Jan Tornike Tornike Gaprindaszwili Tornike Sinataszwili Tornike Chideszeli Tornike Turkiszwili Tornike Sanikidze Tornike Kipiani Tornike Okriaszwili Tornike Szengelia Anusia tornike Reprezentacja Gruzji na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2008 Raset Ziatdinow You Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa 9 Pokuta (film 1983) Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa 4 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa B Giorgi Papunaszwili Nino Baciaszwili Milen Wasilew Andrej Kawalou (szachista) Martyn Krawciw Marquis Teague Waleriane Gaprindaszwili Arka Gdynia (piłka nożna) w sezonie 2024/2025 Siergiej Azarow Giorgi Bagaturo…
ow Rauf Məmmədov Hrant Melkumian Adżaria Wojna w Abchazji (1998) Gruzja w Konkursie Piosenki Eurowizji Liga Narodów UEFA (2018/2019) Liga Narodów UEFA (2020/2021) Światło dla Europy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA) Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 (eliminacje) Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje strefy UEFA) Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA) Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 (eliminacje) Mecze reprezentacji Pols
ki w piłce nożnej mężczyzn prowadzonej przez Adama Nawałkę 1987 w muzyce Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 Anri Dżochadze Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 – do 60 kg mężczyzn Iriao Oto Nemsadze The Shin Sopo Niżaradze Nodiko Tatiszwili Circus Mircus Nina Sublatti Mariko Ebralidze Stephane & 3G Sopo Chalwaszi Tako Gaczecziladze Sopo Gelowani Diana Ghurckaia Eldrine Iru Checzanowi Young Georgian Lolitaz Nuca Buzaladze Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 12 lutego Gruzini 5 października Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie 2008 – dwójka podwójna mężczyzn Dinamo Tbilisi Artem Łesiuk Jeremy Lamb Maurice Harkless Royce White Festus Ezeli Justin Hamilt
Tornike Gaprindaszwili
Tornike Sinataszwili
Tornike Chideszeli
Tornike Turkiszwili
Tornike Sanikidze
Tornike Kipiani
Tornike Okriaszwili
Tornike Szengelia
Anusia tornike
Reprezentacja Gruzji na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2008
Raset Ziatdinow
You
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa 9
Pokuta (film 1983)
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa 4
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa B
Giorgi Papunaszwili
Nino Baciaszwili
Milen Wasilew
Andrej Kawalou (szachista)
Martyn Krawciw
Marquis Teague
Waleriane Gaprindaszwili
Arka Gdynia (piłka nożna) w sezonie 2024/2025
Siergiej Azarow
Giorgi Bagaturow
Rauf Məmmədov
Hrant Melkumian
Adżaria
Wojna w Abchazji (1998)
Gruzja w Konkursie Piosenki Eurowizji
Liga Narodów UEFA (2018/2019)
Liga Narodów UEFA (2020/2021)
Światło dla Europy
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy UEFA)
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 (eliminacje)
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje strefy UEFA)
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy UEFA)
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 (eliminacje)