Tancy so zwiozdami Wszyscy ludzie króla (film 1971) Superliga kazachska (2002) Przedstawicielstwo Handlowe Rosji w Polsce Car i poeta Forever (singel Alekseeva) Ślusarz i kanclerz Puchar Świata w biegach na nartorolkach 2012 Tumany Iwan Turjanica Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 Granat-4 Jewgienij Botkin Złodziej (film 1997) Poczinki Jurij Kruppa Państwowe Muzeum Historii Kosmonautyki im. K. Ciołkowskiego Heorhij Tymoszenko Nagroda im. Lwa Kopielewa Simen Agdestein Irina Słucka Mordwini Jewgienij Awierczenko Biełaruskaja czyhunka Jewgienij Łapinski Jewgienij Sołncew Jewgie…
enij Bielajew (biegacz narciarski) Jevgenijus Šuklinas Nocne Wilki Jurij Gagarin Incydent na grzbiecie Chamar-Daban Nagroda „Przeglądu Wschodniego” Tragedia na Przełęczy Diatłowa Andre Agassi Jakuck Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – K-1 200 m mężczyzn Witalij Chocenko Po zapałki Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2010 (eliminacje strefy CEV)/Grupa D Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2006 (eliminacje strefy CEV)/Grupa B Elasmozaur Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2010 (eliminacje strefy CEV)/Grupa A Mistrzostwa Świata w
Piłce Siatkowej Mężczyzn 2006 (eliminacje strefy CEV)/Grupa D Halowe Mistrzostwa Azji w Lekkoatletyce 2006 Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych 1982 Duo Normand Kozacka miłość Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie 2010 Tim Curry Gubernia radomska Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2006 2021 w muzyce Mistrzostwa Świata w Pływaniu na krótkim basenie 2006 Mistrzostwa Europy w Short Tracku 2013 Mistrzostwa Azji w Lekkoatletyce 2003 Biegi narciarskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1980 Skate America 2012 Puchar Ukrainy w futsalu mężczyzn Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijsk
Wszyscy ludzie króla (film 1971)
Superliga kazachska (2002)
Przedstawicielstwo Handlowe Rosji w Polsce
Car i poeta
Forever (singel Alekseeva)
Ślusarz i kanclerz
Puchar Świata w biegach na nartorolkach 2012
Tumany
Iwan Turjanica
Kirgistan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004
Granat-4
Jewgienij Botkin
Złodziej (film 1997)
Poczinki
Jurij Kruppa
Państwowe Muzeum Historii Kosmonautyki im. K. Ciołkowskiego
Heorhij Tymoszenko
Nagroda im. Lwa Kopielewa
Simen Agdestein
Irina Słucka
Mordwini
Jewgienij Awierczenko
Biełaruskaja czyhunka
Jewgienij Łapinski
Jewgienij Sołncew
Jewgienij Bielajew (biegacz narciarski)
Jevgenijus Šuklinas
Nocne Wilki
Jurij Gagarin
Incydent na grzbiecie Chamar-Daban
Nagroda „Przeglądu Wschodniego”
Tragedia na Przełęczy Diatłowa
Andre Agassi
Jakuck
Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – K-1 200 m mężczyzn
Witalij Chocenko
Po zapałki
Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2010 (eliminacje strefy CEV)/Grupa D
Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2006 (eliminacje strefy CEV)/Grupa B