Turniej o Złoty Kask 2013
Turniej o Złoty Kask 2013 – cykl zawodów żużlowych, organizowanych corocznie przez Polski Związek Motorowy. W sezonie 2013 rozegrano trzy turnieje eliminacyjne oraz finał, w którym zwyciężył Maciej Janowski.
Finał
Msc.
|
Zawodnik
|
Klub
|
Pkt
|
|
|
1
|
Maciej Janowski
|
Tarnów
|
13
|
(1,3,3,3,3)
|
|
2
|
Adrian Miedziński
|
Toruń
|
12
|
(2,1,3,3,3)
|
|
3
|
Jarosław Hampel
|
Zielona Góra
|
10 +3
|
(3,0,3,3,1)
|
|
4
|
Przemysław Pawlicki
|
Leszno
|
10 +2
|
(0,2,2,3,3)
|
|
5
|
Krzysztof Buczkowski
|
Bydgoszcz
|
10 +1
|
(1,3,3,0,3)
|
|
6
|
Krzysztof Kasprzak
|
Gorzów Wlkp.
|
9
|
(3,w,2,2,2)
|
|
7
|
Piotr Pawlicki
|
Leszno
|
8
|
(t,2,2,2,2)
|
|
8
|
Grzegorz Zengota
|
Leszno
|
7
|
(3,2,1,w,1)
|
|
9
|
Sebastian Ułamek
|
Gniezno
|
6
|
(0,3,1,2,0)
|
|
10
|
Rafał Okoniewski
|
Rzeszów
|
6
|
(2,3,0,t,1)
|
|
11
|
Mariusz Puszakowski
|
Rawicz
|
6
|
(2,2,0,w,2)
|
|
12
|
Michał Szczepaniak
|
Ostrów Wlkp.
|
6
|
(1,1,1,1,2)
|
|
13
|
Janusz Kołodziej
|
Tarnów
|
5
|
(2,1,1,0,1)
|
|
14
|
Patryk Dudek
|
Zielona Góra
|
4
|
(0,1,2,1,t)
|
|
15
|
Damian Baliński
|
Leszno
|
4
|
(1,1,d,2,d)
|
|
16
|
Tomasz Jędrzejak
|
Wrocław
|
3
|
(3,d,u,d,–)
|
|
17
|
Tobiasz Musielak
|
Leszno
|
0
|
(w,d,–,–,–)
|
|
Bieg po biegu:
- Hampel, Miedziński, Janowski, Prz.Pawlicki
- Kasprzak, Puszakowski, Szczepaniak, Musielak (w), Pi.Pawlicki (t)
- Jędrzejak, Kołodziej, Baliński, Dudek
- Zengota, Okoniewski, Buczkowski, Ułamek
- Ułamek, Puszakowski, Dudek, Hampel
- Okoniewski, Prz.Pawlicki, Baliński, Kasprzak (w)
- Buczkowski, Pi.Pawlicki, Miedziński, Jędrzejak (d)
- Janowski, Zengota, Kołodziej, Musielak (d)
- Hampel, Kasprzak, Zengota, Jędrzejak (u)
- Buczkowski, Prz.Pawlicki, Kołodziej, Puszakowski
- Miedziński, Dudek, Szczepaniak, Okoniewski
- Janowski, Pi.Pawlicki, Ułamek, Baliński (d)
- Hampel, Pi.Pawlicki, Szczepaniak, Kołodziej, Okoniewski (t)
- Prz.Pawlicki, Ułamek, Szczepaniak, Jędrzejak (d)
- Miedziński, Baliński, Zengota (w), Puszakowski (w)
- Janowski, Kasprzak, Dudek, Buczkowski
- Buczkowski, Szczepaniak, Hampel, Baliński (d)
- Prz.Pawlicki, Pi.Pawlicki, Zengota, Dudek (t)
- Miedziński, Kasprzak, Kołodziej, Ułamek
- Janowski, Puszakowski, Okoniewski
- Bieg dodatkowy o 3. miejsce: Hampel, Prz.Pawlicki, Buczkowski
Bibliografia
|
|