MHL MHL (2015/2016) MHL (2021/2022) MHL (2014/2015) MHL (2018/2019) MHL (2020/2021) MHL (2016/2017) MHL (2022/2023) MHL (2013/2014) MHL (2010/2011) MHL (2012/2013) MHL (2009/2010) MHL (2011/2012) MHL (2023/2024) MHL (2019/2020) MHL (2017/2018) Młodzieżowa Hokejowa Liga Omskije Jastrieby Tatranskí Vlci Mamonty Jugry Chanty-Mansyjsk Sputnik Almietjewsk Mołoda Hwardija Donieck Łoko Jarosław Narodowa Młodzieżowa Hokejowa Liga MHK Dinamo Moskwa Nagroda imienia Borisa Michajłowa Artur Kajumow Nagroda imienia Władisława Trietjaka Nagroda imienia Wiaczesława Fietisowa Nagroda imienia Władimira Jurzinowa Nagroda imienia Borisa Majorowa Gorniak-UGMK SMO MHK Atłant Mytiszczi SKA-1946 Sankt Petersburg…
g Stalnyje Lisy Magnitogorsk Olimpija Kirowo-Czepieck Aleksandr Jelesin Nikita Markowski Aleksiej Marczenko Biełyje Miedwiedi Czelabińsk Nagroda imienia Witalija Dawydowa Iwan Boczarow Wiaczesław Kozub Ilja Michiejew Kiriłł Marczenko MHK Mołot Perm Tołpar Ufa Puchar Charłamowa Dienis Szurakow Anton Krasotkin Kristałł Bierdsk Dynama-Szynnik Bobrujsk Andriej Kuźmienko Krasnaja Armija Moskwa Aleksiej Krasikow USB-C Andriej Swietłakow Minskija Zubry Ruszan Rafikow Iwan Morozow (hokeista) Dmitrij Raszewski Czajka Niżny Nowogród Dyn
ama-Raubiczy Snieżnyje Barsy Astana Bars Kazań Władimir Leszko Jegor Korszkow Lew Bierdiczewski MHK Spartak Moskwa Aleksandr Diergaczow Siergiej Szmielow Biełyje Tigry Orenburg Ilja Konowałow (hokeista) Aleksandr Barabanow Iwan Fiedotow (hokeista) Aleksiej Pogodin HK MWD Bałaszycha Rieaktor Niżniekamsk Jewgienij Popiticz Nikita Gusiew Kapitan Stupino Awto Jekaterynburg Pawieł Kraskowski Arsienij Griciuk Irbis Kazań Ildar Isangułow Dmitrij Ismagiłow Nieftianik Almietjewsk Aleksandr Mokszancew Kiriłł Siemionow Mārtiņš Jakovļevs Ładja Togliatti Chimik Woskriesiensk Artiom Manukian Artiom Błażyjewski Maksym Kwitczenko Maksim Ignatowicz Krylja Sowietow Moskwa (hokej na lodzie) Mob
MHL (2015/2016)
MHL (2021/2022)
MHL (2014/2015)
MHL (2018/2019)
MHL (2020/2021)
MHL (2016/2017)
MHL (2022/2023)
MHL (2013/2014)
MHL (2010/2011)
MHL (2012/2013)
MHL (2009/2010)
MHL (2011/2012)
MHL (2023/2024)
MHL (2019/2020)
MHL (2017/2018)
Młodzieżowa Hokejowa Liga
Omskije Jastrieby
Tatranskí Vlci
Mamonty Jugry Chanty-Mansyjsk
Sputnik Almietjewsk
Mołoda Hwardija Donieck
Łoko Jarosław
Narodowa Młodzieżowa Hokejowa Liga
MHK Dinamo Moskwa
Nagroda imienia Borisa Michajłowa
Artur Kajumow
Nagroda imienia Władisława Trietjaka
Nagroda imienia Wiaczesława Fietisowa
Nagroda imienia Władimira Jurzinowa
Nagroda imienia Borisa Majorowa
Gorniak-UGMK
SMO MHK Atłant Mytiszczi
SKA-1946 Sankt Petersburg
Stalnyje Lisy Magnitogorsk
Olimpija Kirowo-Czepieck
Aleksandr Jelesin
Nikita Markowski
Aleksiej Marczenko
Biełyje Miedwiedi Czelabińsk