)
|
Yuan Wieyi |
50 m vrije slag, S5 (m)
|
Zhang Li |
100 m vrije slag, S5 (v)
|
Zhou Yanfei |
50 m rugslag, S4 (v)
|
150 m individuele wisselslag, SM4 (v)
|
Zou Liankang |
50 m vrije slag, S3 (m)
|
|
Atletiek |
Dai Yunqiang |
400 m, T54 (m) |
|
Di Dongdong |
100 m, T11 (m)
|
Fu Xinhan |
Kogelstoten, F35 (m)
|
Jiang Fenfen |
100 m, T37 (v)
|
Li Yingli |
Kogelstoten, F37 (v)
|
Liang Yanfen Gids: Zhu Xuankang |
100 m, T12 (v)
|
Wang Yang |
800 m, T34 (m)
|
Wu Qing |
Kogelstoten, F36 (v)
|
Yang Liwan |
Speerwerpen, F54 (v)
|
Zhou Hongzhuan |
400 m, T53 (v)
|
Zhou Zhaoqian |
400 m, T54 (v)
|
Baanwielrennen |
Li Zhangyu |
Individuele achtervolging, C1 (m)
|
Liang Guihua |
Individuele achtervolging, C2 (m)
|
Wang Xiaomei |
Individuele achtervolging, C1-3 (v)
|
Badminton |
Ma Huihui |
Enkelspel, SL4 (v)
|
Yin Menglu |
Enkelspel, WH1 (v)
|
Boogschieten |
Ai Xinliang |
Individueel, compound open (m)
|
Wu Chunyan |
Individueel, recurve open (v)
|
Team |
Team, recurve open (g)
|
Judo |
Wang Yue |
-63 kg (v)
|
Roeien |
Team |
Tweepersoons sculls, PR2Mix2x (g)
|
Schermen |
Bian Jing |
Degen individueel, categorie A (v)
|
Rong Jing |
Floret individueel, categorie A (v)
|
Tian Jianquan |
Degen individueel, categorie A (m)
|
Sabel individueel, categorie A (m)
|
Xiao Rong |
Sabel individueel, categorie B (v)
|
Taekwondo |
Li Yujie |
-58 kg, K44 (v)
|
Tafeltennis |
Gu Xiaodan |
Enkelspel, C4 (v)
|
Liao Keli |
Enkelspel, C7 (m)
|
Peng Weinan |
Enkelspel, C8 (m)
|
Zhai Xiang |
Enkelspel, C8 (m)
|
Zhang Miao |
Enkelspel, C4 (v)
|
Team |
Team, C9-10 (v)
|
Zwemmen |
Cai Liwen |
100 m vrije slag, S11 (v)
|
400 m vrije slag, S11 (v)
|
Cheng Jiao |
50 m vlinderslag, S5 (v)
|
Feng Yazhu |
50 m rugslag, S2 (v)
|
Huang Dongdong |
400 m vrije slag, S11 (m)
|
Jia Hongguang |
200 m individuele wisselslag, SM6 (m)
|
Jiang Yuyan |
100 m vrije slag, S7 (v)
|
Li Guizhi |
100 m rugslag, S11 (v)
|
Li Junsheng |
100 m schoolslag, SB5 (m)
|
Liu Fengqi |
100 m rugslag, S8 (m)
|
Wang Lichao |
50 m vrije slag, S5 (m)
|
50 m rugslag, S5 (m)
|
Yang Bozun |
100 m rugslag, S11 (m)
|
100 m schoolslag, SB11 (m)
|
Yang Guanglong |
100 m schoolslag, SB8 (m)
|
200 m individuele wisselslag, SM8 (m)
|
Yao Cuan |
100 m schoolslag, SB4 (v)
|
Yuan Wieyi |
50 m vrije slag, S5 (m)
|
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Baanonderdelen
Atleet
|
Onderdeel
|
Series
|
Halve finales
|
Finale
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Dai Yunqiang |
400 m, T54 (m) |
0:46.13 |
3e |
Niet van toepassing |
0:46.20 |
|
800 m, T54 (m) |
1:35.12 |
6e |
1:34.11 |
|
1500 m, T54 (m) |
3:04.24 |
17e |
Niet gekwalificeerd
|
5000 m, T54 (m) |
10:14.80 |
6e |
10:33.25 |
9e
|
Marathon, T54 (m) |
Niet van toepassing |
1:31:27 |
9e
|
Deng Peicheng |
100 m, T36 (m) |
0:11.88 |
2e |
0:11.85 PR |
|
Di Dongdong |
100 m, T11 (m) |
0:11.07 |
2e |
0:11.23 |
3e |
0:11.03 |
|
Hu Yang |
100 m, T54 (m) |
0:13.96 |
4e |
Niet van toepassing |
0:14.09 |
6e
|
5000 m, T54 (m) |
10:48.73 |
15e |
Niet gekwalificeerd
|
Li Chaoyan |
1500 m, T46 (m) |
Niet van toepassing |
4:11.63 |
12e
|
Marathon, T46 (m) |
2:25:50 |
|
Liu Yang |
100 m, T54 (m) |
0:14.47 |
11e |
Niet gekwalificeerd
|
400 m, T54 (m) |
0:48.96 |
14e
|
Song Lei |
800 m, T54 (m) |
1:37.80 |
10e
|
Wang Hao |
100 m, T47 |
0:10.85 |
4e |
0:10.74 |
4e
|
400 m, T47 (m) |
Gediskwalificeerd |
DSQ |
Niet gekwalificeerd
|
Wang Yang |
100 m, T34 (m) |
Niet van toepassing |
0:15.80 |
4e
|
800 m, T34 (m) |
1:47.48 |
6e |
1:45.68 |
|
Yang Shiaoqiao |
100 m, T53 (m) |
0:15.46 |
11e |
Niet gekwalificeerd
|
400 m, T53 (m) |
Gediskwalificeerd |
DSQ
|
800 m, T53 (m) |
1:41.19 |
3e |
1:40.08 |
4e
|
Marathon, T54 (m) |
Niet van toepassing |
1:31:27 |
8e
|
Yang Yifei |
100 m, T36 (m) |
0:12.10 |
5e |
0:12.18 |
5e
|
Zhang Ying |
100 m, T54 (m) |
0:13.95 |
3e |
0:14.04 |
4e
|
1500 m, T54 (m) |
2:55.66 |
2e |
2:53.26 |
8e
|
Marathon, T54 (m) |
Niet van toepassing |
1:32:26 |
11e
|
Zhang Yong |
400 m, T54 (m) |
0:46.30 |
4e |
0:47.17 |
5e
|
800 m, T54 (m) |
1:33.85 |
3e |
1:34.55 |
5e
|
1500 m, T54 (m) |
3:03.45 |
12e |
2:50.78 |
4e
|
5000 m, T54 (m) |
10:15.46 |
9e |
10:30.82 |
7e
|
Marathon, T54 (m) |
Niet van toepassing |
1:24:22 |
|
Zhao Guocun |
Marathon, T46 (m) |
2:33:11 |
5e
|
Zhong Huanghao |
100 m, T38 (m) |
0:11.56 |
6e |
0:11.63 |
6e
|
Zhou Peng |
100 m, T38 (m) |
0:11.89 |
12e |
Niet gekwalificeerd
|
Zhu Dening |
100 m, T38 (m) |
0:11.15 |
1e |
0:11.00 |
|
|
Gao Fang |
100 m, T53 (v) |
Niet van toepassing |
Niet van toepassing |
0:16.29 |
|
400 m, T53 (v) |
0:57.28 |
5e |
0:57.81 |
5e
|
800 m, T53 (v) |
Gediskwalificeerd |
DSQ |
Niet gekwalificeerd
|
Marathon, T54 (v) |
Niet van toepassing |
2:14:34 |
16e
|
He Shanshan Gids: Huang Ziqin |
1500 m, T11 (v) |
4:52.40 |
6e |
4:52.72 |
6e
|
Jiang Fenfen |
100 m, T37 (v) |
0:13.34 |
2e |
0:13.17 |
|
200 m, T37 (v) |
0:27.57 |
3e |
0:27.33 |
|
400 m, T37 (v) |
Niet van toepassing |
1:01.36 |
|
Li Lu |
100 m, T47 (v) |
0:12.58 |
7e |
0:12.60 |
7e
|
200 m, T47 (v) |
0:26.06 |
8e |
0:26.37 |
8e
|
400 m, T47 (v) |
0:58.31 |
4e |
0:58.51 |
4e
|
Liang Yanfen Gids: Zhu Xuankang |
100 m, T12 (v) |
0:12.39 |
3e |
0:12.47 |
4e |
0:12.51 |
|
200 m, T12 (v) |
0:26.56 |
8e |
Niet van toepassing |
Niet gekwalificeerd
|
Liu Cuiqing Gids: Xu Donglin |
100 m, T11 (v) |
0:12.80 |
5e |
0:12.35 |
4e |
0:12.05 |
|
200 m, T11 (v) |
0:26.09 |
5e |
0:25.22 |
2e |
0:24.94 |
|
400 m, T11 (v) |
0:59.30 |
1e |
0:58.17 |
2e |
0:56.25 PR |
|
Shi Yiting |
100 m, T36 (v) |
0:14.50 |
3e |
Niet van toepassing |
0:13.61 WR PR |
|
200 m, T36 (v) |
0:29.37 |
1e |
0:28.21 WR PR |
|
Wen Xiaoyan |
100 m, T37 (v) |
0:13.26 |
1e |
0:13.00 WR PR |
|
200 m, T37 (v) |
