Táncos a sötétben Riverdance: Egy táncos kaland Molnár Andrea (táncos) Táncos Mihály Vámos György (táncos) Fiatal Táncosok Eurovíziója Lakatos Sándor (táncos) 2011-es Fiatal Táncosok Eurovíziója Fodor Antal (táncos) 2005-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója 2015-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója 1987-es Fiatal Táncosok Eurovíziója 2013-as Fiatal Táncosok Eurovíziója Erdélyi Tibor (koreográfus) Cher at the Colosseum 1985-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója 2017-es Fiatal Táncosok Eurovíziója 2003-as Fiatal Táncosok Eurovíziója 1991-es Fiatal Táncosok Eurovíziója Mark Kanemura The Crüxshadows 1999-es Fi…
iatal Táncosok Eurovíziója Téri Tibor Vörös Péter (táncos) 1993-as Fiatal Táncosok Eurovíziója 2019-es Fiatal Táncosok Eurovíziója Szergej Vlagyimirovics Polunyin 1989-es Fiatal Táncosok Eurovíziója 2001-es Fiatal Táncosok Eurovíziója 1997-es Fiatal Táncosok Eurovíziója Delbó Balázs 1995-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója 50th Anniversary Time Machine Tour 2008 Pattantyús Anikó Téri Gáspár Népmű
vészet Mestere díj Bojti Judit Legong (tánc) Balogh Edina (táncművész) Szamosi Judit (balettművész) Valami Amerika (televíziós sorozat) Oleg Ivenko Do You Believe? Tour Vaclav Fomics Nyizsinszkij Köcsek Harangozó Gyula-díj Natalija Mihajlovna Dugyinszkaja Vári Bertalan Hollywood style It’s a Man’s World Promo Tour DanceLife Kalmár Ákos (egyértelműsítő lap) Baranya Dávid Ördöngösfüzesi népzene Leblanc Gergely Nina Kov Szombat esti láz (televíziós műsor) Szabó Elemér (egyértelműsítő lap) Mónica Cruz Nagy Fruzsina Srí Lanka táncai Prince and the Revolution: Live Kardos István (egyértelműsítő lap) Daniel Cloud Campos Koller Katalin Ír sztepp Brada Rezső Tünet Együttes Budai Lászl
Riverdance: Egy táncos kaland
Molnár Andrea (táncos)
Táncos Mihály
Vámos György (táncos)
Fiatal Táncosok Eurovíziója
Lakatos Sándor (táncos)
2011-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
Fodor Antal (táncos)
2005-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója
2015-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója
1987-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
2013-as Fiatal Táncosok Eurovíziója
Erdélyi Tibor (koreográfus)
Cher at the Colosseum
1985-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója
2017-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
2003-as Fiatal Táncosok Eurovíziója
1991-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
Mark Kanemura
The Crüxshadows
1999-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
Téri Tibor
Vörös Péter (táncos)
1993-as Fiatal Táncosok Eurovíziója
2019-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
Szergej Vlagyimirovics Polunyin
1989-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
2001-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
1997-es Fiatal Táncosok Eurovíziója
Delbó Balázs
1995-ös Fiatal Táncosok Eurovíziója
50th Anniversary Time Machine Tour 2008
Pattantyús Anikó
Téri Gáspár
Népművészet Mestere díj
Bojti Judit
Legong (tánc)
Balogh Edina (táncművész)
Szamosi Judit (balettművész)