Petriwka Persza (obwód doniecki) Pawliwka Persza Nowoseliwka Persza Nowohryhoriwka Persza Persza liha w futsalu mężczyzn Persze Trawnia (rejon kamieński) Persza liha ukraińska w piłce nożnej kobiet Zalissia Persze Ukraińska Wyszcza Liha w koszykówce mężczyzn Mołodawo Persze Syritśke Persze Hederymowe Persze Persze Trawnia (hromada Apostołowe) II liga ukraińska w piłce nożnej plażowej Persza liha ukraińska w piłce nożnej mężczyzn Persza liha w futsalu kobiet Krasne Persze (obwód kijowski) Dermań Pierwszy Placówka Straży Granicznej w Horodle Rejon zdołbunowski Hulcza Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2009/2010) Mistrzostwa Ukrainy w pił…
ce nożnej (1998/1999) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2000/2001) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2003/2004) Superpuchar Ukrainy w futsalu kobiet Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1996/1997) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2008/2009) Soniaczne (obwód odeski) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2007/2008) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2005/2006) Ozarianiwka Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2004/2005) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2001/2002) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2006/2007) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2002/2003) Profesjonal
na Piłkarska Liga Ukrainy Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1997/1998) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1995/1996) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1999/2000) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1992/1993) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1993/1994) Naftochimik Krzemieńczuk Łukas Krzemieńczuk Ołeksandr Szeweluchin Ihor Dyriw Ołeksandr Ponomariow (wokalista) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1994/1995) Wołodymyr Jurczenko Ratusza Kamieniec Podolski Christian Ilić Lico (skóra) Strażnica WOP Lubycza Królewska Rejon dubieński (do 2020) Kyłykyjiw Siergiej Nikitin (piłkarz) Ija Kiwa Pod
Pawliwka Persza
Nowoseliwka Persza
Nowohryhoriwka Persza
Persza liha w futsalu mężczyzn
Persze Trawnia (rejon kamieński)
Persza liha ukraińska w piłce nożnej kobiet
Zalissia Persze
Ukraińska Wyszcza Liha w koszykówce mężczyzn
Mołodawo Persze
Syritśke Persze
Hederymowe Persze
Persze Trawnia (hromada Apostołowe)
II liga ukraińska w piłce nożnej plażowej
Persza liha ukraińska w piłce nożnej mężczyzn
Persza liha w futsalu kobiet
Krasne Persze (obwód kijowski)
Dermań Pierwszy
Placówka Straży Granicznej w Horodle
Rejon zdołbunowski
Hulcza
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2009/2010)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1998/1999)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2000/2001)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2003/2004)
Superpuchar Ukrainy w futsalu kobiet
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1996/1997)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2008/2009)
Soniaczne (obwód odeski)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2007/2008)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2005/2006)
Ozarianiwka
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2004/2005)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2001/2002)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2006/2007)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2002/2003)
Profesjonalna Piłkarska Liga Ukrainy
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1997/1998)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1995/1996)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1999/2000)