0:27.16 |
1e |
0:26.58 WR PR |
|
Zhou Hongzhuan |
100 m, T53 (v) |
Niet van toepassing |
0:16.48 |
|
400 m, T53 (v) |
0:56.14 |
3e |
0:57.29 |
|
800 m, T53 (v) |
1:51.16 |
4e |
1:47.66 |
|
Zhou Xia |
100 m, T35 (v) |
0:13.86 |
2e |
0:13.00 WR PR |
|
200 m, T35 (v) |
Niet van toepassing |
0:27.17 WR PR |
|
Zhou Zhaoqian |
100 m, T54 (v) |
0:15.80 PR |
1e |
0:15.90 |
|
400 m, T54 (v) |
0:55.46 |
6e |
0:54.10 |
|
1500 m, T54 (v) |
3:36.40 |
8e |
3:27.63 |
|
Marathon, T54 (v) |
Niet van toepassing |
1:55:46 |
14e
|
Zou Lihong |
400 m, T54 (v) |
0:55.00 |
4e |
0:54.82 |
5e
|
800 m, T54 (v) |
1:54.18 |
9e |
Niet gekwalificeerd
|
1500 m, T54 (v) |
3:28.68 |
3e |
3:29.07 |
6e
|
5000 m, T54 (v) |
Niet van toepassing |
11:18.06 |
9e
|
Marathon, T54 (v) |
1:49:02 |
10e
|
|
Liu Cuiqing Gids: Xu Donglin Wang Hao Wen Xiaoyan Zhang Ying |
4 x 100 m universele estafette (g) |
0:46.02 |
1e |
Niet van toepassing |
Gediskwalificeerd |
DSQ
|
Veldonderdelen
Paralympiër |
Onderdeel |
Resultaat |
Prestatie
|
Chen Hongjie |
Hoogspringen, T47 (m) |
4e |
1.98
|
Verspringen, T47 (m) |
11e |
6.26
|
Di Dongdong |
Verspringen, T11 (m) |
|
6.47
|
Fu Xinhan |
Kogelstoten, F35 (m) |
|
15.41
|
Liu Li |
Kogelstoten, F32 (m) |
|
12.97 WR PR
|
Kegelwerpen, F32 (m) |
|
45.39 WR PR
|
Sun Pengxiang |
Kogelstoten, F41 (m) |
6e |
10.21
|
Speerwerpen, F41 (m) |
|
47.13 WR PR
|
Wang Hao |
Verspringen, T47 (m) |
7.18
|
Wang Yanzhang |
Kogelstoten, F34 (m) |
7e |
10.70
|
Speerwerpen, F34 (m) |
4e |
36.49
|
Wei Enlong |
Kogelstoten, F46 (m) |
6e |
15.48
|
Wu Guoshan |
Kogelstoten, F57 (m) |
|
15.00 PR
|
Yang Yifei |
Verspringen, T36 (m) |
8e |
5.40
|
Zhang Zhongqiang |
Speerwerpen, F34 (m) |
5e |
32.47
|
Zhong Huanghao |
Verspringen, T38 (m) |
|
6.80
|
Zhou Peng |
Verspringen, T38 (m) |
9e |
6.00
|
Zhu Dening |
Verspringen, T38 (m) |
|
7.31 WR PR
|
|
Dong Feixia |
Discuswerpen, F55 (v) |
|
26.64
|
Huang Yezi |
Speerwerpen, F46 (v) |
6e |
34.76
|
Li Yingli |
Kogelstoten, F37 (v) |
|
13.33
|
Discuswerpen, F38 (v) |
|
33.73
|
Mi Na |
Kogelstoten, F37 (v) |
|
13.69
|
Discuswerpen, F38 (v) |
|
38.50 WR PR(F37)
|
Qian Zao |
Kogelstoten, F33 (v) |
Geen geldige poging
|
Tang Hongxia |
Discuswerpen, F11 (v) |
4e |
33.46
|
Wen Xiaoyan |
Verspringen, T37 (v) |
|
5.13
|
Wu Qing |
Kogelstoten, F36 (v) |
|
9.36
|
Xu Mian |
Kogelstoten, F57 (v) |
|
10.81
|
Discuswerpen, F57 (v) |
7e |
29.22
|
Yang Liwan |
Kogelstoten, F54 (v) |
5e |
7.01
|
Speerwerpen, F54 (v) |
|
17.83
|
Yang Yue |
Discuswerpen, F64 (v) |
|
40.48
|
Yao Juan |
Discuswerpen, F64 (v) |
|
44.73 WR PR(F44)
|
Zhang Liangmin |
Kogelstoten, F12 (v) |
9e |
10.31
|
Discuswerpen, F11 (v) |
|
40.83
|
Zhao Yuping |
Kogelstoten, F12 (v) |
5e |
12.16
|
Speerwerpen, F13 (v) |
|
41.85
|
Zou Lijuan |
Kogelstoten, F34 (v) |
|
9.19 WR PR
|
Speerwerpen, F34 (v) |
|
22.28 WR PR
|
Baanwielrennen
Atleet
|
Onderdeel
|
Heats
|
(Bronzen) Finale
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Lai Shanzhang |
1 km tijdrit, C4-5 (m) |
Niet van toepassing |
1:07.279 |
14e
|
Li Zhangyu |
1 km tijdrit, C1-3 (m) |
1:03.877 |
|
Individuele achtervolging, C1 (m) |
3:41.164 |
3e |
3:39.273 |
|
Liang Guihua |
1 km tijdrit, C1-3 (m) |
Niet van toepassing |
1:09.443 |
10e
|
Individuele achtervolging, C2 (m) |
3:34.158 |
3e |
3:34.781 |
|
Wu Guoqing |
1 km tijdrit, C4-5 (m) |
Niet van toepassing |
1:04.834 |
4e
|
|
Qian Wangwei |
500 m tijdrit, C1-3 (v) |
Niet van toepassing |
0:38.070 |
|
Individuele achtervolging, C1-3 (v) |
4:31.476 |
14e |
Niet gekwalificeerd
|
Ruan Jianping |
500 m tijdrit, C4-5 (v) |
Niet van toepassing |
0:37.422 |
5e
|
Individuele achtervolging, C4 (v) |
4:05.557 |
6e |
Niet gekwalificeerd
|
Wang Xiaomei |
500 m tijdrit, C1-3 (v) |
Niet van toepassing |
0:40.825 |
5e
|
Individuele achtervolging, C1-3 (v) |
3:55.781 |
2e |
3:54.975 |
|
Zeng Sini |
500 m tijdrit, C1-3 (v) |
Niet van toepassing |
0:41.267 |
6e
|
Individuele achtervolging, C1-3 (v) |
4:06.263 |
7e |
Niet gekwalificeerd
|
|
Lai Shanzhang Li Zhangyu Wu Guoqing |
Team sprint, C1-5 (g) |
48.051 |
1e |
47.685 |
|
Badminton
Paralympiër |
Onderdeel |
Groepsfase |
Positie |
Finalefase |
Plaats
|
Wedstrijd I |
Wedstrijd II |
Wedstrijd III |
Wedstrijd IV |
Kwartfinale |
Halve finale |
(Troost)finale
|
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag
|
Mai Jianpeng
|
Enkelspel, WH2 (m)
|
GBR Martin Rooke W met 2-0
|
THA Dumnern Junthong W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
KOR Kim Kyung Hoon V met 0-2
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Qu Zimo
|
Enkelspel, WH1 (m)
|
FRA David Toupe W met 2-0
|
JPN Osamu Nagashima W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
JPN Hiroshi Murayama W met 2-0
|
KOR Lee Sam Seop W met 1-0 (opgave van Lee Sam Seop)
|
|
Mai Jianpeng/Qu Zimo
|
Dubbelspel, WH1-WH2 (m)
|
JPN Daiki Kajiwara/Hiroshi Murayama W met 2-0
|
GER Young Chin Mi/Thomas Wandschneider W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
JPN Daiki Kajiwara/Hiroshi Murayama W met 2-0
|
KOR Kim Jung Jun/Lee Dong Seop W met 2-0
|
|
|
Cheng Hefang
|
Enkelspel, SL4 (v)
|
GER Katrin Seibert W met 2-0
|
IND Parul Dalsukhbhai Parmar W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
NOR Helle Sofie Sagoey W met 2-0
|
INA Oktila Leani Ratri W met 2-1
|
|
Liu Yutong
|
Enkelspel, WH2 (v)
|
PER Pilar Jauregui Cancino W met 2-0
|
RPC Tatiana Gureeva W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
TUR Emine Seckin W met 2-0
|
CHN Xu Tingting W met 2-0
|
|
Ma Huihui
|
Enkelspel, SL4 (v)
|
THA Nipada Saensupa Uitslag onbekend
|
JPN Haruka Fujino W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
INA Oktila Leani Ratri V met 0-2
|
