Faliro Paleo Faliro Paleo Faliro (gmina) Pireas (stacja metra) Taekwondo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 Goalball na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich 2004 Jednostka regionalna Ateny-Sektor Południowy Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa Wioślarstwo na Olimpiadzie Letniej 1906 Piłka ręczna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 A1 Ethniki (koszykówka kobiet) Piłka nożna na Olimpiadzie Letniej 1906 Dimitrios Lewidis Wszechrobotniczy Front Bojowy Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 – turniej halowy kobiet Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 – turniej halowy mężczyzn Skai TV …
Metro w Atenach Ethnikos Pireus Tramwaje w Atenach Niszczyciele typu Fletcher Gheorghe Gușet Liliana Lewińska Zamieszki w Grecji (2008–2009) Jeorjos Awerof (1910) Andreas Andreadis (siatkarz) Moschato (stacja metra) Salamina (gmina) Aspropirgos (gmina) Ilio (gmina) Markopulo Mesojeas Peania (gmina) Linia 2 metra w Atenach Linia 1 metra w Atenach Pireus (gmina) Sepolia (stacja metra) McImperium Kalitea (stacja metra) Pefkakia (stacja metra) Palini (stacja metra) Etniki Amina Jednostka regionalna Pireus Kieratsini-Drapetsona Nikiea-Ajos Joanis Rendis Spetses
(gmina) Kiesariani (gmina) Kifisia (gmina) Ajos Andonios (stacja metra) Ajia Warwara (gmina) Jednostka regionalna Ateny-Sektor Zachodni Panepistimio Acharnes (gmina) Irini (stacja metra) Ajia Warwara (stacja metra) Alimos Panormu Saronikos Glifada (gmina) Galatsi (gmina) Tisio (stacja metra) Statmos Larisis Egina (gmina) Linia 3 metra w Atenach Tawros (stacja metra) Ajos Dimitrios (stacja metra) Iliupoli (stacja metra) Koropi (stacja metra) Eliniko-Arjirupoli Aji Anarjiri-Kamatero Ajia Marina (stacja metra) Nomismatokopio Iraklio (stacja metra) Ajia Paraskiewi (stacja metra) Ajos Dimitrios (gmina) Ewangelismos (stacja metra) Angistri (gmina) Amarusio (gmina) Wironas (gmina)
Paleo Faliro
Paleo Faliro (gmina)
Pireas (stacja metra)
Taekwondo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004
Goalball na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich 2004
Jednostka regionalna Ateny-Sektor Południowy
Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa
Wioślarstwo na Olimpiadzie Letniej 1906
Piłka ręczna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004
A1 Ethniki (koszykówka kobiet)
Piłka nożna na Olimpiadzie Letniej 1906
Dimitrios Lewidis
Wszechrobotniczy Front Bojowy
Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004
Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 – turniej halowy kobiet
Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 – turniej halowy mężczyzn
Skai TV
Metro w Atenach
Ethnikos Pireus
Tramwaje w Atenach
Niszczyciele typu Fletcher
Gheorghe Gușet
Liliana Lewińska
Zamieszki w Grecji (2008–2009)
Jeorjos Awerof (1910)
Andreas Andreadis (siatkarz)
Moschato (stacja metra)
Salamina (gmina)
Aspropirgos (gmina)
Ilio (gmina)
Markopulo Mesojeas
Peania (gmina)
Linia 2 metra w Atenach
Linia 1 metra w Atenach
Pireus (gmina)
Sepolia (stacja metra)
McImperium
Kalitea (stacja metra)
Pefkakia (stacja metra)