Jauhien Żuk Jauhien Lisawiec Jauhien Kuncewicz Jauhien Curkin Jauhien Alachnowicz Jauhien Żylinski Jauhien Arciuszenka Jauhien Mielnikau Jauhien Sztop Jauhien Babosau Jauhien Asnareuski Jauhien Jabłonski Jauhien Szatochin Maksim Tank Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2007 Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2009 Tour de Pologne 2013 – 4. etap Memoriał Walerego Łobanowskiego 2012 Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2008 Sidarawiczy (obwód mohylewski) Kod życcia Grodzieński Uniwersytet Państwowy im. Janki Kupały HK Witebsk Jauhienij Kami…
ienieu Kropka wiartańnia Źmiaja Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2009 IQ48 Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2010 Jewgienij Ried´kin Krok za krokam Sztandar Wolności O Polsce Mistrzostwa Ukrainy w hokeju na lodzie 2015 Sciana Ekstraliga białoruska w hokeju na lodzie (2018/2019) Junost' Mińsk Nie być skotam Jewgienij Roszczin Žygimont VAZA Związek Walki o Niezależność Białorusi Siarhiej Kukuszkin Agencja Gwarantowanego Pokrycia Wkładów Bankowych (Depozytów) Osób Fizycznych Biez Bileta Anastasija
Daszkiewicz Pawieł Łatuszka Zjednoczona Partia Obywatelska Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2000 Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku Obwód białostocki (ZSRR) Ilja Szymanowicz Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2013 (składy) Riazań Białoruś na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 Jauhienij Cielapun Litesound Hanna Barysiewicz Jauhienij Rouba Jauhienij Sałamonau Jauhienij Mikałucki Jauhienij Sawascjanau Jewgienij Kowyrszyn Jauhienij Jelezaranka Jauhienij Łaszankou Jauhienij Kasztanau Decathlon-AG2R La Mondiale Jauhienij Jenka Jauhienij Karalok Program Stypendialny im. Konstantego Kalinowskiego Jewgienij
Jauhien Lisawiec
Jauhien Kuncewicz
Jauhien Curkin
Jauhien Alachnowicz
Jauhien Żylinski
Jauhien Arciuszenka
Jauhien Mielnikau
Jauhien Sztop
Jauhien Babosau
Jauhien Asnareuski
Jauhien Jabłonski
Jauhien Szatochin
Maksim Tank
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2007
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2009
Tour de Pologne 2013 – 4. etap
Memoriał Walerego Łobanowskiego 2012
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2008
Sidarawiczy (obwód mohylewski)
Kod życcia
Grodzieński Uniwersytet Państwowy im. Janki Kupały
HK Witebsk
Jauhienij Kamienieu
Kropka wiartańnia
Źmiaja
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2009
IQ48
Reprezentacja Białorusi na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2010
Jewgienij Ried´kin
Krok za krokam
Sztandar Wolności
O Polsce
Mistrzostwa Ukrainy w hokeju na lodzie 2015
Sciana
Ekstraliga białoruska w hokeju na lodzie (2018/2019)
Junost' Mińsk
Nie być skotam
Jewgienij Roszczin
Žygimont VAZA