Raško Raško Konjević Serbia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 Draginja Vuksanović Diecezja mostarsko-duvnijska Prowincja hercegowińska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zakonu Braci Mniejszych Superliga serbska w piłce siatkowej mężczyzn (2023/2024) Eparchia raszko-prizreńska Liješnje (gmina Kolašin) Velje Duboko Rovačko Trebaljevo Smrče Izlasci Blatina (wieś) Mušovića Rijeka Ljevišta Vlahovići (Czarnogóra) Jabuka (gmina Kolašin) Vojkovići (Czarnogóra) Bakovići (Czarnogóra) Ljuta (Czarnogóra) Vladoš Redice Radigojno Ulica (Czarnogóra) Mujica Recine Padež (Czarnogóra) Tara (wieś w Czarnogórze) Skrbuša Višnje (Czarnogóra) Petrova Ravan Mioska Đuđevina Osretci Morač…
ka Bistrica Sreteška Gora Cerovice Vranještica Smailagića Polje Drpe Mateševo Sela (gmina Kolašin) Selišta (gmina Kolašin) Plana (Czarnogóra) Pčinja (Czarnogóra) Babljak (Czarnogóra) Crkvine (Czarnogóra) Mrtvo Duboko Manastir Morača Bare (gmina Kolašin) Svrke Oćiba Bojići Breza (Czarnogóra) Gornja Rovca Bulatovići Gornje Lipovo Raičevina Donje Lipovo Starče (Czarnogóra) Žirci Drijenak Trnovica (Czarnogóra) Ravni (Czarnogóra) J
asenova (Czarnogóra) Međuriječje Dragovića Polje Dulovine Lipovska Bistrica Vrujica Sjerogošte Moračko Trebaljevo Ocka Gora Požnja Bare Kraljske Kolašin Gmina Kolašin Superpuchar Serbii w piłce siatkowej mężczyzn (2013) Składy najlepszych koszykarzy ligi niemieckiej Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn 2013
Raško Konjević
Serbia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010
Draginja Vuksanović
Diecezja mostarsko-duvnijska
Prowincja hercegowińska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zakonu Braci Mniejszych
Superliga serbska w piłce siatkowej mężczyzn (2023/2024)
Eparchia raszko-prizreńska
Liješnje (gmina Kolašin)
Velje Duboko
Rovačko Trebaljevo
Smrče
Izlasci
Blatina (wieś)
Mušovića Rijeka
Ljevišta
Vlahovići (Czarnogóra)
Jabuka (gmina Kolašin)
Vojkovići (Czarnogóra)
Bakovići (Czarnogóra)
Ljuta (Czarnogóra)
Vladoš
Redice
Radigojno
Ulica (Czarnogóra)
Mujica Recine
Padež (Czarnogóra)
Tara (wieś w Czarnogórze)
Skrbuša
Višnje (Czarnogóra)
Petrova Ravan
Mioska
Đuđevina
Osretci
Moračka Bistrica
Sreteška Gora
Cerovice
Vranještica
Smailagića Polje
Drpe