Lietuvos aidas Lietuvos rytas Lietuvos krepšinio lyga Lietuvos geležinkeliai Lietuvos paštas Lietuvos Moterų Krepšinio Lyga Lietuvos ryto arena Lietuvos vietinė rinktinė Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija Lietuvos ryto TV Lietuvos Rytas Wilno Neris Wilno Puchar LKF Lietuvos bibliotekininkų draugija Lietuvos lyga (1991) Bank Litwy Lietuvos lengvosios atletikos federacija Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgos Lietuvos futbolo federacija Rajdowe mistrzostwa Litwy Aukščiausioji lyga (1990) Partie polityczne Litwy Batalion Sztabowy im. Wielkiego Księcia Litewskiego Giedymina (Litwa) Garšviai (rejon birżański) Garšviai (rejon poniewieski) Pilsūdai Litewska Formuła 2000 Užubaliai (okręg uciański) Važel…
liškiai Miegėnai Ustronė (gmina Krakinów) Varugiškės Pierwszy rząd Gediminasa Vagnoriusa Litawka Litewska Kobieta Roku Avižinė (okręg uciański) Medal Rodzajów Wojsk Litewskich Sił Zbrojnych za Zaszczytną Służbę Grendavė Puchar Litwy w piłce siatkowej mężczyzn Zatokai Mistrzostwa Litwy w piłce siatkowej mężczyzn Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Litewskiej Muzeum Historii Małej Litwy Jaugila Antopolis Medal Orderu Wielkiego Księcia Giedymina Ozer Finkelsztajn Tomas Baranauskas Vitalija Vonžutaitė Smilga Daugudžiai Maksimi
kis Medal Ochotników Założycieli Wojska Litewskiego Sorok Tatary Bieliūniškės Deividas Matulionis Puchar Litwy w piłce nożnej Ministerstwo Finansów Litwy Instytut Historii Litwy Arlovietė Bohdaniszki (gmina Ławaryszki) Laukžemė Kudoriškis Pariškiai Juodeliai (okręg poniewieski) Pažeimenė Mikieriai Nemunėlio Radviliškis (kolonia) Stasys Lazutka Akademija Beržoniškis Apaščia (rejon rakiszecki) Skiemonys (wieś) Girelė Daugaliai Griežioniškiai Marijoniškė Huta Stocka Parovėja (gmina Popiel) Parovėja Mendeliškė Papilys Griežionėlės Magylai Krivinskai Mała Rzesza Klyšiai Zielonokłań Janapolė (wieś) Ramūnas Zilnys Pakaršys Užulėnis Gyvatynė (gmin
Lietuvos rytas
Lietuvos krepšinio lyga
Lietuvos geležinkeliai
Lietuvos paštas
Lietuvos Moterų Krepšinio Lyga
Lietuvos ryto arena
Lietuvos vietinė rinktinė
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Lietuvos ryto TV
Lietuvos Rytas Wilno
Neris Wilno
Puchar LKF
Lietuvos bibliotekininkų draugija
Lietuvos lyga (1991)
Bank Litwy
Lietuvos lengvosios atletikos federacija
Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgos
Lietuvos futbolo federacija
Rajdowe mistrzostwa Litwy
Aukščiausioji lyga (1990)
Partie polityczne Litwy
Batalion Sztabowy im. Wielkiego Księcia Litewskiego Giedymina (Litwa)
Garšviai (rejon birżański)
Garšviai (rejon poniewieski)
Pilsūdai
Litewska Formuła 2000
Užubaliai (okręg uciański)
Važeliškiai
Miegėnai
Ustronė (gmina Krakinów)
Varugiškės
Pierwszy rząd Gediminasa Vagnoriusa
Litawka
Litewska Kobieta Roku
Avižinė (okręg uciański)
Medal Rodzajów Wojsk Litewskich Sił Zbrojnych za Zaszczytną Służbę
Grendavė
Puchar Litwy w piłce siatkowej mężczyzn
Zatokai