Gasper Gašper Fistravec Gašper Markič Gašper Berlot Gašper Čavlovič Zalagasper Gašper Bartol Vid Vrhovnik Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2007 Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2011 Mitja Oranič Marjan Jelenko Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2009 Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2009 Primož Urh-Zupan Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2016 (I Dywizja) Ema Volavšek SK Triglav Kranj Grand Prix Sarajevo Mistrzostwa Europy w Futsalu 2014 Jure Bogataj Liga SEHA (201…
14/2015) Tilen Bartol Blaž Bilban Ana Soklič LPS (słoweński zespół) Juš Kozak Historyczne składy Czarnych Słupsk Kacper Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2013 (składy) Simon Podrebršek Reprezentacja Słowenii w skokach narciarskich Miran Zupančič Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2018 AZS Koszalin (koszykówka) Hokej na lodzie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 – turniej mężczyzn Rok Benkovič Koszmarny Karolek (seria) Mistrzostwa Słowenii w Skokach Narciarskich 2010 Mistrzostwa Słowenii w Skokach Narciarskich 2013 Letnie Mistrzostwa Słowenii w Skokac
h Narciarskich 2009 Letnie Mistrzostwa Słowenii w Skokach Narciarskich 2013 RK Celje Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie 2007 – czwórka podwójna mężczyzn Eva Boto Miha Valič Sestre Anžej Dežan Tanja Ribič Veszprém KSE Lea Sirk Platin Rebeka Dremelj 27 września Karmen Stavec ManuElla Omar Naber Mistrzostwa Europy w Łucznictwie Polowym 2019 Alenka Gotar Maja Keuc Mistrzostwa Słowenii w skokach narciarskich Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie 2009 – czwórka podwójna mężczyzn Joker Out Tinkara Kovač Nuša Derenda EHF Liga Mistrzów 2013/2014 (grupa A) Letnie Mistrzostwa Słowenii w Skokach Narciarskich 2015 Quartissimo Słowenia w Konkursie Piosenki Eurowizji Alpen Cup w skokach na
Gašper Fistravec
Gašper Markič
Gašper Berlot
Gašper Čavlovič
Zalagasper
Gašper Bartol
Vid Vrhovnik
Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2007
Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2011
Mitja Oranič
Marjan Jelenko
Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2009
Reprezentacja Słowenii na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2009
Primož Urh-Zupan
Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2016 (I Dywizja)
Ema Volavšek
SK Triglav Kranj
Grand Prix Sarajevo
Mistrzostwa Europy w Futsalu 2014
Jure Bogataj
Liga SEHA (2014/2015)
Tilen Bartol
Blaž Bilban
Ana Soklič
LPS (słoweński zespół)
Juš Kozak
Historyczne składy Czarnych Słupsk
Kacper
Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2013 (składy)
Simon Podrebršek
Reprezentacja Słowenii w skokach narciarskich
Miran Zupančič
Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2018
AZS Koszalin (koszykówka)
Hokej na lodzie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 – turniej mężczyzn
Rok Benkovič
Koszmarny Karolek (seria)
Mistrzostwa Słowenii w Skokach Narciarskich 2010
Mistrzostwa Słowenii w Skokach Narciarskich 2013