NOR Helle Sofie Sagoey W met 0-2
|
|
Xu Tingting
|
Enkelspel, WH2 (v)
|
THA Amnouy Wetwithan W met 2-0
|
JPN Rie Ogura W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
JPN Yuna Yamazaki W met 2-0
|
CHN Liu Yutong V met 0-2
|
|
Yang Qiuxia
|
Enkelspel, SU5 (v)
|
NED Megan Hollander W met 2-0
|
POR Beatriz Monteiro W met 2-0
|
UGA Ritah Asiimwe W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
JPN Akiko Sugino W met 2-0
|
JPN Ayako Suzuki W met 2-0
|
|
Yin Menglu
|
Enkelspel, WH1 (v)
|
JPN Sarina Satomi W met 2-0
|
KOR Kang Jung Kum W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
JPN Sarina Satomi V met 0-2
|
CHN Zhang Jing W met 2-0
|
|
Zhang Jing
|
Enkelspel, WH1 (v)
|
THA Sujirat Pookkham V met 0-2
|
SUI Cynthia Mathez W met 2-1
|
ISR Nina Gorodetzky W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
2e
|
GER Valeska Knoblauch W met 2-0
|
THA Sujirat Pookkham V met 0-2
|
CHN Yin Menglu V met 0-2
|
4e
|
Cheng Hefang/Ma Huihui
|
Dubbelspel, SL3-SU5 (v)
|
FRA Lenaig Morin/Faustine Noel W met 2-0
|
IND Palak Kohli/Parul Dalsukhbhai Parmar W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
JPN Noriko Ito/Ayako Suzuki W met 2-0
|
INA Sadiyah Khalimatus/Oktila Leani Ratri V met 0-2
|
|
Liu Yutong/Yin Menglu
|
Dubbelspel, WH1-WH2 (v)
|
SUI Cynthia Mathez/Karin Suter Erath W met 2-0
|
GER Valeska Knoblauch/Elke Rongen W met 2-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
SUI Cynthia Mathez/Karin Suter Erath W met 2-0
|
JPN Sarina Satomi/Yuma Yazaki V met 1-2
|
|
Bankdrukken
Basketbal
Blindenvoetbal
Boccia
Boogschieten
Paralympiër
|
Onderdeel
|
Kwalificatie
|
1e ronde
|
2e ronde
|
3e ronde
|
Kwartfinale
|
Halve finale
|
(troost)Finale
|
Rang
|
Score
|
Positie
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Ai Xinliang
|
Individueel, compound open (m)
|
695
|
6e
|
Bye
|
THA Comsan Singpirom W met 142-140
|
RPC Nail Gatin W met 146-145
|
IND Rakesh Kumar W met 145-143
|
IRI Ramezan Biabani V met 144-146
|
SVK Marcel Pavlik W met 144-142
|
|
He Zihao
|
Individueel, compound open (m)
|
705
|
1e
|
Bye
|
CRC Diego Quesada Arias W met 143-140
|
JPN Leon Miyamoto W met 146-139
|
TUR Murat Turan W met 148-145
|
SVK Marcel Pavlik W met 148-146
|
IRI Ramezan Biabani W met 147-143
|
|
Li Ji
|
Individueel, W1 (m)
|
616
|
11e
|
Niet van toepassing
|
IRI Mohammadreza Zandi V met 138-133
|
Uitgeschakeld
|
9e
|
Wang Sijun
|
Individueel, recurve open (m)
|
604
|
19e
|
Niet van toepassing
|
SVK David Ivan V met 6-2
|
Uitgeschakeld
|
17e
|
Zhang Tianxin
|
Individueel, W1 (m)
|
650
|
3e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
IRI Mohammadreza Zandi V met 137-129
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Zhao Lixue
|
Individueel, recurve open (m)
|
639
|
2e
|
Niet van toepassing
|
MGL Munkhbaatar Namjilmaa W met 6-0
|
USA Eric Bennett W met 6-4
|
GBR David Phillips W met 6-2
|
KOR Kim Min Su W met 6-5
|
USA Kevin Mather V met 4-6
|
|
|
Chen Minyi
|
Individueel, W1 (v)
|
640
|
1e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
JPN Aiko Okazaki W met 132-129
|
USA Lia Coryell W met 137-129
|
CZE Sarka Musilova W met 142-131
|
|
Gao Fanxia
|
Individueel, recurve open (v)
|
582
|
9e
|
Niet van toepassing
|
KOR Kim Ran Sook W met 7-3
|
JPN Chika Shigesada V met 7-1
|
Uitgeschakeld
|
9e
|
Li Xinru
|
Individueel, compound open (v)
|
681
|
9e
|
Niet van toepassing
|
SWE Zandra Reppe W met 138-134
|
FRA Julie Chupin V met 138-145
|
Niet van toepassing
|
9e
|
Lin Yueshan
|
Individueel, compound open (v)
|
683
|
6e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
CAN Karen van Nest W met 142-140
|
CHI Mariana Elena Adelina Zuniga Varela V met 138-138
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Liu Jing
|
Individueel, W1 (v)
|
615
|
2e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
CZE Sarka Musilova V met 128-124
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Wu Chunyan
|
Individueel, recurve open (v)
|
642
|
1e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
UKR Roksolana Dzoba-Balian W met 6-0
|
JPN Chika Shigesada W met 7-1
|
ITA Vincenza Petrilli V met 5-6
|
GRE Dorothea Poimenidou W met 6-2
|
|
Zhou Jiamin
|
Individueel, compound open (v)
|
655
|
19e
|
Niet van toepassing
|
CHI Mariana Elena Adelina Zuniga Varela V met 137-144
|
Uitgeschakeld
|
17e
|
|
Chen Minyi Zhang Tianxin
|
Team, W1 (g)
|
1290
|
1e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
RPC W met 142-128
|
Tsjechië W met 138-132
|
|
He Zihao Lin Yueshan
|
Team, compound open (g)
|
1388
|
1e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
Frankrijk W met 154-151
|
Iran W met 150-146
|
Turkije W met 153-152
|
|
Wu Chunyan Zhao Lixue
|
Team, recurve open (g)
|
1281
|
1e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
Polen W met 6-2
|
RPC V met 4-5
|
Iran W met 6-2
|
|
Goalball
Judo
Kanovaren
Atleet
|
Onderdeel
|
Heats
|
Halve finale
|
A/B finale
|
Eindranking
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Yu Xiaowei |
Eenpersoons kayak, KL1 (m) |
0:54.551 |
5e |
0:51.510 |
4e QA |
0:52.597 |
7e
|
|
Wang Danqin |
Eenpersoons kayak, KL2 (v) |
1:01.863 |
10e |
0:59.755 |
8e QB |
0:58.218 |
3e |
11e
|
Xie Maosan |
Eenpersoons kayak, KL1 (v) |
0:57.953 |
5e |
0:57.575 |
2e QA |
0:56.894 |
5e
|
Roeien
Atleet
|
Onderdeel
|
Heats
|
Herkansingen
|
A/B finale
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Jiang Jijian Liu Shuang |
Tweepersoons sculls, PR2Mix2x (g) |
8:46.15 |
2e QA |
Niet van toepassing |
8:49.42 |
|
Schermen
Paralympiër |
Onderdeel |
Resultaat |
Prestatie
|
Feng Yanke |
Floret individueel, categorie B (m) |
|
