Uroš Račić Uroš Radaković Uroš Đuranović Uroš Predić Uroš Desnica Uroš Korun Uroš Pavlovčič Uroš Marović Uroš Brežan Uroš Predić (piłkarz) Uroš Kraigher Uroš Spajić Uroš Čufer Uroš Ćosić Uroš Nikolić Uroš Velepec Uroš Grilc Uroš Kovačević Uroš Knežević Uroš Krek Uroš Peterka Uroš Zorman Uroš Mirković Uroš Đurđević Predić Mirković Spajić Rząd Alenki Bratušek 1811 w sztukach plastycznych Phonak Cycling Team DJ Umek ACH Volley Lublana Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje)/Runda Kwalifikacyjna Grupa 4 Reprezentacja Kanady w skokach narciarskich Kajmak i marmolada Nemanja Petrić HCM Constanța Wieczorne dzwony Banowina zecka Ema Vol…
lavšek Rząd Roberta Goloba Idealno loša Jan Urosz Nikola Kovačević Jure Velepec Mistrzostwa Europy w Futsalu 2014 Superliga polska w piłce ręcznej mężczyzn (2017/2018) – wyniki rundy zasadniczej Miłosz Biedrzycki Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Katarina Šalamun-Biedrzycka Szara ciężarówka w kolorze czerwonym Helen B. Warner Prize for Astronomy 1876 w sztukach plastycznych OK Vojvodina Nowy Sad Strzelanina w Mladenovacu Stefan Urosz III Deczański Klara Perić Rząd Zorana Đinđicia Incydent nad Banja Luką RK Celje Mirela Skoko-Ćelić Stefan Urosz
IV Duszan Bałtyk-Karkonosze Tour 2007 Miha Valič Angeł Czerwenkow Milutin Milanković Mistrzostwa Świata Kadetów w Piłce Siatkowej 2011 Stade Poitevin Mistrzostwa Europy U-21 w Piłce Nożnej 2017 Łukasz Żygadło Tamara Obrovac Superliga polska w piłce ręcznej mężczyzn (2010/2011)/Składy-Transfery S.A.R.S. Rosa Radom Start Lublin (koszykówka) Nagroda Goldmanów Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje) Danilo II Jerzy Czarny Reprezentacja Słowenii w skokach narciarskich Stefan Urosz I Turów Zgorzelec Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2012 Nagroda im. Wisławy Szymborskiej PlusLiga (2021/2022) Letalnica
Uroš Radaković
Uroš Đuranović
Uroš Predić
Uroš Desnica
Uroš Korun
Uroš Pavlovčič
Uroš Marović
Uroš Brežan
Uroš Predić (piłkarz)
Uroš Kraigher
Uroš Spajić
Uroš Čufer
Uroš Ćosić
Uroš Nikolić
Uroš Velepec
Uroš Grilc
Uroš Kovačević
Uroš Knežević
Uroš Krek
Uroš Peterka
Uroš Zorman
Uroš Mirković
Uroš Đurđević
Predić
Mirković
Spajić
Rząd Alenki Bratušek
1811 w sztukach plastycznych
Phonak Cycling Team
DJ Umek
ACH Volley Lublana
Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje)/Runda Kwalifikacyjna Grupa 4
Reprezentacja Kanady w skokach narciarskich
Kajmak i marmolada
Nemanja Petrić
HCM Constanța
Wieczorne dzwony
Banowina zecka
Ema Volavšek