Lackawanna Lackawanna River Hrabstwo Lackawanna USS Lackawanna Lackawanna (Nowy Jork) Glenburn Carbondale Edward Zubler Blakely Jessup Spring Brook Throop Abington Scranton Paula Jean Myers-Pope Keith Gavin Ransom Moscow Scranton (Pensylwania) Hrabstwo Erie (Nowy Jork) Covington Hrabstwo Monroe (Pensylwania) Ron Jaworski Mayfield Ruben Santiago-Hudson 21. ceremonia wręczenia Independent Spirit Awards Hrabstwo Luzerne Władysław Kopeć Diecezja Buffalo 12. ceremonia wręczenia nagród Gildii Aktorów Ekranowych 63. ceremonia wręczenia Złotych Globów Lista slupów wojennych United States Navy Dalton Yasiin Bey Clifton Delroy Lindo Jeffrey Wright (aktor) Greenfield…
d 9. ceremonia wręczenia Satelitów Terrence Howard 10. ceremonia wręczenia Satelitów Newton Bitwa w zatoce Mobile SM UC-58 Caldwell (New Jersey) Złoty Glob za najlepszy miniserial lub film telewizyjny Benton Joseph Sarnoski Julie Benz Scott Madison (ujednoznacznienie) Pump Tour Lista okrętów United States Navy, L Taylor Midway Halle Berry Jefferson Nowy Jork (stan) Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa Hala peronowa George Inness EMD SD45 Hrabstwo Elk (Pensylwania) Hrabstwo Union (Pensylwania) Hrabstwo Beaver (Pensylwania) Hrabstwo McKean Bethlehem Steel Hrabstwo Lycoming Hrabstwo Northampton (Pens
ylwania) Hrabstwo Mifflin Hrabstwo Lebanon Hrabstwo Greene (Pensylwania) Hrabstwo Lancaster (Pensylwania) Hrabstwo Bradford (Pensylwania) Hrabstwo Forest (Pensylwania) Hrabstwo Venango Hrabstwo Allegheny Hrabstwo Chester (Pensylwania) Hrabstwo Fayette (Pensylwania) Hrabstwo Philadelphia Hrabstwo Columbia (Pensylwania) Hrabstwo Sullivan (Pensylwania) Hrabstwo Tioga (Pensylwania) Hrabstwo Crawford (Pensylwania) Hrabstwo York (Pensylwania) Hrabstwo Erie (Pensylwania) Hrabstwo Westmoreland (Pensylwania) Hrabstwo Jefferson (Pensylwania) Hrabstwo Clinton (Pensylwania) Hrabstwo Perry (Pensylwania) Hrabstw
Lackawanna River
Hrabstwo Lackawanna
USS Lackawanna
Lackawanna (Nowy Jork)
Glenburn
Carbondale
Edward Zubler
Blakely
Jessup
Spring Brook
Throop
Abington
Scranton
Paula Jean Myers-Pope
Keith Gavin
Ransom
Moscow
Scranton (Pensylwania)
Hrabstwo Erie (Nowy Jork)
Covington
Hrabstwo Monroe (Pensylwania)
Ron Jaworski
Mayfield
Ruben Santiago-Hudson
21. ceremonia wręczenia Independent Spirit Awards
Hrabstwo Luzerne
Władysław Kopeć
Diecezja Buffalo
12. ceremonia wręczenia nagród Gildii Aktorów Ekranowych
63. ceremonia wręczenia Złotych Globów
Lista slupów wojennych United States Navy
Dalton
Yasiin Bey
Clifton
Delroy Lindo
Jeffrey Wright (aktor)
Greenfield
9. ceremonia wręczenia Satelitów
Terrence Howard