Groep A W van BRA Vanderson Luis Chaves met 5-4 W van JPN Ryuji Onda met 5-1 W van FRA Maxime Valet met 5-4 W van UKR Oleg Naumenko met 5-2 W van RPC Alexander Kuzyukov met 5-1 W van GBR Dimitri Coutya met 5-3 Kwartfinale: W van UKR Oleg Naumenko met 15-4 W van GBR Dimitri Coutya met 15-14 W van CHN Hu Daoliang met 15-14
|
Sabel individueel, categorie B (m) |
|
Groep A V van POL Adrian Castro met 3-5 W van BLR Andrei Pranevich met 5-1 V van RPC Albert Kamalov met 4-5 W van JPN Ryuji Onda met 5-0 W van GRE Panagiotis Triantafyllou met 5-1 Kwartfinale: W van RPC Albert Kamalov met 15-6 Halve finale: W van FRA Maxime Valet met 15-7 Finale: W van POL Adrian Castro met 15-11
|
Hu Daoliang |
Degen individueel, categorie B (m) |
5e |
Groep B V van BLR Andrei Pranevich met 3-5 V van BRA Jovane Silva Guissone met 3-5 W van HUN Istvan Tarjanyi met 5-4 V van UKR Oleg Naumenko met 4-5 V van RPC Alexandr Kurzin met 4-5 1/8e finale: W van RPC Alexandr Kurzin met 15-5 Kwartfinale: V van RPC Alexander Kuzyukov met 5-15
|
Floret individueel, categorie B (m) |
|
Groep B W van RPC Albert Kamalov met 5-2 W van UKR Anton Datsko met 5-3 W van ITA Marco Cima met 5-2 W van JPN Michinobu Fujita met 5-3 W van POL Adrian Castro met 5-0 W van BRA Jovane Silva Guissone met 5-2 Kwartfinale: W van RPC Alexander Kuzyukov met 15-7 Halve finale: W van RPC Albert Kamalov met 15-4 Finale: V van CHN Feng Yanke met 14-15
|
Li Hao |
Floret individueel, categorie A (m) |
9e |
Groep C V van FRA Damien Tokatlian met 2-5 W van ITA Emanuele Lambertini met 5-4 W van RPC Artur Yusupov met 3-5 W van POL Dariusz Pender met 3-5 1/8e finale: V van ITA Emanuele Lambertini met 14-15
|
Sabel individueel, categorie A (m) |
|
Groep B V van GER Maurice Schmidt met 2-5 W van CAN Ryan Roussell met 5-3 V van ITA Edoardo Giordan met 1-5 W van UKR Andrii Demchuk met 5-0 1/8e finale: W van GBR Piers Gilliver met 15-12 Kwartfinale: W van RPC Maxim Shaburov met 15-6 W van CHN Tian Jianquan met 15-12 Finale: W van UKR Artem Manko met 15-12
|
Sun Gang |
Degen individueel, categorie A (m) |
4e |
Groep A W van FRA Romain Noble met 5-1 W van UKR Artem Manko met 5-1 W van ITA Edoardo Giordan met 5-4 W van RPC Artur Yusupov met 5-4 W van POL Dariusz Pender met 5-3 V van GBR Piers Gilliver met 1-5 Kwartfinale: W van RPC Artur Yusupov met 15-7 Halve finale: V van GBR Piers Gilliver met 6-15 Bronzen finale: V van CHN Tian Jianquan met 13-15
|
Floret individueel, categorie A (m) |
|
Groep A W van JPN Shintaro Kano met 5-4 W van UKR Andrii Demchuk met 5-0 W van CAN Matthieu Herbert met 5-0 W van POL Michal Nalewajek met 5-1 Kwartfinale: W van UKR Andrii Demchuk met 15-5 Halve finale: W van ITA Matteo Betti met 15-6 Finale: W van HUN Richard Osvath met 15-11
|
Tian Jianquan |
Degen individueel, categorie A (m) |
|
Groep B W van CAN Ryan Roussell met 5-4 W van ITA Emanuele Lambertini met 5-3 W van GER Maurice Schmidt met 5-1 W van IRQ Zainulabdeen Al-Madhkhoori met 5-2 W van TUR Hakan Akkaya met 5-3 V van RPC Maxim Shaburov met 4-5 Kwartfinale: W van ITA Emanuele Lambertini met 15-14 Halve finale: V van RPC Maxim Shaburov met 14-15 Bronzen finale: W van CHN Sun Gang met 15-13
|
Sabel individueel, categorie A (m) |
|
Groep C W van GBR Piers Gilliver met 5-0 V van UKR Artem Manko met 4-5 W van RPC Nikita Nagaev met 5-2 W van FRA Romain Noble met 5-3 Kwartfinale: W van HUN Richard Osvath met 15-14 Halve finale: V van CHN Li Hao met 12-15 Bronzen finale: W van UKR Andrii Demchuk met 15-14
|
Hu Daoliang Sun Gang Tian Jianquan |
Degen, team (m) |
|
Groep A W van IRQ met 45-38 W van ITA met 45-20 W van RPC met 45-38 Halve finale: W van UKR met 45-41 Finale: V van RPC met 39-45
|
Hu Daoliang Li Hao Sun Gang |
Floret, team (m) |
|
Groep A W van JPN met 45-32 W van FRA met 45-27 W van POL met 45-29 Halve finale: W van RPC met 45-35 Finale: W van GBR met 45-38
|
|
Bian Jing |
Degen individueel, categorie A (v) |
|
Groep B W van POL Marta Fidrych met 5-2 W van UKR Yevheniia Breus met 5-2 W van HKG Ng Justine Charissa met 5-1 W van USA Shelby Jensen met 5-0 Kwartfinale: W van HUN Zsuzsanna Krajnyak met 15-4 V van HUN Amarilla Veres met 13-15 Bronzen finale: W van RPC Iuliia Maya met 6-5
|
Sabel individueel, categorie A (v) |
|
Groep B W van ITA Loredana Trigilia met 5-0 W van HUN Amarilla Veres met 5-1 W van USA Shelby Jensen met 5-0 W van UKR Yevheniia Breus met 3-5 Kwartfinale: W van POL Marta Fidrych met 15-9 Halve finale: W van HUN Eva Andrea Hajmasi met 15-11 Finale: W van GEO Nino Tibilashvili met 15-7
|
Gu Haiyan |
Floret individueel, categorie A (v) |
|
Groep A W van HUN Eva Andrea Hajmasi met 5-0 W van RPC Alena Evdokimova met 5-2 W van HKG Ng Justine Charissa met 5-0 W van GEO Nino Tibilashvili met 5-0 Kwartfinale: W van RPC Evgeniya Sycheva met 15-4 Halve finale: W van CHN Rong Jing met 15-6 Finale: W van UKR Nataliia Morkvych met 15-8
|
Sabel individueel, categorie A (v) |
5e |
Groep A W van CAN Ruth Sylvie Morel met 5-1 W van RPC Evgeniya Sycheva met 5-0 W van POL Kinga Drozdz met 5-3 W van GEO Nino Tibilashvili Kwartfinale: V van UKR Yevheniia Breus met 11-15
|
Rong Jing |
Degen individueel, categorie A (v) |
|
Groep C W van POL Kinga Drozdz met 5-3 V van RPC Alena Evdokimova met 4-5 W van HUN Amarilla Veres met 5-3 W van GBR Gemma Collis-McCann met 5-2 W van JPN Mieko Matsumoto met 5-3 Kwartfinale: W van HKG Yu Chui Yee met 15-11 Halve finale: W van RPC Iuliia Maya met 9-6 Finale: V van HUN Amarilla Veres met 12-15
|
Floret individueel, categorie A (v) |
|
Groep C W van ITA Loredana Trigilia met 5-4 W van RPC Evgeniya Sycheva met 5-2 W van BRA Carminha Oliveira met 5-1 V van UKR Nataliia Morkvych met 4-5 1/8e finale: W van GEO Nino Tibilashvili met 15-8 Kwartfinale: W van HKG Yu Chui Yee met 15-10 V van CHN Gu Haiyan met 6-15 Bronzen finale: W van HUN Eva Andrea Hajmasi met 15-14
