Olší Ulsi Manja Elsi Katainen Dolno-Łużycki Instytut Administracji Komunalnej Lądowisko Zakrzewo Andrzej Jakubowski (elektronik) Głosy zapomnienia Mario Morina Komputer czwartej generacji PA-RISC Dancing with the Stars (Albania) Ardit Shehaj Gugash Magani Lynn Conway Metoda Espresso Carver Mead Układ scalony Witold Pleskacz Henryk M. Przewłocki Chała (demon) Edon Hasani Charles Kuentz Kristaq Rama Stephen C. Johnson Andrzej Rybarczyk Fińscy posłowie do Parlamentu Europejskiego 2024–2029 Akrokorynt Fińscy posłowie do Parlamentu Europejskiego 2019–2024 Eduardo Bort Fińscy posłowie do Parlamentu Europejskiego 2014–2019 Agaricus litoralis Model MASTAR tranzystora MOS Andrzej Pfitzner VAX Andrzej Strójwą…
s Christian von Bar Kiki Dimula Algorytm Kernighana-Lina Atari 5200 Tadeusz Łuba Okienkowanie Wymazówka Bezokolicznik Kōji Yakusho Hestvatn Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych Politechniki Łódzkiej Eeva-Liisa Manner Bjørg Vik Jacek Żurada Ursula Franklin Dimitris Christofias Arnold Ludwig Mendelssohn RS/6000 CMOS Álftavatn Philips Metoda Quine’a-McCluskeya Elvira Willman Kot Billy Erion Veliaj Oleg Maslennikow Grafika dwuwymiarowa Mikroprocesor Consistent overhead byte stuffing Lisp-maszyna Ewa
Drescher-Krasicka Flatey (Skjálfandi) Obliczenia równoległe Bjarke Ingels Cyfrowa linia abonencka Rozmaz krwi Multilateracja Skróty używane w informatyce Zmarli w sierpniu 2014 Aneta Rama Nissan Skyline Big Brother (Albania) Alabama Port lotniczy Capitan Avenida Juan Cochamanidis Festivali i Këngës 62 Etilda Gjonaj Gwara wrocławska Albania w Konkursie Piosenki Eurowizji Gmina Bogowińe Kategoria e Parë (2014/2015) 5 października Podnoszenie ciężarów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1936 – waga średnia mężczyzn Sharp Corporation Stan wojenny w Polsce (1981–1983) UGM-133 Trident II D-5 KF Vllaznia FK Kukësi His Hand
Ulsi Manja
Elsi Katainen
Dolno-Łużycki Instytut Administracji Komunalnej
Lądowisko Zakrzewo
Andrzej Jakubowski (elektronik)
Głosy zapomnienia
Mario Morina
Komputer czwartej generacji
PA-RISC
Dancing with the Stars (Albania)
Ardit Shehaj
Gugash Magani
Lynn Conway
Metoda Espresso
Carver Mead
Układ scalony
Witold Pleskacz
Henryk M. Przewłocki
Chała (demon)
Edon Hasani
Charles Kuentz
Kristaq Rama
Stephen C. Johnson
Andrzej Rybarczyk
Fińscy posłowie do Parlamentu Europejskiego 2024–2029
Akrokorynt
Fińscy posłowie do Parlamentu Europejskiego 2019–2024
Eduardo Bort
Fińscy posłowie do Parlamentu Europejskiego 2014–2019
Agaricus litoralis
Model MASTAR tranzystora MOS
Andrzej Pfitzner
VAX
Andrzej Strójwąs
Christian von Bar
Kiki Dimula
Algorytm Kernighana-Lina
Atari 5200
Tadeusz Łuba