Campeón de Campeones Estadio Campeón del Siglo Copa Campeón de Campeones Puchar Króla Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn Mistrzostwa Hiszpanii w szachach UPCN Vóley Club Total Chalaco Manuel Armoa División de Honor Club Carlos A. Mannucci Francynne Jacintho CA Zacatepec Joaquín Gallego CD Oro CRE Santa Cruz Nicolas Zerba Kim Adams Sergio Bernal Club Voleibol Calvo Sotelo Thiago Veloso Vuelta a Guatemala Club León Puchar Panamerykański kadetów w piłce siatkowej mężczyzn Adalberto López Juan Heredia Mena Martín Ramos Porongos Trinidad Hilarión Osorio Tayvon Gray CONSUR Sevens 2020 Joan Crespo Kenneth Vargas David Llorente Superliga hiszpańska w hokeju na lodzie (2021/2022) Fredy Pérez Alicia Perrin Hijos de Acosvinc…
chos Santiago Bueno CA Peñarol Gustavo Alfaro SD Aucas Yadrián Escobar Mistrzostwa Świata U-19 w Rugby Union Mężczyzn 1995 Xelajú MC Superpuchar Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn (2017) Ricardo Báez CG Puigcerdà FC Barcelona (hokej na lodzie) Adamari López Edgar Quinteros Erim Ramírez Okolo Slovenska Tiburones Rojos de Veracruz CD Águila Once Deportivo Comunicaciones FC Atlas FC Superpuchar Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn (2016) Felipe Berchesi Yusidey Silié Félix Salinas Felipe Zetter Federico Pereyra Sergio Ceballos Octa
vio Vial Melanio Olmedo Sergio Arribas Marcelino Vargas Hugo Descat Real Academia Lima Superpuchar Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn (2022) Copa Sudamericana 2012 (faza finałowa) CONSUR Sevens 2006 Rodolfo Jiménez Agustín Creevy Elgar Baeza Cristian Flores Jesús del Muro Leopoldo Luque Estadio David Cordón Hichos Carlos Cárdenas Rojas Mistrzostwa Ameryki U-20 w Piłce Ręcznej Kobiet 2012 Rajdowe Mistrzostwa Ameryki Północnej i Ameryki Środkowej Oscar Martín Zague (ur. 1967) Sento Olombrada Primera Federación Francesco Stifano David Lariño Nieto CONSUR Women’s Sevens 2019 (kwiecień) Mauricio Cruz Juan Muñante Leandro dos Santos Mistrzostwa Ameryki U-20
Estadio Campeón del Siglo
Copa Campeón de Campeones
Puchar Króla Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn
Mistrzostwa Hiszpanii w szachach
UPCN Vóley Club
Total Chalaco
Manuel Armoa
División de Honor
Club Carlos A. Mannucci
Francynne Jacintho
CA Zacatepec
Joaquín Gallego
CD Oro
CRE Santa Cruz
Nicolas Zerba
Kim Adams
Sergio Bernal
Club Voleibol Calvo Sotelo
Thiago Veloso
Vuelta a Guatemala
Club León
Puchar Panamerykański kadetów w piłce siatkowej mężczyzn
Adalberto López
Juan Heredia Mena
Martín Ramos
Porongos Trinidad
Hilarión Osorio
Tayvon Gray
CONSUR Sevens 2020
Joan Crespo
Kenneth Vargas
David Llorente
Superliga hiszpańska w hokeju na lodzie (2021/2022)
Fredy Pérez
Alicia Perrin
Hijos de Acosvinchos
Santiago Bueno
CA Peñarol
Gustavo Alfaro