|
Tan Shumei |
Degen individueel, categorie B (v) |
|
Groep B W van HUN Gyongyi Dani met 5-2 W van USA Ellen Geddes met 5-1 W van RPC Liudmila Vasileva met 5-0 W van THA Saysunee Jana met 5-1 W van ITA Rossana Pasquino met 5-4 W van UKR Olena Fedota met 4-1 Kwartfinale: W van RPC Liudmila Vasileva met 15-7 Halve finale: W van THA Saysunee Jana met 15-9 Finale: W van RPC Viktoria Boykova met 3-0
|
Sabel individueel, categorie B (v) |
|
Groep B W van BRA Monica Santos met 5-0 W van HUN Boglarka Mezo met 5-2 W van JPN Chisato Abe met 5-1 W van RPC Irina Mishurova met 5-1 V van UKR Olena Fedota met 3-5 Kwartfinale: W van THA Saysunee Jana met 15-11 Halve finale: W van GEO Irma Khetsuriani met 15-8 Finale: W van UKR Olena Fedota met 15-7
|
Xiao Rong |
Floret individueel, categorie B (v) |
4e |
Groep A W van JPN Chisato Abe met 5-0 W van RPC Liudmila Vasileva met 5-1 W van HKG Chung Yuen Peng met 5-2 V van ITA Beatrice Vio met 1-5 W van BRA Monica Santos met 1-5 W van GEO Irma Khetsuriani met 5-2 Kwartfinale: W van BLR Alesia Makrytskaya met 15-11 Halve finale: V van CHN Zhou Jingjing met 4-15 Bronzen finale: V van RPC Liudmila Vasileva met 12-15
|
Sabel individueel, categorie B (v) |
|
Groep A V van ITA Rossana Pasquino met 1-5 W van GER Sylvi Tauber met 5-4 W van GEO Irma Khetsuriani met 5-4 W van THA Saysunee Jana met 5-3 W van USA Terry Hayes met 5-0 Kwartfinale: W van HUN Boglarka Mezo met 15-1 Halve finale: V van UKR Olena Fedota met 10-15 Bronzen finale: W van GEO Irma Khetsuriani met 15-6
|
Zhou Jingjing |
Degen individueel, categorie B (v) |
4e |
Groep A W van HKG Chung Yuen Ping met 5-1 W van BLR Alesia Makrytskaya met 5-2 W van POL Patrycja Hareza met 5-4 W van RPC Viktoria Boykova met 5-1 V van JPN Anri Sakurai met 3-5 W van USA Terry Hayes met 5-1 Kwartfinale: W van UKR Olena Fedota met 15-8 Halve finale: V van RPC Viktoria Boykova met 14-15 Bronzen finale: V van THA Saysunee Jana met 8-15
|
Floret individueel, categorie B (v) |
|
Groep B W van GER Sylvi Tauber met 5-1 W van RPC Irina Mishurova met 5-4 W van USA Ellen Geddes met 5-3 W van BLR Alesia Makrytskaya met 5-3 W van HUN Boglarka Mezo met 5-4 W van JPN Anri Sakurai met 5-3 Kwartfinale: W van HUN Boglarka Mezo met 15-11 Halve finale: W van CHN Xiao Rong met 15-4 Finale: V van ITA Beatrice Vio met 9-15
|
Bian Jing Rong Jing Tan Shumei |
Degen, team (v) |
|
Groep A W van USA met 45-11 V van UKR met 44-45 W van HUN met 45-37 Halve finale: W van RPC met 45-24 Finale: W van UKR met 40-17
|
Gu Haiyan Rong Jing Zhou Jingjing |
Floret, team (v) |
|
Groep B W van GEO met 45-21 W van HUN met 45-35 W van RPC met 45-41 Halve finale: W van HKG met 45-33 Finale: W van ITA met 45-41
|
Schietsport
Paralympiër |
Onderdeel |
Resultaat |
Prestatie
|
Score |
Rang |
Score |
Rang
|
Dong Chao |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (m) |
617.6 |
5e Q |
246.4 PR |
|
50 m geweer, 3 posities SH1 (m) |
1162.0 |
4e Q |
431.5 |
4e
|
10 m luchtgeweer, liggend SH1 (g) |
632.7 |
8e Q |
189.2 |
5e
|
50 m geweer, liggend SH1 (g) |
617.4 |
8e Q |
142.0 |
7e
|
Huang Xing |
10 m luchtpistool, SH1 (m) |
574.0 |
3e Q |
237.5 |
|
25 m pistool, SH1 (g) |
585.0 |
1e Q |
27.0 PR |
|
Lou Xiaolong |
10 m luchtpistool, SH1 (m) |
575.0 |
2e Q |
196.5 |
4e
|
50 m pistool, SH1 (g) |
539.0 |
2e Q |
178.5 |
4e
|
Tian Fugang |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (m) |
592.1 |
21e |
Niet gekwalificeerd
|
50 m geweer, 3 posities SH1 (m) |
1123.0 |
17e
|
Yang Chao |
10 m luchtpistool, SH1 (m) |
572.0 |
5e Q |
237.9 PR |
|
25 m pistool, SH1 (g) |
575.0 |
3e Q |
5.0 |
7e
|
50 m pistool, SH1 (g) |
535.0 |
5e Q |
159.3 |
5e
|
Yuan Hongxiang |
10 m luchtgeweer, staand SH2 (g) |
627.3 |
12e |
Niet gekwalificeerd
|
10 m luchtgeweer, liggend SH2 (g) |
630.7 |
25e
|
50 m geweer, liggend SH2 (g) |
612.4 |
27e
|
|
Bai Xiaohong |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (v) |
621.5 |
8e Q |
143.1 |
7e
|
50 m geweer, 3 posities SH1 (v) |
1145.0 |
9e |
Niet gekwalificeerd
|
Li Min |
10 m luchtpistool, SH1 (v) |
556.0 |
9e
|
25 m pistool, SH1 (g) |
551.0 |
19e
|
50 m pistool, SH1 (g) |
502.0 |
30e
|
Yan Yaping |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (v) |
612.6 |
16e
|
50 m geweer, 3 posities SH1 (v) |
1136.0 |
12e
|
10 m luchtgeweer, liggend SH1 (g) |
631.9 |
11e
|
50 m geweer, liggend SH1 (g) |
609.8 |
32e
|
Zhang Cuiping |
10 m luchtgeweer, staand SH1 (v) |
626.0 PR |
1e Q |
248.9 |
|
50 m geweer, 3 posities SH1 (v) |
1171.0 |
3e Q |
457.9 PR |
|
10 m luchtgeweer, liggend SH1 (g) |
630.6 |
23e |
Niet gekwalificeerd
|
50 m geweer, liggend SH1 (g) |
612.1 |
27e
|
Taekwondo
Tafeltennis
Paralympiër
|
Onderdeel
|
Groepsfase
|
Positie
|
Finalefase
|
Plaats
|
Wedstrijd I
|
Wedstrijd II
|
Wedstrijd III
|
1/8e finale
|
Kwartfinale
|
Halve finale
|
Finale
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Cao Ningning
|
Enkelspel, C5 (m)
|
TUR Hamza Caliskan W met 3-0
|
FRA Nicolas Savant-Aira W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
TPE Cheng Ming Chih W met 3-0
|
TUR Ali Ozturk W met 3-0
|
GER Valentin Baus V met 2-3
|
|
Chen Chao
|
Enkelspel, C6 (m)
|
KOR Park Hong Kyu V met 1-3
|
EGY Ibrahim Hamadtou W met 3-0
|
2e
|
GRE Kanellis Marios Chatzikyriakos W met 3-0
|
DEN Peter Rosenmeier V met 1-3
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Feng Panfeng
|
Enkelspel, C3 (m)
|
POL Maciej Nalepka W met 3-0
|
ITA Matteo Orsi W met 3-0
|
1e
|
Bye
|
THA Yuttajak Glinbancheun W met 3-0
|
USA Jenson van Emburgh W met 3-0
|
GER Thomas Schmidberger W met 3-2
|
|
Guo Xingyuan
|
Enkelspel, C4 (m)
|
