Wolha Wasilonak Wolha Minina Wolha Akimawa Wolha Alifirawiec Wolha Płaszkowa Wolha Konan Wolha Hałubowicz Wolha Hlebik Wolha Palczeuska Wolha Maroz Wolha Sudarawa Wolha Iwanawa Wolha Kudraszowa Wolha Arciomienka Wolha Paulukouska Wolha Antropawa Wolha Bierazniowa Wolha Hapiejewa Wolha Chilko Wolha Szczarbaczenia-Żylska Wolha Saule Wolha Chudzienka Wolha Hawarcowa Wolha Ziuźkowa Wolha Abramawa Wolha Barabanszczykawa Ludmiła Karolik Wolha Samusik Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2008 Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2009 Wolha Mazuronak Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 Reprezentacja Białorusi na Mistrzo…
ostwach Europy w Wioślarstwie 2007 Olga Akimowa Kaciaryna Rudakowa Alena Sannikawa Wiktoryja Łapacina Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2009 Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2010 Olga Abramowa Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2000 Olga Nazarowa (biathlonistka) Olga Iwanowa Western & Southern Financial Grou
p Women’s Open 2009 Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2009 Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2007 Wimbledon 2015 (kwalifikacje gry pojedynczej kobiet) Iryna Pamiałowa Olga Panarina Białoruś na Letniej Uniwersjadzie 2009 Paczatak Orange Bowl (tenis) Tarpach Wimbledon 2021 (kwalifikacje gry pojedynczej kobiet) French Open 2021 (kwalifikacje gry pojedynczej kobiet) Konon Ch’ongnim Marharyta Machniewa Takoha niama nidzie Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 Megan Moulton-Levy Administracja Prezydenta Republiki Białorusi Nastassi
Wolha Minina
Wolha Akimawa
Wolha Alifirawiec
Wolha Płaszkowa
Wolha Konan
Wolha Hałubowicz
Wolha Hlebik
Wolha Palczeuska
Wolha Maroz
Wolha Sudarawa
Wolha Iwanawa
Wolha Kudraszowa
Wolha Arciomienka
Wolha Paulukouska
Wolha Antropawa
Wolha Bierazniowa
Wolha Hapiejewa
Wolha Chilko
Wolha Szczarbaczenia-Żylska
Wolha Saule
Wolha Chudzienka
Wolha Hawarcowa
Wolha Ziuźkowa
Wolha Abramawa
Wolha Barabanszczykawa
Ludmiła Karolik
Wolha Samusik
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2008
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2009
Wolha Mazuronak
Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2007
Olga Akimowa
Kaciaryna Rudakowa
Alena Sannikawa
Wiktoryja Łapacina
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2009
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2010
Olga Abramowa