Mordovian Ornament 2015 ISU Challenger Series 2015/2016 Mordwiński Uniwersytet Państwowy im. Ogariowa Maksym Spodyriew Adelina Sotnikowa Polacy na zawodach Challenger Series Natalia Kaliszek-Wąsik Alpen Trophy Budapest Trophy Przekładanka Hydroblading Spirale Twizzle Loop (łyżwiarstwo figurowe) Zwrot odwrotny Lunge Besti squat Obrót Choctaw Rywalizacja drużynowa w łyżwiarstwie figurowym Obrót Mohawk Flip (łyżwiarstwo figurowe) Artur Gaczinski Ina Bauer (łyżwiarstwo) Axel (łyżwiarstwo figurowe) Lutz (łyżwiarstwo figurowe) Salchow (łyżwiarstwo figurowe) Pary taneczne Anna Pogoriła Piruet Biellmann Toe-loop Zwrot (łyżwiarstwo figurowe) Obrót trójkowy Trójka odwrotna Euler (łyżwiars…
stwo figurowe) Cantilever (łyżwiarstwo figurowe) Spirala śmierci Mondo (łyżwiarstwo figurowe) Maksim Kowtun Jazda indywidualna Piruet (łyżwiarstwo) Shoot-the-Duck Taniec dowolny Pary sportowe Kiss and cry Moris Kwitiełaszwili Podnoszenia łyżwiarskie Memoriał Dienisa Tena Aleksandr Samarin (łyżwiarz figurowy) Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego Challenger Series Natalja Zabijako Minsk-Arena Ice Star Łyżwiarstwo figurowe Deniss Vasiļjevs Autumn Classic International Międzynarod
owa Unia Łyżwiarska Asian Open Trophy Aleksandr Smirnow (łyżwiarz figurowy) Aleksandr Enbiert Ice Challenge U.S. International Classic Międzynarodowy System Sędziowania ISU Warsaw Cup Yūko Kawaguchi Lombardia Trophy Katharina Müller Rusłan Żyganszyn Tim Dieck Denkowa-Stawiski Cup 2015 Finlandia Trophy Taniec oryginalny Jelena Iljinych Denkowa-Stawiski Cup Taniec rytmiczny Memoriał Ondreja Nepeli 2015 Finlandia Trophy 2015 Łyżwiarstwo figurowe na Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy Światowa Galeria Sławy Łyżwiarstwa Figurowego Nebelhorn Trophy 2015 U.S. International Classic 2015 Ice Challenge 2015 Warsaw Cup 2015 World Team Trophy Tallinn Trophy 2015 Tallinn Trophy Memoriał Ondreja
ISU Challenger Series 2015/2016
Mordwiński Uniwersytet Państwowy im. Ogariowa
Maksym Spodyriew
Adelina Sotnikowa
Polacy na zawodach Challenger Series
Natalia Kaliszek-Wąsik
Alpen Trophy
Budapest Trophy
Przekładanka
Hydroblading
Spirale
Twizzle
Loop (łyżwiarstwo figurowe)
Zwrot odwrotny
Lunge
Besti squat
Obrót Choctaw
Rywalizacja drużynowa w łyżwiarstwie figurowym
Obrót Mohawk
Flip (łyżwiarstwo figurowe)
Artur Gaczinski
Ina Bauer (łyżwiarstwo)
Axel (łyżwiarstwo figurowe)
Lutz (łyżwiarstwo figurowe)
Salchow (łyżwiarstwo figurowe)
Pary taneczne
Anna Pogoriła
Piruet Biellmann
Toe-loop
Zwrot (łyżwiarstwo figurowe)
Obrót trójkowy
Trójka odwrotna
Euler (łyżwiarstwo figurowe)
Cantilever (łyżwiarstwo figurowe)
Spirala śmierci
Mondo (łyżwiarstwo figurowe)
Maksim Kowtun
Jazda indywidualna
Piruet (łyżwiarstwo)