SVK Boris Travnicek V met 2-3
|
THA Wanchai Chaiwut V met 2-3
|
3e
|
Niet gekwalificeerd
|
13e
|
Lian Hao
|
Enkelspel, C10 (m)
|
NGR Alabi Olufemi W met 3-0
|
MNE Filip Radovic V met 2-3
|
AUS Joel Coughlan W met 3-2
|
2e
|
Niet van toepassing
|
INA David Jacobs V met 2-3
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Liao Keli
|
Enkelspel, C7 (m)
|
SLO Luka Trtnik W met 3-0
|
JPN Katsuyoshi Yagi W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
BRA Israel Pereira Stroh W met 3-1
|
GBR William Bayley V met 2-3
|
Uitgeschakeld
|
|
Peng Weinan
|
Enkelspel, C8 (m)
|
FRA Clement Berthier W met 3-0
|
GBR Ross Wilson W met 3-2
|
1e
|
THA Phisit Wangphonphathanasiri W met 3-0
|
FRA Thomas Bouvais W met 3-0
|
UKR Viktor Didukh V met 2-3
|
Uitgeschakeld
|
|
Yan Shuo
|
Enkelspel, C7 (m)
|
CRO Pavao Jozic W met 3-0
|
BRA Paulo Salmin W met 3-0
|
1e
|
Bye
|
EGY Sayed Mohamed Youssef W met 3-1
|
POL Maksym Chudzicki W met 3-0
|
GBR William Bayley W met 3-1
|
|
Ye Chaoqun
|
Enkelspel, C8 (m)
|
BRA Luiz Filipe Guarnieri Manara W met 3-1
|
SWE Linus Karlsson V met 2-3
|
2e
|
UKR Maxym Nikolenko V met 1-3
|
Uitgeschakeld
|
9e
|
Zhai Xiang
|
Enkelspel, C3 (m)
|
USA Jenson van Emburgh W met 3-0
|
CZE Petr Svatos W met 3-0
|
1e
|
POL Maciej Nepalka W met 3-1
|
FRA Florian Merrien W met 3-2
|
GER Thomas Schmidberger V met 0-3
|
Uitgeschakeld
|
|
Zhang Yan
|
Enkelspel, C4 (m)
|
CHI Cristian Gonzalez V met 2-3
|
TUR Nesim Turan V met 2-3
|
3e
|
Niet gekwalificeerd
|
13e
|
Zhao Ping
|
Enkelspel, C3 (m)
|
IRL Colin Judge W met 3-1
|
Niet van toepassing
|
1e
|
NGR Ahmed Koleosho W met 3-1
|
GER Thomas Schmidberger V met 3-0
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Zhao Shuai
|
Enkelspel, C8 (m)
|
HUN Gyula Zborai W met 3-0
|
THA Phisit Wangphonphathanasiri W met 3-0
|
1e
|
Bye
|
GBR Billy Shilton W met 3-0
|
UKR Maxym Nikolenko W met 3-1
|
UKR Viktor Didukh W met 3-1
|
|
Zhao Yiqing
|
Enkelspel, C9 (m)
|
NGR Tajudeen Agunbiade V met 2-3
|
UKR Ivan Mai V met 2-3
|
3e
|
Niet gekwalificeerd
|
9e
|
Feng Panfeng Zhai Xiang Zhao Ping
|
Team, C3 (m)
|
Niet van toepassing
|
Verenigde staten W met 2-0
|
Thailand W met 2-0
|
Duitsland W met 2-1
|
|
Cao Ningning Guo Xingyuan Zhang Yan
|
Team, C4-5 (m)
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
Chili W met 2-0
|
Slowakije W met 2-0
|
Zuid-Korea W met 2-0
|
|
Chen Chao Liao Keli Yan Shuo
|
Team, C6-7 (m)
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
Brazilië W met 2-0
|
Duitsland W met 2-0
|
Verenigd Koninkrijk W met 2-0
|
|
Peng Weinan Ye Chaoqun Zhao Shuai
|
Team, C8 (m)
|
Niet van toepassing
|
Thailand W met 2-0
|
Verenigd Koninkrijk W met 2-0
|
Oekraïne W met 2-0
|
|
Lian Hao Zhao Yiqing
|
Team, C9-10 (m)
|
Niet van toepassing
|
Indonesië W met 2-0
|
Verenigd Koninkrijk W met 2-0
|
Oekraïne W met 2-0
|
Australië W met 2-0
|
|
|
Gu Xiaodan
|
Enkelspel, C4 (v)
|
BRA Joyce Oliveira W met 3-0
|
JOR Faten Elelimat W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
TPE Lu Pi-Chun W met 3-1
|
CHN Zhou Ying V met 0-3
|
Uitgeschakeld
|
|
Huang Wenjuan
|
Enkelspel, C8 (v)
|
NOR Aida Dahlen W met 3-2
|
BRA Lethicia Rodrigues Lacerda W met 3-1
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
JPN Yuri Tomone W met 3-0
|
FRA Thu Kamkasomphou W met 3-1
|
CHN Mao Jingdian V met 1-3
|
|
Li Qian
|
Enkelspel, C3 (v)
|
KOR Lee Mi-Gyu V met 0-3
|
IND Sonalben Manubhai Patel W met 3-2
|
Niet van toepassing
|
2e
|
THA Dararat Asayut V met 1-3
|
Uitgeschakeld
|
9e
|
Liu Jing
|
Enkelspel, C1-2 (v)
|
SRB Ana Prvulovic W met 3-0
|
THA Chilchitparyak Bootwansirina W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
ARG Maria Garrone W met 3-0
|
RPC Nadezda Pushpasheva W met 3-1
|
KOR Seo Su-Yeon W met 3-1
|
|
Mao Jingdian
|
Enkelspel, C8 (v)
|
GER Juliane Wolf W met 3-0
|
JPN Yuri Tomono W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
NOR Aida Dahlen W met 3-0
|
CHN Huang Wenjuan W met 3-1
|
|
Pan Jiamin
|
Enkelspel, C5 (v)
|
CHI Tamara Leonelli W met 3-0
|
KOR Jung Young A V met 2-3
|
Niet van toepassing
|
2e
|
Niet van toepassing
|
SWE Ingela Lundback W met 3-2
|
JOR Khetam Abuawad W met 3-1
|
CHN Zhang Bian V met 2-3
|
|
Wang Rui
|
Enkelspel, C7 (v)
|
BRA Millena Franca dos Santos W met 3-0
|
KOR Kim Seong-Ok W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
RPC Viktoriia Safonova V met 0-3
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Xiong Guiyan
|
Enkelspel, C9 (v)
|
HUN Alexa Szvitacs W met 3-0
|
TUR Neslihan Kavas W met 3-1
|
BRA Danielle Rauen W met 3-0
|
1e
|
Niet van toepassing
|
POL Karolina Pek W met 3-1
|
AUS Li Na Lei V met 2-3
|
|
Xue Juan
|
Enkelspel, C3 (v)
|
TUR Hatice Duman W met 3-0
|
CRO Helena Dretar Karic W met 3-1
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
THA Drarat Asayut W met 3-1
|
KOR Yoon Jiyu W met 3-2
|
SVK Alena Kanova W met 3-0
|
|
Zhang Bian
|
Enkelspel, C5 (v)
|
EGY Faiza Mahmoud W met 3-0
|
SWE Ingela Lundback W met 3-1
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Niet van toepassing
|
Bye
|
KOR Jung Young A W met 3-0
|
CHN Pan Jiamin W met 3-2
|
|
Zhang Miao
|
Enkelspel, C4 (v)
|
THA Wijittra Jai-On W met 3-2
|
RPC Aleksandra Vasileva W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
GER Sandra Mikolaschek W met 3-1
|
IND Bhavinaben Hasmukhbhai Patel V met 2-3
|
Uitgeschakeld
|
|
Zhao Xiaojing
|
Enkelspel, C10 (v)
|
AUS Qian Yang V met 2-3
|
NGR Faith Obazuaye W met 3-0
|
TPE Tian Shiau Wen V met 0-3
|
3e
|
Niet gekwalificeerd
|
5e
|
Zhou Ying
|
Enkelspel, C4 (v)
|
GBR Megan Shackleton W met 3-0
|
IND Bhavinaben Hasmukhbhai Patel W met 3-0
|
Niet van toepassing
|
1e
|
Bye
|
SRB Nada Matic W met 3-1
|
CHN Gu Xiaodan W met 3-0
