UKS UKS Basket Aleksandrów Łódzki UKS Kopernik Bydgoszcz UKS 1 UKS Rekin Wrocław UKS 19 Bojary Białystok UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok UKS Judo Mysłowice UKS 2323-326 UKS Wodniacy Garczyn UKS Gimbasket Wrocław UKS Anilana Łódź UKS SMS Łódź (piłka siatkowa) UKS PCM Kościerzyna UKS Orły Suwałki UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź (piłka nożna) UKS SMS Łódź (piłka nożna kobiet) UKS 21 Podlesie UKS Fenomen Babimost UKS Manta Kościerzyna UKS Ósemka Wejherowo UKS Szóstka Mielec Futsal Nowiny UKS Delfinek Chodzież UKS Hubal Białystok Dawid Popek KKS Mickiewicz Kluczbork Ekstraliga polska w unihokeju mężczyzn 2012/2013 UKS Absolwent Siedlec UKS Multi 75 Killers Kra…
aków Dominika Gąsieniec Dominika Kopińska Polskie kluby gimnastyczne Sokół AZS AWF Katowice Uczniowski klub sportowy Klaudia Jedlińska Yurina Enjo UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina UKS Milenium Gliwice Paweł Klisz Mistrzostwa Polski w Pięcioboju Nowoczesnym 2011 Ekstraliga polska w unihokeju kobiet Gabriela Grzybowska Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej plażowej 2014 Anna Rędzia Katarzyna Konat Ekstraliga polska w unihokeju ko
biet 2013/2014 Maciej Staręga Paulina Filipczak Beata Pepera Anilana (klub sportowy) Ekstraliga polska w unihokeju kobiet 2015/2016 Puchar Polski w piłce nożnej kobiet (2022/2023) Kacper Rocki Orkan Środa Wlkp. Dorota Smorzewska VVV CL001 Gol Częstochowa ALKS Stal Grudziądz Paweł Maciejewicz Paulina Głaz Wojciech Wysocki (judoka) Ekstraliga polska w unihokeju kobiet 2012/2013 Ernestina Abambila Płomień Sosnowiec Mariola Ślusarczyk Oliwia Szperkowska Mistrzostwa Polski kadetów w koszykówce mężczyzn Puchar Polski kobiet w piłce nożnej 2005/06, grupa mazowiecka Sport w Olsztynie Mistrzostwa Polski w Pięcioboju Now
UKS Basket Aleksandrów Łódzki
UKS Kopernik Bydgoszcz
UKS 1
UKS Rekin Wrocław
UKS 19 Bojary Białystok
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
UKS Judo Mysłowice
UKS 2323-326
UKS Wodniacy Garczyn
UKS Gimbasket Wrocław
UKS Anilana Łódź
UKS SMS Łódź (piłka siatkowa)
UKS PCM Kościerzyna
UKS Orły Suwałki
UKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź (piłka nożna)
UKS SMS Łódź (piłka nożna kobiet)
UKS 21 Podlesie
UKS Fenomen Babimost
UKS Manta Kościerzyna
UKS Ósemka Wejherowo
UKS Szóstka Mielec
Futsal Nowiny
UKS Delfinek Chodzież
UKS Hubal Białystok
Dawid Popek
KKS Mickiewicz Kluczbork
Ekstraliga polska w unihokeju mężczyzn 2012/2013
UKS Absolwent Siedlec
UKS Multi 75 Killers Kraków
Dominika Gąsieniec
Dominika Kopińska
Polskie kluby gimnastyczne
Sokół AZS AWF Katowice
Uczniowski klub sportowy
Klaudia Jedlińska
Yurina Enjo
UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina
UKS Milenium Gliwice