Temur Joʻrayev Temur Czogadze Temur Parcwanija Temur Kecbaia Temur Chubuluri Linia Chilonzor Skra (Gruzja) Brama Timura Bitwa pod Himsem (1281) Temür Öldżejtü Memoriał Walerego Łobanowskiego 2010 Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn prowadzonej przez Krzysztofa Pawlaka Gruzja na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2018 Mistrzostwa Azji i Oceanii do lat 18 w hokeju na lodzie mężczyzn 2023 Timur Gariejew Kongmin Tadżykistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2024 Dorwać Wattsa Reprezentacja Gruzji w piłce nożnej mężczyzn Plac Amira Timura Dawit Targamadze 43. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie Temür Kutług Togon Temür Reprezentacja Ukrainy U-19 w piłce nożnej mężczyzn Główna siedziba Bank…
ku Gruzji Wojna imperiów Soso Czedia Gur-i Mir Timur Kapadze Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2000 (eliminacje) Sandra Lyng Micheil Saakaszwili Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1980 Kubilaj-chan Czystka etniczna Gruzinów w Abchazji Abchazja Rejon Oczamczyra Rejon Gal Zmarli w lutym 2021 Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 – powyżej 100 kg mężczyzn Giorgi Tenadze Wiktor Poddubny Aleksandrs Jackēvičs Władimir Szestakow Baszyr Warajew Nikołaj Sołoduchin Szota Czocziszwili Amiran Totikaszwili Ramaz Karsziladze Parnaoz Czikwiladze Jurij Sokołow (judoka) Anatolij Nowikow (j
udoka) Władimir Niewzorow Ārons Bogoļubovs Witalij Kuzniecow (judoka) 24 maja Szota Chabareli Daniel Radu (judoka) Walerij Dwojnikow Arambij Jemiż Oleg Stiepanow Giwi Onaszwili Grigorij Wiericzew Anzor Kiknadze Siergiej Nowikow (judoka) Siergiej Suslin 18 marca Królestwo Paganu Tadżykistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 Prezydenci Abchazji Mistrzostwa Świata w Judo 1979 Lista meczów reprezentacji Gruzji w piłce nożnej mężczyzn Rolando José Tornés Australian Open 2012 (gra podwójna chłopców) Andy Granda Wimbledon 2012 (gra podwójna chłopców) Mistrzostwa Azji w Judo 2022 Biegi narciarskie na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2018 – 7,5 km mężczyzn Iberia 1
Temur Czogadze
Temur Parcwanija
Temur Kecbaia
Temur Chubuluri
Linia Chilonzor
Skra (Gruzja)
Brama Timura
Bitwa pod Himsem (1281)
Temür Öldżejtü
Memoriał Walerego Łobanowskiego 2010
Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn prowadzonej przez Krzysztofa Pawlaka
Gruzja na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2018
Mistrzostwa Azji i Oceanii do lat 18 w hokeju na lodzie mężczyzn 2023
Timur Gariejew
Kongmin
Tadżykistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2024
Dorwać Wattsa
Reprezentacja Gruzji w piłce nożnej mężczyzn
Plac Amira Timura
Dawit Targamadze
43. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie
Temür Kutług
Togon Temür
Reprezentacja Ukrainy U-19 w piłce nożnej mężczyzn
Główna siedziba Banku Gruzji
Wojna imperiów
Soso Czedia
Gur-i Mir
Timur Kapadze
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2000 (eliminacje)
Sandra Lyng
Micheil Saakaszwili
Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1980
Kubilaj-chan
Czystka etniczna Gruzinów w Abchazji
Abchazja
Rejon Oczamczyra
Rejon Gal
Zmarli w lutym 2021