Neumarkt (Tyrol Południowy) Egna-Termeno Nadiia Bashynska Peter Beaumont Matts Adolf Lindblad Nick Bonino Rheinfelden (Baden) ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2022/2023 ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2019/2020 Serie A w hokeju na lodzie (2014/2015) Enzio Sardyński Ingmar Bengtsson Joseph Harcharik Josef Fojtík Henrik Castegren Bo Giertz Tramwaje w Göteborgu Ange Andreas Bernard Katedra św. Wigiliusza w Trydencie Pinot noir Ralph Lundsten Ora (przystanek kolejowy) Magrè-Cortaccia Lara Naki Gutmann Marco Zandron Carlo Röthlisberger Daniel Grassl Nina Pinzarrone Kimmy Repond Andrew Torgashev Ałła Łoboda A…
Alexei Krasnozhon Bradie Tennell Christopher M. Davis Keegan Messing Lista stacji i przystanków kolejowych w Trydencie-Górnej Adydze Aleksandr Selevko Olha Mikutina Mina Zdrawkowa Maé-Bérénice Méité Autostrada A22 (Włochy) Victoria Manni Adelina Galyavieva Geoffrey Brissaud Jewgienija Łopariowa Natálie Taschlerová Louis Thauron Filip Taschler Mai Mihara Gramatyka języka szwedzkiego Anastasija Gubanowa (solistka) Shun Satō Kateřina Mrázková Daniel Mrázek Vincent Zhou
Juulia Turkkila Katharina Müller Tim Dieck Matthias Versluis Carola Häggkvist David Zawada Nathan Chen ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2017/2018 Polska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2020
Egna-Termeno
Nadiia Bashynska
Peter Beaumont
Matts Adolf Lindblad
Nick Bonino
Rheinfelden (Baden)
ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2022/2023
ISU Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2019/2020
Serie A w hokeju na lodzie (2014/2015)
Enzio Sardyński
Ingmar Bengtsson
Joseph Harcharik
Josef Fojtík
Henrik Castegren
Bo Giertz
Tramwaje w Göteborgu
Ange
Andreas Bernard
Katedra św. Wigiliusza w Trydencie
Pinot noir
Ralph Lundsten
Ora (przystanek kolejowy)
Magrè-Cortaccia
Lara Naki Gutmann
Marco Zandron
Carlo Röthlisberger
Daniel Grassl
Nina Pinzarrone
Kimmy Repond
Andrew Torgashev
Ałła Łoboda
Alexei Krasnozhon
Bradie Tennell
Christopher M. Davis
Keegan Messing
Lista stacji i przystanków kolejowych w Trydencie-Górnej Adydze
Aleksandr Selevko
Olha Mikutina
Mina Zdrawkowa