|
IND Bhavinaben Hasmukhbhai Patel W met 3-0
|
|
Li Qian Liu Jing Xue Jang
|
Team, C1-3 (v)
|
Niet van toepassing
|
Argentinië W met 2-0
|
Italië W met 2-1
|
Zuid-Korea W met 2-0
|
|
Zhang Bian Zhang Miao Zhou Ying
|
Team, C4-5 (v)
|
Niet van toepassing
|
India W met 2-0
|
Verenigd Koninkrijk W met 2-0
|
Zweden W met 2-1
|
|
Huang Wenjuan Mao Jingdian Wang Rui
|
Team, C6-8 (v)
|
Niet van toepassing
|
Duitsland W met 2-0
|
Frankrijk W met 2-0
|
Nederland W met 2-0
|
|
Xiong Guiyan Zhao Xiaojing
|
Team, C9-10 (v)
|
Niet van toepassing
|
Chinese Taipei W met 2-0
|
Australië V met 0-2
|
Uitgeschakeld
|
|
Tennis
Paralympiër
|
Onderdeel
|
1e ronde
|
2e ronde
|
3e ronde
|
Kwartfinale
|
Halve finale
|
(troost)Finale
|
Rang
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Tegenstander Uitslag
|
Ji Zhenxu
|
Rolstoel enkelspel (m)
|
AUT Martin Legner W 2-0 (6-1, 6-0)
|
NED Maikel Scheffers W 2-0 (6-4, 6-4)
|
JPN Shingo Kunieda V 0-2 (0-6, 1-6)
|
Uitgeschakeld
|
9e
|
|
Huang Huimin
|
Rolstoel enkelspel (v)
|
Niet van toepassing
|
THA Sakhorn Khanthasit V 0-2 (2-6, 4-6)
|
Uitgeschakeld
|
17e
|
Huang Jinlian
|
Rolstoel enkelspel (v)
|
Niet van toepassing
|
USA Emmy Kaiser W 2-0 (6-1, 6-1)
|
NED Diede de Groot V 0-2 (0-6, 2-6)
|
Uitgeschakeld
|
9e
|
Wang Ziying
|
Rolstoel enkelspel (v)
|
Niet van toepassing
|
SUI Nalani Boub W 2-0 (6-1, 6-0)
|
RSA Kgothatso Montjane W 2-0 (6-2, 6-3)
|
NED Aniek van Koot V 1-2 (6-7, 6-2, 2-6)
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Zhu Zhenzhen
|
Rolstoel enkelspel (v)
|
Niet van toepassing
|
COL Johana Martinez Vega W 2-0 (6-0, 6-0)
|
GBR Lucy Shuker W 2-0 (7-6, 6-2)
|
JPN Yui Kamiji V 0-2 (5-7, 1-6)
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Huang Huimin/Huang Jinlian
|
Rolstoel dubbelspel (v)
|
Niet van toepassing
|
BRA Ana Caldeira/Meirycoll Duval W 2-0 (6-0, 6-0)
|
JPN Yui Kamiji/Momoko Ohtani V 0-2 (0-6, 0-6)
|
Uitgeschakeld
|
5e
|
Wang Ziying/Zhu Zhenzhen
|
Rolstoel dubbelspel (v)
|
Niet van toepassing
|
USA Shelby Baron/Dana Mathewson W 2-0 (6-1, 6-0)
|
JPN Saki Takamuro/Manami Tanaka W 2-0 (6-2, 6-1)
|
GBR Lucy Shuker/Jordanne Whiley V 0-2 (4-6, 2-6)
|
JPN Yui Kamiji/Momoko Ohtani V 0-2 (2-6, 6-7)
|
4e
|
Triatlon
Paralympiër |
Onderdeel |
Resultaat |
Prestatie
|
Wang Jiachao |
Individueel, PTS4 (m) |
4e |
1:04:54
|
Volleybal
Wegwielrennen
Paralympiër |
Onderdeel |
Resultaat |
Prestatie
|
Chen Jianxin |
Wegwedstrijd, T1-2 (m) |
|
0:51:07
|
Tijdrit, T1-2 (m) |
|
25:00.32
|
Li Zhangyu |
Tijdrit, C1 (m) |
6e |
27:23.62
|
Liang Guihua |
Wegwedstrijd, C1-3 (m) |
25e |
2:27:03
|
Tijdrit, C2 (m) |
4e |
37:17.09
|
|
Qian Wangwei |
Wegwedstrijd, C1-3 (v) |
13e |
1:24:51
|
Tijdrit, C1-3 (v) |
11e |
29:18.31
|
Ruan Jianping |
Wegwedstrijd, C4-5 (v) |
12e |
+ 1 ronde
|
Tijdrit, C4 (v) |
6e |
44:55.99
|
Sun Bianbian |
Wegwedstrijd, H5 (v) |
|
2:26:50
|
Tijdrit, H4-5 (v) |
|
47:26.53
|
Wang Xiaomei |
Wegwedstrijd, C1-3 (v) |
4e |
1:13:11
|
Tijdrit, C1-3 (v) |
6e |
27:09.89
|
Zeng Sini |
Wegwedstrijd, C1-3 (v) |
9e |
1:16:09
|
Tijdrit, C1-3 (v) |
4e |
26:53.95
|
Zwemmen
Atleet
|
Onderdeel
|
Series
|
Finale
|
Resultaat
|
Rang
|
Resultaat
|
Rang
|
Hua Dongdong |
50 m vrije slag, S11 (m) |
0:26.55 |
3e |
0:26.18 |
|
400 m vrije slag, S11 (m) |
4:37.90 |
3e |
4:34.89 |
|
100 m vlinderslag, S11 (m) |
1:10.71 |
8e |
1:09.16 |
7e
|
200 m individuele wisselslag, SM11 (m) |
2:39.97 |
10e |
Niet gekwalificeerd
|
Jia Hongguang |
100 m vrije slag, S6 (m) |
1:08.15 |
7e |
1:05.55 |
4e
|
100 m rugslag, S6 (m) |
1:14.15 |
1e |
1:12.72 |
|
100 m schoolslag, SB6 (m) |
1:25.64 |
7e |
1:23.67 |
5e
|
50 m vlinderslag, S6 (m) |
0:32.16 |
3e |
0:31.54 |
|
200 m individuele wisselslag, SM6 (m) |
2:48.28 |
3e |
2:41.29 |
|
Li Junsheng |
100 m schoolslag, SB5 (m) |
1:32.11 |
4e |
1:29.01 |
|
Liu Benying |
50 m vrije slag, S4 (m) |
0:39.98 |
5e |
0:39.98 |
5e
|
50 m rugslag, S4 (m) |
0:45.21 |
4e |
0:45.21 |
5e
|
150 m individuele wisselslag, SM4 (m) |
2:50.48 |
8e |
Gediswalificeerd |
DSQ
|
Liu Fengqi |
100 m vrije slag, S8 (m) |
1:01.54 |
12e |
Niet gekwalificeerd
|
100 m rugslag, S8 (m) |
1:08.57 |
4e |
1:07.09 |
|
200 m individuele wisselslag, SM8 (m) |
2:29.40 |
6e |
2:26.94 |
5e
|
Ruan Jingsong |
50 m rugslag, S5 (m) |
0:33.27 |
1e |
0:32.97 |
|
100 m schoolslag, SB4 (m) |
1:49.11 |
7e |
1:44.13 |
5e
|
Wang Jingang |
50 m vrije slag, S7 (m) |
0:30.41 |
12e |
Niet gekwalificeerd
|
100 m vrije slag, S6 (m) |
1:08.61 |
8e |
1:08.61 |
8e
|
100 m rugslag, S6 (m) |
1:18.20 |
4e |
1:16.51 |
5e
|
50 m vlinderslag, S6 (m) |
0:30.81 |
1e |
0:30.81 |
|
200 m individuele wisselslag, SM6 (m) |
2:50.23 |
8e |
2:43.74 |
5e
|
Wang Lichao |
50 m vrije slag, S5 (m) |
0:33.02 |
4e |
0:31.35 |
|
100 m vrije slag, S5 (m) |
1:15.88 |
6e |
1:10.45 |
|
50 m rugslag, S5 (m) |
0:36.21 |
3e |
0:33.38 |
|
50 m vlinderslag, S5 (m) |
0:36.41 |
6e |
0:31.81 |
|
Xu Haijiao |
100 m vrije slag, S8 (m) |
1:00.05 |
5e |
0:58.75 |
4e
|
400 m vrije slag, S8 (m) |
4:34.47 |
4e |
4:29.93 |
4e
|
100 m schoolslag, SB8 (m) |
1:11.92 |
5e |
1:11.55 |
6e
|
100 m vlinderslag, S8 (m) |
1:04.84 |
5e |
1:03.42 |
5e
|
200 m individuele wisselslag, SM8 (m) |
2:29.01 |
5e |
2:21.06 |
|
Yang Bozun |
50 m vrije slag, S11 (m) |
0:27.19 |
5e |
0:26.98 |
4e
|
100 m rugslag, S11 (m) |
1:10.14 |
1e |
1:09.62 |
|
100 m schoolslag, SB11 (m) |
1:12.98 |
2e |
1:12.62 |
|
100 m vlinderslag, S11 (m) |
1:10.13 |
7e |
1:09.23 |
8e
|
200 m individuele wisselslag, SM11 (m) |
2:32.05 |
2e |
2:29.75 |
6e
|
Yang Feng |
100 m vlinderslag, S8 (m) |
1:04.24 |
3e |
1:03.20 |
|
Yang Guanglong |
100 m vrije slag, S8 (m) |
1:00.40 |
7e |
0:59.42 |
6e
|
100 m schoolslag, SB8 (m) |
1:12.07 |
6e |
