Stawiacz min Stawiacze min typu Vidar Stawiacz sieci Stawiacze min typu Wonsan Stawiacz boi Stawiacze min typu Hämeenmaa Stawiacze sieci typu Kangaroo Podwodny stawiacz min Stawiacze min typu Amur (1898) Krążownik minowy HMNZS Coastguard HMAS Mary Cam HMS Carlskrona (1980) Lista trałowców pomocniczych Royal New Zealand Navy Mina morska SM-5 HMNZS Kaiwaka SS Puck (1948) Zagroda minowa Zagroda bonowa Pohjanmaa (1978) SS Hel SMS Dromedar Merivoimat Okręt specjalny SMS Salamander (1891) HMAS Kangaroo USS Canonicus Frøya (1916) USS Oglala (CM-4) ORP Gryf (1936) Mątwa (1920) Lossen (1910) SMS Basilisk (1902) Okręty podwodne typu L serii XIII HMS Abdiel…
l Okręty podwodne typu X SMS Königin Luise USS Camanche Chailley (ujednoznacznienie) USS Oneota Trałowce projektu 15 Krab USS Quinnebaug USS Picket USS Wassuc USS Keokuk Aurore USS Planter Amur USS Aroostook Tsugaru USS Rail USS Weehawken USS Marin Tiepłochod nr 8 USS Ringgold (DD-89) Armada de Republica Dominicana Dornier Do 214 Tiepłochod nr 2 Ustawiacz min USS Bunker Hill HMNZS Phyllis HMAS Koala USS Saranac USS Salem USS Housatonic Sopwith Baby HSK Coronel HMAS Gunbar HMS Abdiel (1940) USS Na
usett USS Canandaigua USS San Francisco Mina morska USS Marietta USS Gwin HMAS Karangi USS Vandegrift (FFG-48) Gienierał-admirał Gera (1956) Berlin (1956) Rostock (1956) MS Goya Karl-Marx-Stadt (1956) Leipzig (1956) Potsdam (1956) Erfurt (1956) USS Aaron Ward Maurice Callot (1921) HMAS Koompartoo Dresden (1956) Halle (1956) HMAS Patricia Mina morska UC/200 USS Adams NMS Amiral Murgescu Bitwa pod Ko Chang Okręty podwodne typu Amphitrite USS Montgomery USS Canonicus (ID-1696) HMAS Winnie Magdeburg (1956) Kanonierki typu Elpidifor HMAS Kim ORP Gryf Stefan Kwiatkowski HMAS Kara Kara HMS Seal USS Roanoke Vindhunden USS Terror SMS Salamander Hendrik Dirk Lindner HMAS Gippsland SMS
Stawiacze min typu Vidar
Stawiacz sieci
Stawiacze min typu Wonsan
Stawiacz boi
Stawiacze min typu Hämeenmaa
Stawiacze sieci typu Kangaroo
Podwodny stawiacz min
Stawiacze min typu Amur (1898)
Krążownik minowy
HMNZS Coastguard
HMAS Mary Cam
HMS Carlskrona (1980)
Lista trałowców pomocniczych Royal New Zealand Navy
Mina morska SM-5
HMNZS Kaiwaka
SS Puck (1948)
Zagroda minowa
Zagroda bonowa
Pohjanmaa (1978)
SS Hel
SMS Dromedar
Merivoimat
Okręt specjalny
SMS Salamander (1891)
HMAS Kangaroo
USS Canonicus
Frøya (1916)
USS Oglala (CM-4)
ORP Gryf (1936)
Mątwa (1920)
Lossen (1910)
SMS Basilisk (1902)
Okręty podwodne typu L serii XIII
HMS Abdiel
Okręty podwodne typu X
SMS Königin Luise
USS Camanche
Chailley (ujednoznacznienie)
USS Oneota