Gmina miejska Crveni krst Crveni Krst (KL) Crveni Breg (okręg jablanicki) Crveni Breg Crveni Breg (okręg pirocki) Crveni Grad Crveni Vrh Crveni Grm Shani Pallaska Miasto Nisz Okręg niszawski Stjepan Đureković Jure Kaštelan Zatoka Pirańska Gmina Trgovište Semka Sokolović-Bertok RNK Split Igor Galo Nisz Abdurrahman Shala Fruška gora Miodrag Bulatović Red Army Mostar Irena Vrkljan Bekim Fehmiu Gmina miejska Niška Banja Polskie obozy zagłady Wyspy Chorwacji o powierzchni poniżej 1 km² Gmina miejska Medijana Gmina miejska Pantelej Gmina miejska Palilula (Nisz) Cerno Gmina Ražanj Gra…
abovnik Vojnići Orahovlje Gmina Doljevac Radišići Zvirići Grab (kanton zachodniohercegowiński) Dole (kanton zachodniohercegowiński) Teskera Otok (Bośnia i Hercegowina) SK Jugoslavija Belgrad Goločevac Donja Trnica Vladovce Dumbija Lipno (Bośnia i Hercegowina) Hardomilje Stubica (kanton zachodniohercegowiński) Kašče Miletina Vašarovići Lisice (Bośnia i Hercegowina) Crnopod Studenci (Federacja Bośni i Hercegowiny) Hrašljani Prolog (kanton zachodniohercegowiński) Greda (Bośnia i Hercegowina) Šipovača Vitina (Bośnia i Hercegowina) Pregrađe Grljevići Veljaci Bijača Klobuk (Federacja Bośni i Hercegowiny) Pet
rovac (gmina Trgovište) Kalovo Surlica Gornovac Novi Glog (Serbia) Lesnica (Serbia) Mostarska Vrata Gradska (Bośnia i Hercegowina) Prolesje Mezdraja Dejance Šajince Humac (kanton zachodniohercegowiński) Mala Reka (gmina Trgovište) Rajčevce Đerekarce Gornji Stajevac Šaprance Miasto Ljubuški Zladovce Špaj Seget Katoro Margance (gmina Trgovište) Crnovce Babina Poljana (gmina Trgovište) Šumata Trnica Novo Selo (gmina Trgovište) Radovnica Gmina Merošina Murine Ljubuški Barbace Gornja Trnica Široka Planina Trgovište (Serbia) Proboj Bašanija Dolac (osada w gminie Bela Palanka) Divljana Vardica Gornja Glama Finida Crna Reka (gmina Trgovište) Gornji Kozji Dol Donji Stajevac Bukurovac Beži
Crveni Krst (KL)
Crveni Breg (okręg jablanicki)
Crveni Breg
Crveni Breg (okręg pirocki)
Crveni Grad
Crveni Vrh
Crveni Grm
Shani Pallaska
Miasto Nisz
Okręg niszawski
Stjepan Đureković
Jure Kaštelan
Zatoka Pirańska
Gmina Trgovište
Semka Sokolović-Bertok
RNK Split
Igor Galo
Nisz
Abdurrahman Shala
Fruška gora
Miodrag Bulatović
Red Army Mostar
Irena Vrkljan
Bekim Fehmiu
Gmina miejska Niška Banja
Polskie obozy zagłady
Wyspy Chorwacji o powierzchni poniżej 1 km²
Gmina miejska Medijana
Gmina miejska Pantelej
Gmina miejska Palilula (Nisz)
Cerno
Gmina Ražanj
Grabovnik
Vojnići
Orahovlje
Gmina Doljevac
Radišići
Zvirići
Grab (kanton zachodniohercegowiński)