Shoshinsha Wakaba (okręt) Wakaba Higuchi Green Green Ultra Super Pictures Masami Kikuchi Hinata Al-Falak Nexus (studio) Action (album B’z) Eleven Lombardia Trophy 2016 Yami no matsuei: Ostatni synowie ciemności Chiba Hōbunsha Mosura First Time (album Morning Musume) Tomoko Kawakami Sayaka Yamaguchi Rewolucjonistka Utena Akiko Yada Sekaiichi Hatsukoi Azumi Asakura Keiko Kitagawa Yūki Yūna wa yūsha de aru Japonia na zimowych igrzyskach olimpijskich Vampire Knight Fruits Basket Bitwa w cieśninie Badung Kosmiczny szeryf Gavan Kaetlyn Osmond Yumi Uchiyama Rugby 7 na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 – składy Rika Kihira 2001 Kimitsu Sodegaura Ka…
amogawa Isumi Tateyama Yokoshibahikari Nagara (Chiba) Inzai Sakura (Chiba) Tōgane Tomisato Katori Sōsa Yachiyo Sanmu Mobara Katsu’ura Matsudo Kamagaya Yachimata Narita Chōshi Noda (Chiba) 2 stycznia Onjuku Shirako Futtsu Urayasu Yotsukaidō Sakae (Chiba) Shibayama Chōsei Tōnoshō Shiroi Ōtaki (Chiba) Tako Ichinomiya (Chiba) Asahi (Chiba) Chōnan Shisui Kujūkuri Kashiwa Mutsuzawa Minamibōsō Narashino Kisarazu Kōzaki I
chikawa Kyonan Ōamishirasato Ichihara Nagareyama Abiko Funabashi Judo na Igrzyskach Azjatyckich 2022 Niszczyciele typu Hatsuharu Mistrzostwa Świata w Judo 2022 Mistrzostwa Świata w Judo 2021 Mistrzostwa Świata w Judo 2024 Single numer jeden w roku 1973 (Japonia) ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2014/2015 Shin sekai yori Łyżwiarstwo figurowe na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022 – solistki Lombardia Trophy Mistrzostwa Świata w Pływaniu na krótkim basenie 2016 – 400 m stylem zmiennym kobiet International Challenge Cup ISU Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2017/2018 World Team T
Wakaba (okręt)
Wakaba Higuchi
Green Green
Ultra Super Pictures
Masami Kikuchi
Hinata
Al-Falak
Nexus (studio)
Action (album B’z)
Eleven
Lombardia Trophy 2016
Yami no matsuei: Ostatni synowie ciemności
Chiba
Hōbunsha
Mosura
First Time (album Morning Musume)
Tomoko Kawakami
Sayaka Yamaguchi
Rewolucjonistka Utena
Akiko Yada
Sekaiichi Hatsukoi
Azumi Asakura
Keiko Kitagawa
Yūki Yūna wa yūsha de aru
Japonia na zimowych igrzyskach olimpijskich
Vampire Knight
Fruits Basket
Bitwa w cieśninie Badung
Kosmiczny szeryf Gavan
Kaetlyn Osmond
Yumi Uchiyama
Rugby 7 na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 – składy
Rika Kihira
2001
Kimitsu
Sodegaura
Kamogawa
Isumi
Tateyama