Krzyż Pribiny Anton Neuwirth Pribina (10293) Pribina Anton Habovštiak Karol Machata Eva Krížiková Tatiana Štefanovičová Bohuslav Chropovský Marián Varga Miroslav Žbirka Słowackie odznaczenia Dežo Ursiny Ján Hirka Marika Gombitová Pavel Vilikovský Milan Rúfus Robert Mistrík Adalram Imrich Karvaš Kocel Peter Dvorský Augustín Maťovčík Irena Brežná Northside (Dublin) Ján Horecký Rudolf Schuster Paweł Piotr Gojdič Order Księcia Pribina Jozef Kroner Kalendarium historii Słowacji Peter Blaho Hana Zelinová Peter Bebjak Andrej Kiska Zobor Korona słowacka Michal Kováč Ivan Gašparovič Alexander Dubček Rościsław (książę …
wielkomorawski) Vojtech Zamarovský Księstwo Błatneńskie Historia Słowacji Dušan Jurkovič Peter Pellegrini Państwo wielkomorawskie Cracovia (piłka nożna) Historia Czech Zuzana Čaputová Księstwo Dolnopanońskie Sandymount Ballyfermot Krzyż Milana Rastislava Štefánika Baldoyle Foxrock Clonskeagh Cabinteely Rathgar Dollymount Southside (Dublin) Mulhuddart Ballinteer Clontarf (Irlandia)
Tallaght Finglas Walkinstown Irishtown Dalkey Stillorgan Clondalkin Ranelagh (Irlandia) Santry Ballymun Castleknock Dundrum (Dublin) Killiney Palmerstown Lucan Templeogue Firhouse Terenure Ballybrack Glasnevin Sandyford Coolock Drimnagh Monkstown (Dublin) Rathfarnham Drumcondra Howth Shankill Leopardstown Blackrock (Dublin) Dún Laoghaire Blanchardstown Artane (Dublin) Ballybough Księstwo nitrzańskie Clonee Pamiątkowy Medal za Obronę Słowacji w marcu 1939 Order Andreja Hlinki Medal „Za bohaterstwo” Order Ľudovíta Štúra Order Podwójnego Białego Krzyża Order Krzyża Słowackiego Mistrzostwa Europy U-22 w siatkówce plażowej Dublin W
Anton Neuwirth
Pribina
(10293) Pribina
Anton Habovštiak
Karol Machata
Eva Krížiková
Tatiana Štefanovičová
Bohuslav Chropovský
Marián Varga
Miroslav Žbirka
Słowackie odznaczenia
Dežo Ursiny
Ján Hirka
Marika Gombitová
Pavel Vilikovský
Milan Rúfus
Robert Mistrík
Adalram
Imrich Karvaš
Kocel
Peter Dvorský
Augustín Maťovčík
Irena Brežná
Northside (Dublin)
Ján Horecký
Rudolf Schuster
Paweł Piotr Gojdič
Order Księcia Pribina
Jozef Kroner
Kalendarium historii Słowacji
Peter Blaho
Hana Zelinová
Peter Bebjak
Andrej Kiska
Zobor
Korona słowacka
Michal Kováč
Ivan Gašparovič
Alexander Dubček