1:10.48 |
|
100 m vlinderslag, S8 (m) |
1:03.95 |
2e |
1:03.26 |
4e
|
200 m individuele wisselslag, SM8 (m) |
2:29.90 |
7e |
2:21.53 |
|
Yang Hong |
100 m vrije slag, S6 (m) |
1:14.57 |
17e |
Niet gekwalificeerd
|
100 m rugslag, S6 (m) |
1:18.57 |
5e |
1:15.83 |
4e
|
100 m schoolslag, SB6 (m) |
1:22.76 |
3e |
1:22.07 |
4e
|
200 m individuele wisselslag, SM6 (m) |
2:49.49 |
5e |
2:41.34 |
4e
|
Yuan Wieyi |
50 m vrije slag, S5 (m) |
0:31.30 |
1e |
0:31.11 |
|
100 m vrije slag, S5 (m) |
1:12.66 |
1e |
1:11.68 |
5e
|
50 m vlinderslag, S5 (m) |
0:32.30 |
1e |
0:32.00 |
|
Zheng Tao |
50 m vrije slag, S5 (m) |
0:31.81 |
2e |
0:30.31 PR |
|
100 m vrije slag, S5 (m) |
1:13.83 |
4e |
1:10.87 |
4e
|
50 m rugslag, S5 (m) |
0:37.15 |
4e |
0:31.42 WR PR |
|
50 m vlinderslag, S5 (m) |
0:32.34 |
2e |
0:30.62 WR PR |
|
Zou Liankang |
50 m vrije slag, S3 (m) |
0:47.49 |
5e |
0:45.25 |
|
200 m vrije slag, S3 (m) |
3:30.85 |
2e |
3:24.29 |
4e
|
50 m rugslag, S3 (m) |
0:47.86 |
3e |
0:45.25 |
|
50 m schoolslag, SB2 (m) |
Gediskwalificeerd |
DSQ |
Niet gekwalificeerd
|
Liu Fengqi Xu Heijiao Yang Feng Yang Guanglong |
4 x 100 m vrije slag, 34 punten (m) |
Niet van toepassing |
4:00.18 |
6e
|
Liu Fengqi Xu Heijiao Yang Feng Yang Guanglong |
4 x 100 m wisselslag, 34 punten (m) |
4:42.57 |
8e |
4:22.72 |
6e
|
|
Cai Liwen |
100 m vrije slag, S11 (v) |
1:10.74 |
4e |
1:06.56 |
|
400 m vrije slag, S11 (v) |
5:25.00 |
3e |
5:07.56 |
|
100 m rugslag, S11 (v) |
1:18.16 |
2e |
1:13.46 WR PR |
|
100 m schoolslag, SB11 (v) |
1:32.02 |
7e |
1:30.97 |
6e
|
200 m individuele wisselslag, SM11 (v) |
2:50.70 |
3e |
2:42.91 |
|
Cheng Jiao |
50 m rugslag, S5 (v) |
0:48.40 |
6e |
0:48.75 |
8e
|
100 m schoolslag, SB4 (v) |
1:47.82 |
2e |
1:52.17 |
5e
|
50 m vlinderslag, S5 (v) |
0:43.05 |
3e |
0:43.04 |
|
200 m individuele wisselslag, SM5 (v) |
Niet van toepassing |
3:20.80 |
|
Feng Yazhu |
50 m rugslag, S2 (v) |
1:17.58 |
6e |
1:11.55 |
|
100 m rugslag, S2 (v) |
2:32.44 |
2e |
2:37.04 |
4e
|
Jiang Yuyan |
50 m vrije slag, S6 (v) |
0:34.16 |
5e |
0:33.55 |
4e
|
100 m vrije slag, S7 (v) |
1:12.49 |
4e |
1:11.07 WR PR(S6) |
|
400 m vrije slag, S6 (v) |
5:14.52 |
1e |
5:04.57 WR PR |
|
100 m rugslag, S6 (v) |
1:24.41 |
6e |
1:20.65 |
|
50 m vlinderslag, S6 (v) |
0:34.56 |
1e |
0:34.69 WR PR |
|
Li Guizhi |
50 m vrije slag, S11 (v) |
0:29.95 |
2e |
0:29.72 |
|
100 m vrije slag, S11 (v) |
1:05.92 |
1e |
1:05.87 PR |
|
100 m rugslag, S11 (v) |
1:20.05 |
3e |
1:16.98 |
|
Liu Daomin |
100 m schoolslag, SB6 (v) |
1:35.43 |
2e |
1:33.30 |
|
50 m vlinderslag, S6 (v) |
0:38.98 |
7e |
0:38.38 |
7e
|
200 m individuele wisselslag, SM6 (v) |
3:08.05 |
7e |
3:10.61 |
8e
|
Liu Yu |
50 m rugslag, S4 (v) |
0:45.81 |
1e |
0:44.68 WR PR |
|
150 m individuele wisselslag, SM4 (v) |
2:39.39 WR PR |
1e |
2:41.91 |
|
Lu Dong |
100 m vrije slag, S5 (v) |
1:25.69 |
6e |
1:23.34 |
6e
|
50 m rugslag, S5 (v) |
0:40.00 |
1e |
0:37.18 WR PR |
|
50 m vlinderslag, S5 (v) |
0:40.74 |
1e |
0:39.54 WR PR |
|
200 m individuele wisselslag, SM5 (v) |
Niet van toepassing |
3:20.53 |
|
Ma Jia |
50 m vrije slag, S11 (v) |
0:30.05 |
3e |
0:29.20 WR PR |
|
100 m vrije slag, S11 (v) |
1:15.25 |
10e |
Niet gekwalificeerd
|
100 m schoolslag, SB11 (v) |
1:23.09 |
1e |
1:19.82 |
|
200 m individuele wisselslag, SM11 (v) |
2:47.48 |
1e |
2:42.14 WR PR |
|
Song Lingling |
50 m vrije slag, S6 (v) |
0:34.94 |
6e |
0:34.40 |
7e
|
400 m vrije slag, S6 (v) |
5:40.54 |
8e |
5:28.88 |
6e
|
100 m rugslag, S6 (v) |
1:24.15 |
5e |
1:22.21 |
5e
|
100 m schoolslag, SB5 (v) |
1:49.80 |
6e |
1:43.73 |
4e
|
200 m individuele wisselslag, SM6 (v) |
Gediskwalificeerd |
DSQ |
Niet gekwalificeerd
|
Wang Xinyi |
50 m vrije slag, S11 (v) |
0:31.12 |
6e |
0:30.24 |
5e
|
400 m vrije slag, S11 (v) |
5:32.06 |
5e |
5:23.05 |
4e
|
100 m rugslag, S11 (v) |
1:17.66 |
1e |
1:13.71 |
|
200 m individuele wisselslag, SM11 (v) |
2:53.15 |
5e |
2:45.74 |
4e
|
Xu Jialing |
100 m vrije slag, S9 (v) |
1:06.98 |
12e |
Niet gekwalificeerd
|
400 m vrije slag, S9 (v) |
4:54.94 |
6e |
4:51.00 |
5e
|
100 m vlinderslag, S9 (v) |
Gediskwalificeerd |
DSQ |
Niet gekwalificeerd
|
200 m individuele wisselslag, SM9 (v) |
2:39.88 |
4e |
2:38.90 |
7e
|
Yao Cuan |
100 m vrije slag, S5 (v) |
1:26.52 |
7e |
1:26.66 |
7e
|
200 m vrije slag, S5 (v) |
3:04.92 |
5e |
3:00.72 |
5e
|
100 m schoolslag, SB4 (v) |
1:50.70 |
3e |
1:50.77 |
|
50 m vlinderslag, S5 (v) |
0:46.24 |
5e |
0:46.13 |
6e
|
Zhang Meng |
50 m vrije slag, S10 (v) |
0:28.93 |
8e |
0:28.96 |
8e
|
100 m rugslag, S10 (v) |
1:13.59 |
7e |
1:12.63 |
7e
|
100 m schoolslag, SB9 (v) |
1:19.22 |
5e |
1:20.02 |
6e
|
200 m individuele wisselslag, SM10 (v) |
2:36.23 |
7e |
2:35.26 |
6e
|
Zhang Li |
100 m vrije slag, S5 (v) |
1:22.09 |
3e |
1:17.80 |
|
200 m vrije slag, S5 (v) |
2:59.24 |
4e |
2:46.53 |
|
50 m rugslag, S5 (v) |
0:48.83 |
7e |
0:48.02 |
7e
|
100 m schoolslag, SB4 (v) |
1:53.28 |
5e |
1:51.96 |
4e
|
Zhou Yanfei |
50 m vrije slag, S4 (v) |
0:43.75 |
6e |
0:43.16 |
6e
|
50 m rugslag, S4 (v) |
0:49.93 |
3e |
0:48.42 |
|
150 m individuele wisselslag, SM4 (v) |
2:50.11 |
2e |
2:47.41 |
|
Jiang Yuyan Song Lingling Xu Jialing Zhang Meng |
4 x 100 m vrije slag, 34 punten (v) |
Niet van toepassing |
4:33.21 |
4e
|
Jiang Yuyan Song Lingling Xu Jialing Zhang Meng |
4 x 100 m wisselslag, 34 punten (v) |
Niet van toepassing |
Gediskwalificeerd |
DSQ
|
|
Jia Hongguang Lu Dong Wang Lichao Yao Cuan Yuan Weiyi Zhang Li Zheng Tao Zhou Yanfei |
4 x 50 m vrije slag, 20 punten (g) |
2:31.06 |
4e |
2:15.49 WR PR |
|
Cai Liwen Hua Dongdong Li Guizhi Yang Bozun |
4 x 100 m vrije slag, 49 punten (g) |
Niet van toepassing |
Gediskwalificeerd |
DSQ
|
|
|