Vedat İnceefe Vedat Muriqi Vedat Ademi Vedat Kokona Vedat Tutuk Vedat Albayrak Wieża zegarowa w İzmicie Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020/Grupa A Kolumna (film) Agnus Dei (film) Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa B Meczet Kocatepe Almanya – Witajcie w Niemczech Drago Siliqi Piłka nożna w Kosowie Kronika w kamieniu Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Złota Pomarańcza” w Antalyi Nexhat Hakiu Arzu Ece Primera División (2021/2022) Mitrush Kuteli Liga Narodów UEFA (2018/2019) Zmarli w lipcu 2009 Liga Narodów UEFA (2020/2021) Liga Narodów UEFA (2022/2023) Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA) Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 (eliminacje…
e) Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje) Faruk Yiğit Orhan Çıkırıkçı Adnan Erkan Gülkader Şentürk Derya Çalışkan Osman Yanar Mihraç Akkuş Rahim Zafer Şanver Göymen 24 kwietnia Salim Abanoz Saffet Sancaklı Dilara Lokmanhekim Haldun Efemgil Gülşah Kocatürk İlknur Kobaş 14 października Hüseyin Özkan Büşra Katipoğlu Bilal Çiloğlu Yavuz Yolcu Temel Çakıroğlu Rafet Güngör Metin Orgarun Sezer Huysuz Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2024 – do 81 kg mężczyzn Grzech Fatmagül Iraklı Uznadze Süheyl Yeşilnu
r Bektaş Demirel Boks na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1988 – waga kogucia mężczyzn Hülya Şenyurt Alpaslan Ayan Rajd Bosforu 2012 Neşe Şensoy Yıldız 1 kwietnia Mihael Žgank Bandırmaspor Stadion Batumi Międzynarodowy Konkurs Chopinowski w Darmstadt Betkil Szukwani Judo na Igrzyskach Solidarności Islamskiej 2021 Recep Çetin Kayra Sayıt Selim Tataroğlu Tugay Kerimoğlu Mistrzostwa Krajów Bałkańskich w Lekkoatletyce 2012 Mistrzostwa Turcji w Lekkoatletyce 2010 Puchar Świata w Zapasach 2001 – styl wolny mężczyzn Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 – do 81 kg mężczyzn Mistrzostwa Europy w Judo 2021 Ogün Temizkanoğlu Reprezentacja Kosowa w piłce nożnej mężczyzn
Vedat Muriqi
Vedat Ademi
Vedat Kokona
Vedat Tutuk
Vedat Albayrak
Wieża zegarowa w İzmicie
Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020/Grupa A
Kolumna (film)
Agnus Dei (film)
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa B
Meczet Kocatepe
Almanya – Witajcie w Niemczech
Drago Siliqi
Piłka nożna w Kosowie
Kronika w kamieniu
Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Złota Pomarańcza” w Antalyi
Nexhat Hakiu
Arzu Ece
Primera División (2021/2022)
Mitrush Kuteli
Liga Narodów UEFA (2018/2019)
Zmarli w lipcu 2009
Liga Narodów UEFA (2020/2021)
Liga Narodów UEFA (2022/2023)
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA)
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 (eliminacje)
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje)
Faruk Yiğit
Orhan Çıkırıkçı
Adnan Erkan
Gülkader Şentürk
Derya Çalışkan
Osman Yanar
Mihraç Akkuş
Rahim Zafer
Şanver Göymen
24 kwietnia
Salim Abanoz
Saffet Sancaklı