Simon Friedli Sophia Griebel Jonas Müller Mistrzostwa Świata FIBT 1993 Lorenz Koller Mistrzostwa Europy w Bobslejach 2013 Thomas Steu Mistrzostwa Europy Juniorów w Bobslejach 2024 Elizabeth Yarnold Mica McNeill Mistrzostwa Świata FIBT 2000 Mistrzostwa świata w saneczkarstwie Tricia Stumpf Mistrzostwa Świata FIBT 1991 Julia Taubitz Alex Baumann (bobsleista) Jelena Nikitina Mistrzostwa świata w bobslejach i skeletonie Hannah Prock Emil Diener Puchar Świata w bobslejach 2009/2010 Puchar Europy w bobslejach 2011/2012 Puchar Narodów w saneczkarstwie 2008/2009 Puchar Świata w bobslejach 2011/2012 Mistrzost…
twa Europy w Skeletonie 2010 Julija Szokszujewa Sandra Robatscher Christopher Grotheer Olga Potylicyna Puchar Narodów w saneczkarstwie 2014/2015 Puchar Świata w skeletonie 2009/2010 Marina Gilardoni Bobsleje na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2012 Puchar Narodów w saneczkarstwie 2012/2013 Anja Huber Aleksandr Trietjakow (skeletonista) Saneczkarstwo na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2012 – sztafeta mieszana Mistrzostwa Europy Juniorów w Saneczkarstwie 1977 Thomas Amrhein Mistrzostwa Europy Juniorów w Saneczkarstwie 2011 Mistrzostwa Świat
a Juniorów w Skeletonie 2013 Puchar Europy w bobslejach 2014/2015 Puchar Świata w saneczkarstwie 2012/2013 Andrea Vötter Mistrzostwa Świata FIBT 1963 Puchar Europy w skeletonie 2014/2015 Mistrzostwa Europy Juniorów w Saneczkarstwie 1983 Puchar Interkontynentalny w skeletonie 2020/2021 Mistrzostwa Europy w Skeletonie 2015 Rico Peter Tino Paasche Puchar Świata w saneczkarstwie 2008/2009 Bobsleje na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2012 – dwójki chłopców Puchar Interkontynentalny w skeletonie 2018/2019 Skeleton na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2012 Mistrzostwa Świata Juniorów w Bobslejach 2013 Madeleine Egle Puchar Narod
Sophia Griebel
Jonas Müller
Mistrzostwa Świata FIBT 1993
Lorenz Koller
Mistrzostwa Europy w Bobslejach 2013
Thomas Steu
Mistrzostwa Europy Juniorów w Bobslejach 2024
Elizabeth Yarnold
Mica McNeill
Mistrzostwa Świata FIBT 2000
Mistrzostwa świata w saneczkarstwie
Tricia Stumpf
Mistrzostwa Świata FIBT 1991
Julia Taubitz
Alex Baumann (bobsleista)
Jelena Nikitina
Mistrzostwa świata w bobslejach i skeletonie
Hannah Prock
Emil Diener
Puchar Świata w bobslejach 2009/2010
Puchar Europy w bobslejach 2011/2012
Puchar Narodów w saneczkarstwie 2008/2009
Puchar Świata w bobslejach 2011/2012
Mistrzostwa Europy w Skeletonie 2010
Julija Szokszujewa
Sandra Robatscher
Christopher Grotheer
Olga Potylicyna
Puchar Narodów w saneczkarstwie 2014/2015
Puchar Świata w skeletonie 2009/2010
Marina Gilardoni
Bobsleje na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2012
Puchar Narodów w saneczkarstwie 2012/2013
Anja Huber
Aleksandr Trietjakow (skeletonista)
Saneczkarstwo na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2012 – sztafeta mieszana
Mistrzostwa Europy Juniorów w Saneczkarstwie 1977
Thomas Amrhein
Mistrzostwa Europy Juniorów w Saneczkarstwie 2011