Vlagyiszlav Mihajlovics Tyernavszkij Vlagyiszlav Volkov (egyértelműsítő lap) Vlagyiszlav Nyikolajevics Ragyimov Vlagyiszlav Tretyjak (egyértelműsítő lap) Vlagyiszlav Jurjevics Pavlovics Vlagyiszlav Alekszandrovics Tretyjak Vlagyiszlav Szergejevics Grinyov Vlagyiszlav Mihajlovics Artyemjev Vlagyiszlav Petrovics Krapivin Vlagyiszlav Nyikolajevics Volkov Uladziszlaj Tadevusavics Klimovics A Szovjetunió az olimpiai játékokon Fokin Capital Bra Ljudmila Ivanovna Turiscseva Palamós CF Viktor Ivanovics Pacajev 1971 a tudományban Georgij Tyimofejevics Dobrovolszkij Richard Garriott Szergej Vasziljevics Bagaps 1935 a …
tudományban Oroszország a Junior Eurovíziós Dalfesztiválokon HK CSZKA Moszkva Szergej Alekszandrovics Volkov 2021–2022-es Erste Liga Alapnyelv (történeti nyelvészet) Északi Front (első világháború) Ukrajna bukaresti nagykövetsége Űrkatasztrófa Aelita-díj Koszmonavt Viktor Pacajev Vírus – Pusztító idegen Metallurg Magnyitogorszk Novocserkasszk Lenin-rend Szojuz–7 Abházok Tuva Rapidsakk-világbajnokság Hazatérés – Delelő, 22. század 2023-as FIDE Grand Swiss A halhatatlan Kascsej Szojuz–11
Zahar Prilepin Drudkh 2016-os Junior Eurovíziós Dalfesztivál Leningrád (együttes) Sokkal több mint testőr Szaljut–1 1996 a sportban Alina Anatoljevna Kaslinszkaja Nosztratikus nyelvcsalád Delelő Univerzum 2021-es sakkvilágkupa Jekatyerina Dmitrijevna Alekszandrovszkaja Híres sakkozók listája Orosz irodalom Fernando Ricksen Julian Szemjonovics Szemjonov Újonc a világűrben Baka István Április 25. Szerhij Pataki lefejezése Delfin könyvek Kalugai terület 1971 November 23. Solaris (film, 1972) 2014-es Fiatal Zenészek Eurovíziója Novocserkasszki tömeggyilkosság 2016-os Fiatal Zenészek Eurovíziója 1971 a sportban November
Vlagyiszlav Volkov (egyértelműsítő lap)
Vlagyiszlav Nyikolajevics Ragyimov
Vlagyiszlav Tretyjak (egyértelműsítő lap)
Vlagyiszlav Jurjevics Pavlovics
Vlagyiszlav Alekszandrovics Tretyjak
Vlagyiszlav Szergejevics Grinyov
Vlagyiszlav Mihajlovics Artyemjev
Vlagyiszlav Petrovics Krapivin
Vlagyiszlav Nyikolajevics Volkov
Uladziszlaj Tadevusavics Klimovics
A Szovjetunió az olimpiai játékokon
Fokin
Capital Bra
Ljudmila Ivanovna Turiscseva
Palamós CF
Viktor Ivanovics Pacajev
1971 a tudományban
Georgij Tyimofejevics Dobrovolszkij
Richard Garriott
Szergej Vasziljevics Bagaps
1935 a tudományban
Oroszország a Junior Eurovíziós Dalfesztiválokon
HK CSZKA Moszkva
Szergej Alekszandrovics Volkov
2021–2022-es Erste Liga
Alapnyelv (történeti nyelvészet)
Északi Front (első világháború)
Ukrajna bukaresti nagykövetsége
Űrkatasztrófa
Aelita-díj
Koszmonavt Viktor Pacajev
Vírus – Pusztító idegen
Metallurg Magnyitogorszk
Novocserkasszk
Lenin-rend
Szojuz–7
Abházok
Tuva
Rapidsakk-világbajnokság