Hilcza Druha Druha Rika Nowohryhoriwka Druha Kałyniwka Druha Nowoseliwka Druha (rejon pokrowski) Mykołajiwka Druha (obwód doniecki) Znamjanka Druha Druha liha ukraińska w piłce nożnej mężczyzn Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1994/1995) Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” Roman Biczkowski Marian Radziszewski Pomnik Wacława Milke Jutrzenka (zespół artystyczny) Helenów Słupski Dermań Drugi Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2009/2010) Władysław Wodniecki Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2008/2009) Mołnija Siewierodonieck Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2003/2004) …
Adoms Krzemieńczuk Sławomir Jabrzemski Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2005/2006) Maszynobudiwnyk Drużkiwka Krystał Ołeksandrija Tichon Czeriepin Stal-2 Ałczewsk Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2007/2008) Krzysztof Gradowski FK Myrhorod Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2004/2005) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2001/2002) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2006/2007) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2002/2003) Ełektron Romny Aniołowie o brudnych twarzach Prof
esjonalna Piłkarska Liga Ukrainy Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1998/1999) SKA-Orbita Lwów Historia kultury hip-hop w Polsce (książka) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2000/2001) Znamjanka Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1997/1998) Szachtar Ługańsk Enerhija Mikołajów Sudnobudiwnyk Mikołajów (2016) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1995/1996) Karmelowy obóz Czarne Stopy (film) Natalija Starczenko Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1999/2000) Oskił Kupiańsk Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1996/1997) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1992/1993) Randy Newman Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1993/1994) Metałurh Nowomoskowśk Sapar Donieck Ulic
Druha Rika
Nowohryhoriwka Druha
Kałyniwka Druha
Nowoseliwka Druha (rejon pokrowski)
Mykołajiwka Druha (obwód doniecki)
Znamjanka Druha
Druha liha ukraińska w piłce nożnej mężczyzn
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1994/1995)
Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”
Roman Biczkowski
Marian Radziszewski
Pomnik Wacława Milke
Jutrzenka (zespół artystyczny)
Helenów Słupski
Dermań Drugi
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2009/2010)
Władysław Wodniecki
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2008/2009)
Mołnija Siewierodonieck
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2003/2004)
Adoms Krzemieńczuk
Sławomir Jabrzemski
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2005/2006)
Maszynobudiwnyk Drużkiwka
Krystał Ołeksandrija
Tichon Czeriepin
Stal-2 Ałczewsk
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2007/2008)
Krzysztof Gradowski
FK Myrhorod
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2004/2005)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2001/2002)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2006/2007)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2002/2003)
Ełektron Romny
Aniołowie o brudnych twarzach
Profesjonalna Piłkarska Liga Ukrainy
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1998/1999)
SKA-Orbita Lwów