Hilcza Druha Druha Rika Nowohryhoriwka Druha Kałyniwka Druha Nowoseliwka Druha (rejon pokrowski) Mykołajiwka Druha (obwód doniecki) Znamjanka Druha Druha liha ukraińska w piłce nożnej mężczyzn Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1994/1995) Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” Roman Biczkowski Marian Radziszewski Pomnik Wacława Milke Helenów Słupski Jutrzenka (zespół artystyczny) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2009/2010) Dermań Drugi Władysław Wodniecki Mołnija Siewierodonieck Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2008/2009) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2003/2004) Adoms Krzemieńczuk Sławomir Jabrzemski Mi…
istrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2005/2006) Tichon Czeriepin Krystał Ołeksandrija Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2007/2008) Maszynobudiwnyk Drużkiwka Stal-2 Ałczewsk Krzysztof Gradowski FK Myrhorod Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2004/2005) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2001/2002) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2006/2007) Ełektron Romny Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1997/1998) Aniołowie o brudnych twarzach Profesjonalna Piłkarska Liga Ukrainy Enerhija Mi
kołajów Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2002/2003) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1995/1996) Historia kultury hip-hop w Polsce (książka) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1998/1999) Szachtar Ługańsk Karmelowy obóz SKA-Orbita Lwów Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2000/2001) Sudnobudiwnyk Mikołajów (2016) Znamjanka Natalija Starczenko Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1999/2000) Czarne Stopy (film) Oskił Kupiańsk Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1992/1993) Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1996/1997) Metałurh Nowomoskowśk Randy Newman Sapar Donieck Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej
Druha Rika
Nowohryhoriwka Druha
Kałyniwka Druha
Nowoseliwka Druha (rejon pokrowski)
Mykołajiwka Druha (obwód doniecki)
Znamjanka Druha
Druha liha ukraińska w piłce nożnej mężczyzn
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1994/1995)
Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”
Roman Biczkowski
Marian Radziszewski
Pomnik Wacława Milke
Helenów Słupski
Jutrzenka (zespół artystyczny)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2009/2010)
Dermań Drugi
Władysław Wodniecki
Mołnija Siewierodonieck
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2008/2009)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2003/2004)
Adoms Krzemieńczuk
Sławomir Jabrzemski
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2005/2006)
Tichon Czeriepin
Krystał Ołeksandrija
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2007/2008)
Maszynobudiwnyk Drużkiwka
Stal-2 Ałczewsk
Krzysztof Gradowski
FK Myrhorod
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2004/2005)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2001/2002)
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2006/2007)
Ełektron Romny
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (1997/1998)
Aniołowie o brudnych twarzach
Profesjonalna Piłkarska Liga Ukrainy
Enerhija Mikołajów
Mistrzostwa Ukrainy w piłce nożnej (2002/2003)