Wolha Hlebik Wolha Sudarawa Olga Gromyko Przodownica Białoruś na Zimowej Uniwersjadzie 2009 Kristína Svarinská Wolha Chudzienka Grupa Bergamot Białoruś na World Games 2017 Mediations Biennale 2010 Olga Nazarowa (biathlonistka) Wolha Hapiejewa Katedra Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego Wolha Szczarbaczenia-Żylska Wolha Minina Wolha Maroz Wolha Paulukouska Wolha Chilko Wolha Alifirawiec Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2003 Anioł Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Konfrontacje” Bobrujczanka Bobrujsk Silesia Marathon Pięciobój nowoczesny na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2015 – sztafeta mieszana Pięciobój nowoczesny na Świa…
atowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2015 – kobiet indywidualnie Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2012 – sztafeta 4 × 100 m kobiet Pięciobój wojskowy na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2007 – drużynowo kobiet Liga Narodów UEFA Kobiet (2023/2024)/Grupa A4 Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych 2019 Pięciobój nowoczesny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 Memoriał Janusza Kusocińskiego 2006 Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 – bieg na 5000 m kobiet Pięciobój wojskowy na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2007 – indywidualnie kobiet Mistrzostwa Europ
y w Judo 2007 Puchar Świata w Zapasach 2009 – styl wolny kobiet Naomi Broady Judo na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2003 Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie 2018 Mistrzostwa Europy U-19 w futsalu 2022 2019 Miss World 2008 Medaliści światowych wojskowych igrzysk sportowych w judo Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2019 (eliminacje strefy UEFA) Liga Siatkówki Kobiet (2007/2008) Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2008 (składy) Orlen Liga (2014/2015)
Wolha Sudarawa
Olga Gromyko
Przodownica
Białoruś na Zimowej Uniwersjadzie 2009
Kristína Svarinská
Wolha Chudzienka
Grupa Bergamot
Białoruś na World Games 2017
Mediations Biennale 2010
Olga Nazarowa (biathlonistka)
Wolha Hapiejewa
Katedra Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego
Wolha Szczarbaczenia-Żylska
Wolha Minina
Wolha Maroz
Wolha Paulukouska
Wolha Chilko
Wolha Alifirawiec
Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2003
Anioł
Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Konfrontacje”
Bobrujczanka Bobrujsk
Silesia Marathon
Pięciobój nowoczesny na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2015 – sztafeta mieszana
Pięciobój nowoczesny na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2015 – kobiet indywidualnie
Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2012 – sztafeta 4 × 100 m kobiet
Pięciobój wojskowy na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2007 – drużynowo kobiet
Liga Narodów UEFA Kobiet (2023/2024)/Grupa A4
Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych 2019
Pięciobój nowoczesny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020
Memoriał Janusza Kusocińskiego 2006
Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 – bieg na 5000 m kobiet
Pięciobój wojskowy na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2007 – indywidualnie kobiet
Mistrzostwa Europy w Judo 2007
Puchar Świata w Zapasach 2009 – styl wolny kobiet
Naomi Broady
Judo na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2003
Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie 2018
Mistrzostwa Europy U-19 w futsalu 2022