MHL MHL (2015/2016) MHL (2021/2022) MHL (2018/2019) MHL (2022/2023) MHL (2020/2021) MHL (2014/2015) MHL (2016/2017) MHL (2013/2014) MHL (2010/2011) MHL (2009/2010) MHL (2012/2013) MHL (2011/2012) MHL (2019/2020) MHL (2023/2024) MHL (2017/2018) Młodzieżowa Hokejowa Liga Omskije Jastrieby Tatranskí Vlci Mamonty Jugry Chanty-Mansyjsk Sputnik Almietjewsk Mołoda Hwardija Donieck Łoko Jarosław Narodowa Młodzieżowa Hokejowa Liga MHK Dinamo Moskwa Nagroda imienia Borisa Michajłowa Artur Kajumow Nagroda imienia Władisława Trietjaka Nagroda imienia Wiaczesława Fietisowa Nagroda imienia Władimira Jurzinowa Nagroda imienia Borisa Majorowa Gorniak-UGMK SMO M…
MHK Atłant Mytiszczi SKA-1946 Sankt Petersburg Stalnyje Lisy Magnitogorsk Olimpija Kirowo-Czepieck Aleksandr Jelesin Nikita Markowski Aleksiej Marczenko Biełyje Miedwiedi Czelabińsk Nagroda imienia Witalija Dawydowa Ilja Michiejew Iwan Boczarow Wiaczesław Kozub MHK Mołot Perm Puchar Charłamowa Dienis Szurakow Dynama-Szynnik Bobrujsk Kiriłł Marczenko Kristałł Bierdsk Andriej Kuźmienko Tołpar Ufa Minskija Zubry Aleksiej Krasikow Krasnaja Armija Moskwa USB-C Anton Krasotkin Iwan Morozow (hokeista) Ruszan Rafikow Czajka Niżny Nowogród Dynama-Raubiczy Snieżnyje Barsy Astana Bars Kazań Władimir Leszko MHK Spartak Moskwa Jegor Kors
zkow Lew Bierdiczewski Siergiej Szmielow Andriej Swietłakow Biełyje Tigry Orenburg Dmitrij Raszewski Ilja Konowałow (hokeista) Aleksandr Barabanow Iwan Fiedotow (hokeista) Aleksiej Pogodin Aleksandr Diergaczow HK MWD Bałaszycha Rieaktor Niżniekamsk Jewgienij Popiticz Nikita Gusiew Kapitan Stupino Awto Jekaterynburg Pawieł Kraskowski Ildar Isangułow Dmitrij Ismagiłow Aleksandr Mokszancew Nieftianik Almietjewsk Kiriłł Siemionow Arsienij Griciuk Mārtiņš Jakovļevs Irbis Kazań Chimik Woskriesiensk Artiom Manukian Artiom Błażyjewski Maksim Ignatowicz Maksym Kwitczenko Krylja Sowietow Moskwa (hokej na lodzie) Siergiej Tielegin Ładja Togliatti Sachalinskije Akuły Jużnosachalińsk Aleksandr Nikiszyn (hokeista) Tajfun Wład
MHL (2015/2016)
MHL (2021/2022)
MHL (2018/2019)
MHL (2022/2023)
MHL (2020/2021)
MHL (2014/2015)
MHL (2016/2017)
MHL (2013/2014)
MHL (2010/2011)
MHL (2009/2010)
MHL (2012/2013)
MHL (2011/2012)
MHL (2019/2020)
MHL (2023/2024)
MHL (2017/2018)
Młodzieżowa Hokejowa Liga
Omskije Jastrieby
Tatranskí Vlci
Mamonty Jugry Chanty-Mansyjsk
Sputnik Almietjewsk
Mołoda Hwardija Donieck
Łoko Jarosław
Narodowa Młodzieżowa Hokejowa Liga
MHK Dinamo Moskwa
Nagroda imienia Borisa Michajłowa
Artur Kajumow
Nagroda imienia Władisława Trietjaka
Nagroda imienia Wiaczesława Fietisowa
Nagroda imienia Władimira Jurzinowa
Nagroda imienia Borisa Majorowa
Gorniak-UGMK
SMO MHK Atłant Mytiszczi
SKA-1946 Sankt Petersburg
Stalnyje Lisy Magnitogorsk
Olimpija Kirowo-Czepieck
Aleksandr Jelesin
Nikita Markowski
Aleksiej Marczenko
Biełyje Miedwiedi Czelabińsk