Campeón de Campeones Estadio Campeón del Siglo Copa Campeón de Campeones Puchar Króla Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn Mistrzostwa Hiszpanii w szachach Total Chalaco UPCN Vóley Club Manuel Armoa Francynne Jacintho División de Honor CA Zacatepec Club Carlos A. Mannucci Joaquín Gallego CD Oro CRE Santa Cruz Kim Adams Sergio Bernal Nicolas Zerba Club Voleibol Calvo Sotelo Thiago Veloso Vuelta a Guatemala Puchar Panamerykański kadetów w piłce siatkowej mężczyzn Club León Juan Heredia Mena Adalberto López Martín Ramos Porongos Trinidad Tayvon Gray Hilarión Osorio David Llorente Joan Crespo Kenneth Vargas CONSUR Sevens 2020 Superliga hiszpańska w hokeju na lodzie (2021/2022) Hijos de A…
Acosvinchos Fredy Pérez Santiago Bueno Alicia Perrin SD Aucas Yadrián Escobar CG Puigcerdà Ricardo Báez Superpuchar Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn (2017) Gustavo Alfaro Xelajú MC Edgar Quinteros Mistrzostwa Świata U-19 w Rugby Union Mężczyzn 1995 CD Águila CA Peñarol FC Barcelona (hokej na lodzie) Adamari López Tiburones Rojos de Veracruz Okolo Slovenska Erim Ramírez Atlas FC Superpuchar Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn (2016) Comunicaciones FC Once Deportivo Yusidey Silié Felipe Berchesi Félix Salinas Fel
ipe Zetter Sergio Ceballos Melanio Olmedo Sergio Arribas Marcelino Vargas Federico Pereyra Copa Sudamericana 2012 (faza finałowa) Hugo Descat Octavio Vial Real Academia Lima Elgar Baeza Agustín Creevy Rodolfo Jiménez Superpuchar Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn (2022) CONSUR Sevens 2006 Estadio David Cordón Hichos Jesús del Muro Cristian Flores Mistrzostwa Ameryki U-20 w Piłce Ręcznej Kobiet 2012 Leopoldo Luque Oscar Martín Carlos Cárdenas Rojas Leandro dos Santos Sento Olombrada Primera Federación CONSUR Women’s Sevens 2019 (kwiecień) Mauricio Cruz Rajdowe Mistrzostwa Ameryki Północnej i Amery
Estadio Campeón del Siglo
Copa Campeón de Campeones
Puchar Króla Hiszpanii w piłce siatkowej mężczyzn
Mistrzostwa Hiszpanii w szachach
Total Chalaco
UPCN Vóley Club
Manuel Armoa
Francynne Jacintho
División de Honor
CA Zacatepec
Club Carlos A. Mannucci
Joaquín Gallego
CD Oro
CRE Santa Cruz
Kim Adams
Sergio Bernal
Nicolas Zerba
Club Voleibol Calvo Sotelo
Thiago Veloso
Vuelta a Guatemala
Puchar Panamerykański kadetów w piłce siatkowej mężczyzn
Club León
Juan Heredia Mena
Adalberto López
Martín Ramos
Porongos Trinidad
Tayvon Gray
Hilarión Osorio
David Llorente
Joan Crespo
Kenneth Vargas
CONSUR Sevens 2020
Superliga hiszpańska w hokeju na lodzie (2021/2022)
Hijos de Acosvinchos
Fredy Pérez
Santiago Bueno
Alicia Perrin
SD Aucas
Yadrián Escobar