DeLaval George Delaval Seaton Delaval Okręg wyborczy Northumberland Baron Hastings Seaton Valley Seaton Okręg wyborczy Berwick-upon-Tweed Okręg wyborczy Morpeth Ray Kennedy Diecezja Kajenna Curling na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1924 Gubernatorzy Saint Lucia Northumberland Hokej na trawie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1936 Okręg wyborczy Great Bedwyn Okręg wyborczy Hindon Bitwy pod Barfleur i La Hougue Okręg wyborczy West Looe Charles Mordaunt (3. hrabia Peterborough) Guy Fréquelin Zapalenie aorty Niszczyciele typu Östergötland Niszczyciele typu Öland ARC Veinte de Julio (1956) ARC Si…
iete de Agosto (1956) Laurence Jackson William Jackson (curler) 22 czerwca John Harrison Peter Woulfe Edward Charles Howard Edward Waring John Dollond Benjamin Wilson Stephen Gray William Watson (naukowiec) Joseph Priestley John Belchier Charles Hatchett Gowin Knight John Goodricke (astronom) Allen Montgomery Lewis Benjamin Robins William Herschel Thomas Lumley-Saunderson John Canton Critérium International de Saint-Amand-les-Eaux 1974 John Hunter (chirurg) John Theophilus Desaguliers John Huxham John Smeat
on William Douglas Hamilton Rajd Monte Carlo 1976 Robert Walpole (1736–1810) Edward Hay Nevil Maskelyne Stephen Hales Rajd Wybrzeża Kości Słoniowej 1978 Alessandro Volta Rajd Monte Carlo 1978 James Bradley Henry Cavendish Owen O’Malley William Henry Lyttelton Rajd Warszawski 1977 George Prévost James Cook Hokej na trawie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1952 John Keane (1. baron Keane) Paul Methuen Rajd Warszawski Rajd Monte Carlo 1979 Benjamin Thompson Benjamin Franklin Benjamin Keene John Hookham Frere Thomas Hay (9. hrabia Kinnoull) Robert Bulwer-Lytton Medal Copleya James St Clair-Erskine (2. hrabia Rosslyn) Niszczyciele typu Halla
George Delaval
Seaton Delaval
Okręg wyborczy Northumberland
Baron Hastings
Seaton Valley
Seaton
Okręg wyborczy Berwick-upon-Tweed
Okręg wyborczy Morpeth
Ray Kennedy
Diecezja Kajenna
Curling na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1924
Gubernatorzy Saint Lucia
Northumberland
Hokej na trawie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1936
Okręg wyborczy Great Bedwyn
Okręg wyborczy Hindon
Bitwy pod Barfleur i La Hougue
Okręg wyborczy West Looe
Charles Mordaunt (3. hrabia Peterborough)
Guy Fréquelin
Zapalenie aorty
Niszczyciele typu Östergötland
Niszczyciele typu Öland
ARC Veinte de Julio (1956)
ARC Siete de Agosto (1956)
Laurence Jackson
William Jackson (curler)
22 czerwca
John Harrison
Peter Woulfe
Edward Charles Howard
Edward Waring
John Dollond
Benjamin Wilson
Stephen Gray
William Watson (naukowiec)
Joseph Priestley
John Belchier
Charles Hatchett