Grupo Desportivo de Maputo Desportivo Brasil Complexo Desportivo Adega GD Chaves Trem DC GD Interclube Campo Desportivo UCTM Estádio Campo Desportivo Clube Desportivo Macaé Sports (piłka siatkowa kobiet) CD Huíla CD Aves Complexo Desportivo de Vila Real de Santo António Hamdou Elhouni Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2010 (eliminacje strefy CEV)/Grupa G CD Primeiro de Agosto Marthã Jerónimo Nhanombe Chababe GD Estoril Praia Liga Desportiva de Maputo Calton Banze Sporting CP B Estádio do Andresão Diogo (mozambicki piłkarz) Igrzyska Luzofonii 2006 Nelinho (ur. 1971) CD Trofense Estádio Municipal de Gabú Estádio Milton Corrêa Lenny Fernandes Coelho Ismaily Gonçalves dos Santos Macaime Elton Divino Celio C…
CD Olivais e Moscavide Piłka nożna na Igrzyskach Luzofonii 2006 Léo Duarte CD Tondela Fineza Eusébio Dempo SC Estádio Fredis Saldívar Campo de Futebol (Santo António) Liga Światowa w Piłce Siatkowej 2011 (grupa C) Ayila Fanuel Massingue Isac Carvalho GD Tourizense Imortal DC Porto Feliz Ribeirão 1968 FC Sagrada Esperança CD Feirense Danito Parruque Mingo Bile CD Fátima CD Matchedje de Maputo Recreativo Libolo Gonzalo Fierro Mário João Manganiga Reinildo Mandava Diego Carlos Campeonato Nacional da Guiné-Bissau Moscavide National Printing Agency FC S
uperpuchar Angoli w piłce nożnej João Pedro (włoski piłkarz) Evandro JS Saint-Pierroise Lekkoatletyka na Igrzyskach Luzofonii 2006 Nanani China (portugalski piłkarz) Taipa Zainadine Júnior CD Nacional Roudolphe Douala Sonito Manjate Lau King Peter Wadabwa José Rui João Paulo Daniel Bremer (piłkarz) CD Santa Clara RD Águeda Edcarlos Puchar CEV siatkarek (2008/2009) Puchar CEV siatkarek (2009/2010) Piłka siatkowa na Igrzyskach Luzofonii 2009 Josemar Machaísse CD Cova da Piedade António Simões Mabululu SC Braga B Costa da Caparica Komitet Olimpijski i Sportowy Makau Michel Pensée Mário Coluna AFC Challenge Cup 2010 (kwalifikacje) Pedro Carvalho Mohammad Mohebi FC Penafiel Primeira Liga (2007/2008) Pedro Caixinha Locó Estádi
Desportivo Brasil
Complexo Desportivo Adega
GD Chaves
Trem DC
GD Interclube
Campo Desportivo UCTM
Estádio Campo Desportivo
Clube Desportivo Macaé Sports (piłka siatkowa kobiet)
CD Huíla
CD Aves
Complexo Desportivo de Vila Real de Santo António
Hamdou Elhouni
Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2010 (eliminacje strefy CEV)/Grupa G
CD Primeiro de Agosto
Marthã
Jerónimo Nhanombe
Chababe
GD Estoril Praia
Liga Desportiva de Maputo
Calton Banze
Sporting CP B
Estádio do Andresão
Diogo (mozambicki piłkarz)
Igrzyska Luzofonii 2006
Nelinho (ur. 1971)
CD Trofense
Estádio Municipal de Gabú
Estádio Milton Corrêa
Lenny Fernandes Coelho
Ismaily Gonçalves dos Santos
Macaime
Elton Divino Celio
CD Olivais e Moscavide
Piłka nożna na Igrzyskach Luzofonii 2006
Léo Duarte
CD Tondela
Fineza Eusébio
Dempo SC
Estádio Fredis Saldívar