CA Defensores Unidos Defensores de Cambaceres Defensores de Belgrano (Villa Ramallo) Defensores de Belgrano (Buenos Aires) Defensores Salto Estadio Defensores del Chaco Park Narodowy Defensores del Chaco Ryōsuke Kijima José Luis Calderón Manuel Pellegrina Villa Ramallo Luis Izzeta Rodolfo De Jonge Zárate (ujednoznacznienie) Torneo Argentino C Ensenada (Argentyna) René Houseman Obrońcy Kosmosu Ernesto Belis I liga argentyńska w piłce nożnej (1917) I liga argentyńska w piłce nożnej (1915) Pablo Bastianini Juan Manuel Torres Górny Paragwaj Leonardo Fernández (boliwijski piłkarz) Copa América 1999 Antonio Cortella Claudio García Nery Domínguez Parki narodowe w Paragwaju II liga argentyńska w pił…
ce nożnej (2004/2005) Gabriel Pereyra Carlos Cavagnaro Oscar Más Blas Giunta Alberto Zozaya Supercopa Sudamericana 1990 CA Boca Juniors Femenino CA River Plate Femenino I liga argentyńska w piłce nożnej (1919) Matías Oyola Brandon Paiber Victorio Spinetto Cristian Pellerano Primicerius Estadio General Pablo Rojas Jerzy Skoryna (inżynier) Lucas Pratto Protestantyzm w Portoryko Mokradnik argentyński Ángel Labruna I liga argentyńska w piłce nożnej (1931) Ariel Ortega Dzięcioł p
owogrzbiety Aníbal Biggeri 28. ceremonia wręczenia nagród Goya Germán Cavalieri Join the Joyride! World Tour 1991/92 Gabriel Barbosa Carlos Guzmán Berta Cáceres Ricardo Caruso Lombardi Aníbal Leguizamón Alejandro Martínez (argentyński piłkarz) Miguel Barbieri José Giacone Héctor Vargas (piłkarz) José Sand CA Aldosivi Unión Santa Fe CA Tigre CA All Boys Atlético Tucumán Godoy Cruz Antonio Tomba Atlético de Rafaela CA Sarmiento Club Almagro CA Barracas Central CA Platense CA Belgrano CA Patronato CA Alvarado Gimnasia y Esgrima La Plata CA Atlanta Instituto AC Córdoba CA Central Córdoba (Santiago del Estero) Club Almirante Brown CA Colón CA Banfield Arsenal de S
Defensores de Cambaceres
Defensores de Belgrano (Villa Ramallo)
Defensores de Belgrano (Buenos Aires)
Defensores Salto
Estadio Defensores del Chaco
Park Narodowy Defensores del Chaco
Ryōsuke Kijima
José Luis Calderón
Manuel Pellegrina
Villa Ramallo
Luis Izzeta
Rodolfo De Jonge
Zárate (ujednoznacznienie)
Torneo Argentino C
Ensenada (Argentyna)
René Houseman
Obrońcy Kosmosu
Ernesto Belis
I liga argentyńska w piłce nożnej (1917)
I liga argentyńska w piłce nożnej (1915)
Pablo Bastianini
Juan Manuel Torres
Górny Paragwaj
Leonardo Fernández (boliwijski piłkarz)
Copa América 1999
Antonio Cortella
Claudio García
Nery Domínguez
Parki narodowe w Paragwaju
II liga argentyńska w piłce nożnej (2004/2005)
Gabriel Pereyra
Carlos Cavagnaro
Oscar Más
Blas Giunta
Alberto Zozaya
Supercopa Sudamericana 1990
CA Boca Juniors Femenino
CA River Plate Femenino
I liga argentyńska w piłce nożnej (1919)