Joegoslavië op de Olympische Zomerspelen 1960
Medailleoverzicht
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Olympiër |
Discipline |
Resultaat |
Prestatie
|
Borut Ingolič |
800m (m) |
34e |
serie 7: 4de in 1.51,51
|
Stanko Lorger |
110m horden (m) |
11e |
serie 5: 2de in 14,56 kwartfinale 3: 3de in 14,56 halve finale 2: 5de in 14,83
|
Milad Petrušić |
16e |
serie 2: 3de in 14,74 kwartfinale 2: 5de in 14,71
|
Franc Hafner |
3000m steeplechase (m) |
16e |
serie 3: 6de in 8.55,68
|
Srđan Savić Ðani Kovač Miloje Grujić Viktor Šnajder |
4x400m (m) |
9e |
serie 1: 3de in 3.10,75 halve finale 1: 6de in 3.10,34
|
Franjo Mihalić |
marathon (m) |
12e |
2:21.52,6
|
Franjo Škrinjar |
10e |
2:21.40,2
|
Franjo Mihalić |
hoogspringen (m) |
26e |
kwalificatie: 26ste met 1,95m
|
Roman Lešek |
polsstokhoogspringen (m) |
14e |
kwalificatie: 14de met 4,20m
|
Leon Lukman |
9e |
kwalificatie: 7de met 4,40m finale: 9de met 4,40m
|
Antun Bezjak |
kogelslingeren (m) |
6e |
kwalificatie: 10de met 60,90m finale: 6de met 64,21m
|
Krešimir Račić |
24e |
kwalificatie: 24ste met 57,27m
|
Joze Brodnik |
tienkamp (m) |
9e |
6918 punten
|
Mirko Kolnik |
DNF |
niet gefinisht
|
|
Olga Šikovec |
100m (v) |
23e |
serie 3: 3de in 12,24 kwartfinale 3: 5de in 12,61
|
200m (v) |
23e |
serie 5: 5de in 24,95
|
Draga Stamejčič |
80m horden (v) |
13e |
serie 1: 3de in 11,47
|
Olga Gere |
hoogspringen (v) |
9e |
kwalificatie: 7de met 1,65m finale: 9de met 1,65m
|
Milena Usenik |
kogelstoten (v) |
14e |
kwalificatie: 10de met 14,74m finale: 13de met 14,19m
|
Milena Čelesnik |
discuswerpen (v) |
22e |
kwalificatie: 22ste met 30,84m
|
Basketbal
Boksen
Kanovaren
Roeien
Olympiër |
Discipline |
Resultaat |
Prestatie
|
Joža Lovec Perica Vlašić |
dubbel-twee (m) |
11e |
serie 1: 3de in 6.49,94 herkansingen: 3de in 7.07,61
|
Nikola Čupin Antun Ivanković |
twee-zonder (m) |
6e |
serie 3: 3de in 7.08,54 herkansingen: 1ste in 7.14,20 halve finale 1: 3de in 7.38,83 finale: 6de in 7.20,91
|
Paško Škarica Ante Vrčić Josip Bujas |
twee-met (m) |
11e |
serie 1: 4de in 7.49,81 herkansingen: 2de in 7.48,05
|
Vladimir Nekora Janez Pintar Adolf Potočar Vekoslav Skalak Nikola Stipanicev |
vier-met (m) |
14e |
serie 4: 4de in 6.56,91 herkansingen: 3de in 7.00,71
|
Schermen
Schietsport
Turnen
Olympiër |
Discipline |
Resultaat |
Prestatie
|
Ivan Čaklec |
rekstok (m) |
5e |
kwalificatie: 7de met 19,50 punten finale: 5de met 19,40 punten
|
Ivan Čaklec |
individuele meerkamp (m) |
56e |
108,70 punten
|
Miroslav Cerar |
8e |
114,25 punten
|
Dragan Gagić |
87e |
104,70 punten
|
Milenko Lekić |
66e |
108,05 punten
|
Marsel Markulin |
71e |
107,45 punten
|
Alojz Petrovič |
39e |
109,90 punten
|
Ivan Čaklec Miroslav Cerar Dragan Gagić Milenko Lekić Marsel Markulin Alojz Petrovič |
meerkamp team (m) |
9e |
550,80 punten
|
|
Mirjana Bilić |
individuele meerkamp (v) |
46e |
72,03 punten
|
Tereza Kočiš |
41e |
72,363 punten
|
Nevenka Pogačnik |
78e |
68,432 punten
|
Voetbal
Waterpolo
Wielersport
Worstelen
Zeilen
Zwemmen
Olympiër |
Discipline |
Resultaat |
Prestatie
|
Gojko Arneri |
100m vrije slag (m) |
39e |
serie 7: 7de in 1.00,5
|
Janez Kocmur |
28e |
serie 6: 4de in 58,7
|
Milan Jeger |
400m vrije slag (m) |
23e |
serie 4: 4de in 4.41,4
|
Veljko Rogošić |
18e |
serie 1: 3de in 4.39,5
|
Slobodan Kićović |
1500m vrije slag (m) |
29e |
serie 2: 6de in 20.26,0
|
Veljko Rogošić |
15e |
serie 3: 3de in 18.51,8
|
Mihovil Dorčić |
100m rugslag (m) |
26e |
serie 2: 6de in 1.06,0
|
Đorđe Perišić |
200m schoolslag (m) |
16e |
serie 2: 2de in 2.41,1 halve finale 1: 8ste in 2.44,2
|
Lovro Radonjić |
100m vlinderslag (m) |
34e |
serie 3: 7de in 3.00,6
|
Veljko Rogošić |
28e |
serie 5: 6de in 2.35,5
|
Milan Jeger Slobodan Kićović Vlado Brinovec Veljko Rogošić |
4x200m vrije slag (m) |
14e |
serie 2: 7de in 8.49,8
|
Mihovil Dorčić Đorđe Perišić Veljko Rogošić Janez Kocmur |
4x100m wisselslag (m) |
13e |
serie 3: 5de in 4.25,5
|
Bronnen, noten en/of referenties
|
|