Lietuvos aidas Lietuvos rytas Lietuvos krepšinio lyga Lietuvos geležinkeliai Lietuvos paštas Lietuvos Moterų Krepšinio Lyga Lietuvos ryto arena Lietuvos vietinė rinktinė Lietuvos ryto TV Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija Lietuvos Rytas Wilno Neris Wilno Puchar LKF Lietuvos bibliotekininkų draugija Lietuvos lyga (1991) Bank Litwy Lietuvos lengvosios atletikos federacija Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgos Lietuvos futbolo federacija Rajdowe mistrzostwa Litwy Aukščiausioji lyga (1990) Partie polityczne Litwy Batalion Sztabowy im. Wielkiego Księcia Litewskiego Giedymina (Litwa) Garšviai (rejon birżański) Garšviai (rejon poniewieski) Pilsūdai Litewska Formuła 2000 Užuba…
aliai (okręg uciański) Važeliškiai Miegėnai Ustronė (gmina Krakinów) Varugiškės Litewska Kobieta Roku Pierwszy rząd Gediminasa Vagnoriusa Litawka Avižinė (okręg uciański) Medal Rodzajów Wojsk Litewskich Sił Zbrojnych za Zaszczytną Służbę Puchar Litwy w piłce siatkowej mężczyzn Grendavė Zatokai Mistrzostwa Litwy w piłce siatkowej mężczyzn Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Litewskiej Muzeum Historii Małej Litwy Jaugila Antopolis Medal Orderu Wielkiego Księcia Giedymina Ozer Finkelsztaj
n Tomas Baranauskas Vitalija Vonžutaitė Daugudžiai Smilga Sorok Tatary Maksimiškis Bieliūniškės Medal Ochotników Założycieli Wojska Litewskiego Puchar Litwy w piłce nożnej Deividas Matulionis Ministerstwo Finansów Litwy Instytut Historii Litwy Arlovietė Bohdaniszki (gmina Ławaryszki) Laukžemė Kudoriškis Juodeliai (okręg poniewieski) Pariškiai Stasys Lazutka Nemunėlio Radviliškis (kolonia) Mikieriai Pažeimenė Girelė Akademija Parovėja (gmina Popiel) Daugaliai Griežioniškiai Beržoniškis Skiemonys (wieś) Apaščia (rejon rakiszecki) Marijoniškė Huta Stocka Papilys Mendeliškė Klyšiai Zielonokłań Janapolė (wieś) Parovėja Mała Rzesza Gyvatynė (gmina Androniszki) Griežionėlės Magylai K
Lietuvos rytas
Lietuvos krepšinio lyga
Lietuvos geležinkeliai
Lietuvos paštas
Lietuvos Moterų Krepšinio Lyga
Lietuvos ryto arena
Lietuvos vietinė rinktinė
Lietuvos ryto TV
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Lietuvos Rytas Wilno
Neris Wilno
Puchar LKF
Lietuvos bibliotekininkų draugija
Lietuvos lyga (1991)
Bank Litwy
Lietuvos lengvosios atletikos federacija
Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgos
Lietuvos futbolo federacija
Rajdowe mistrzostwa Litwy
Aukščiausioji lyga (1990)
Partie polityczne Litwy
Batalion Sztabowy im. Wielkiego Księcia Litewskiego Giedymina (Litwa)
Garšviai (rejon birżański)
Garšviai (rejon poniewieski)
Pilsūdai
Litewska Formuła 2000
Užubaliai (okręg uciański)
Važeliškiai
Miegėnai
Ustronė (gmina Krakinów)
Varugiškės
Litewska Kobieta Roku
Pierwszy rząd Gediminasa Vagnoriusa
Litawka
Avižinė (okręg uciański)
Medal Rodzajów Wojsk Litewskich Sił Zbrojnych za Zaszczytną Służbę
Puchar Litwy w piłce siatkowej mężczyzn
Grendavė
Zatokai