Requin Requin (1924) Okręty podwodne typu Requin Identité en crescendo Aiguille du Tacul Morse (1925) Souffleur (1924) Narval (1925) Phoque (1926) Marsouin (1924) Dauphin (1925) Caïman (1927) Espadon (1926) Agnès Merlet Okręty podwodne typu Narval Tango i Cash 100 mm armata morska wz. 1917 Schneider Eugène Charles Jolivet Jean Philippe Rolin Aiquilles de Chamonix (grupa górska) 2 Cudzoziemski Pułk Piechoty Marc-André Grondin Ananas bracteatus Thierry Saussez Rekiny Lista francuskich okrętów podwodnych 2 Cudzoziemski Pułk Powietrznodesantowy Bun Bu Barthélemy Faujas de Saint-Fond Phénix (1930) Georges Louis Nicolas Blaison Brion James Okręty podwodne typu Redoutable Ali…
icia Silverstone Carcharhinus acarenatus Yolande Moreau France Gall Argo (1929) Pégase (1930) Persée (1931) Monge (1929) Henri Poincaré (1929) Ouessant (1936) Actéon (1929) Le Centaure (1932) Pasteur (1928) Agosta (1934) L’Espoir (1931) Vengeur (1928) Le Conquérant (1934) Le Tonnant (1934) Achille (1930) Achéron (1929) Pascal (1928) Fresnel (1929) Redoutable (1928) Ajax (1930) Le Héros (1932) Lista okrętów United States Navy, R Archimède (1930) Protée (1930) Le Glorieux (1931) Sidi Ferruch (1937) Bévéziers (193
5) Sfax (1934) Casabianca (1935) Okręty podwodne typu Tench E muet Bruno Brazil I’m Coming Sami (komiks) USS Whiting (SS-433) USS Wahoo (planowany okręt podwodny) USS Sea Panther (SS-528) USS Whitefish (SS-432) USS Vendace (SS-430) USS Sculpin (SS-494) USS Pompano (SS-491) USS Tiburon (SS-529) USS Comber (SS-527) USS Needlefish (SS-493) USS Turbot (SS-427) ORP Bałtyk (1896) USS Walrus (SS-437) Jeanne i jej wspaniały chłopak USS Tench (SS-417) Okręty podwodne typu Sirène (1925) USS Dorado (SS-526) USS Grayling (SS-492) USS Wolffish (SS-434) USS Unicorn (SS-436) USS Diablo (SS-479) Historia okrętów podwodnych Lista f
Requin (1924)
Okręty podwodne typu Requin
Identité en crescendo
Aiguille du Tacul
Morse (1925)
Souffleur (1924)
Narval (1925)
Phoque (1926)
Marsouin (1924)
Dauphin (1925)
Caïman (1927)
Espadon (1926)
Agnès Merlet
Okręty podwodne typu Narval
Tango i Cash
100 mm armata morska wz. 1917 Schneider
Eugène Charles Jolivet
Jean Philippe Rolin
Aiquilles de Chamonix (grupa górska)
2 Cudzoziemski Pułk Piechoty
Marc-André Grondin
Ananas bracteatus
Thierry Saussez
Rekiny
Lista francuskich okrętów podwodnych
2 Cudzoziemski Pułk Powietrznodesantowy
Bun Bu
Barthélemy Faujas de Saint-Fond
Phénix (1930)
Georges Louis Nicolas Blaison
Brion James
Okręty podwodne typu Redoutable
Alicia Silverstone
Carcharhinus acarenatus
Yolande Moreau
France Gall
Argo (1929)
Pégase (1930)
Persée (1931)