MHL MHL (2015/2016) MHL (2021/2022) MHL (2018/2019) MHL (2022/2023) MHL (2014/2015) MHL (2020/2021) MHL (2016/2017) MHL (2013/2014) MHL (2010/2011) MHL (2012/2013) MHL (2009/2010) MHL (2011/2012) MHL (2023/2024) MHL (2019/2020) MHL (2017/2018) Młodzieżowa Hokejowa Liga Omskije Jastrieby Tatranskí Vlci Mamonty Jugry Chanty-Mansyjsk Sputnik Almietjewsk Łoko Jarosław Mołoda Hwardija Donieck Narodowa Młodzieżowa Hokejowa Liga MHK Dinamo Moskwa Nagroda imienia Borisa Michajłowa Artur Kajumow Nagroda imienia Wiaczesława Fietisowa Nagroda imienia Władimira Jurzinowa Nagroda imienia Władisława Trie…
etjaka Nagroda imienia Borisa Majorowa Gorniak-UGMK SKA-1946 Sankt Petersburg SMO MHK Atłant Mytiszczi Aleksandr Jelesin Nikita Markowski Aleksiej Marczenko Olimpija Kirowo-Czepieck Stalnyje Lisy Magnitogorsk Biełyje Miedwiedi Czelabińsk Nagroda imienia Witalija Dawydowa Ilja Michiejew Iwan Boczarow Wiaczesław Kozub Puchar Charłamowa MHK Mołot Perm Dynama-Szynnik Bobrujsk Kiriłł Marczenko Kristałł Bierdsk Dienis Szurakow Andriej Kuźmienko Tołpar Ufa Minskija Zubry Aleksiej Krasikow USB-C Krasnaja Armija Moskwa Anton Krasotkin Iwan Morozow (hokeista) Czajka Niżny Nowogród Dynama-Raubiczy Bars Kazań Wład
imir Leszko MHK Spartak Moskwa Ruszan Rafikow Jegor Korszkow Lew Bierdiczewski Snieżnyje Barsy Astana Siergiej Szmielow Andriej Swietłakow Biełyje Tigry Orenburg Dmitrij Raszewski Ilja Konowałow (hokeista) Iwan Fiedotow (hokeista) Aleksiej Pogodin Aleksandr Diergaczow Rieaktor Niżniekamsk Aleksandr Barabanow HK MWD Bałaszycha Nikita Gusiew Kapitan Stupino Awto Jekaterynburg Pawieł Kraskowski Jewgienij Popiticz Ildar Isangułow Dmitrij Ismagiłow Aleksandr Mokszancew Nieftianik Almietjewsk Arsienij Griciuk Mārtiņš Jakovļevs Irbis Kazań Chimik Woskriesiensk Kiriłł Siemionow Artiom Błażyjewski Maksym Kwitczenko Maksim Ignatowicz Krylja Sowietow Moskwa (hokej na lodzie) Siergiej Tielegin
MHL (2015/2016)
MHL (2021/2022)
MHL (2018/2019)
MHL (2022/2023)
MHL (2014/2015)
MHL (2020/2021)
MHL (2016/2017)
MHL (2013/2014)
MHL (2010/2011)
MHL (2012/2013)
MHL (2009/2010)
MHL (2011/2012)
MHL (2023/2024)
MHL (2019/2020)
MHL (2017/2018)
Młodzieżowa Hokejowa Liga
Omskije Jastrieby
Tatranskí Vlci
Mamonty Jugry Chanty-Mansyjsk
Sputnik Almietjewsk
Łoko Jarosław
Mołoda Hwardija Donieck
Narodowa Młodzieżowa Hokejowa Liga
MHK Dinamo Moskwa
Nagroda imienia Borisa Michajłowa
Artur Kajumow
Nagroda imienia Wiaczesława Fietisowa
Nagroda imienia Władimira Jurzinowa
Nagroda imienia Władisława Trietjaka
Nagroda imienia Borisa Majorowa
Gorniak-UGMK
SKA-1946 Sankt Petersburg
SMO MHK Atłant Mytiszczi
Aleksandr Jelesin
Nikita Markowski
Aleksiej Marczenko
Olimpija Kirowo-Czepieck
Stalnyje Lisy Magnitogorsk
Biełyje Miedwiedi Czelabińsk