Brygada Brygada Ecjoni Brygada Górska Brygada KOP „Wilno” Brygada Karmeli Brygada KOP „Polesie” Brygada Aleksandroni Brygada okrętów Brygada KOP „Podole” Brygada KOP „Nowogródek” Brygada KOP „Wołyń” Brygada Nachal 23 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR) XVII Brygada Kawalerii Brygada Pancerna Harel 3 Brygada Piechoty (UHA) 5 Brygada Kawalerii Narodowej Brygada Chiram 7 Brygada Pancerna Brygada Giwati 6 Brygada Kawalerii Narodowej Brygada Pancerna Kirjati VIII Brygada Kawalerii 8 Brygada Kawalerii Narodowej 401 Brygada Pancerna 188 Brygada Pancerna 21 Brygada Artylerii (II RP) 173 Brygada Powietrznodesantowa (USA) II Czerwona Brygada Halicka 8 Brygada Pancerna 26 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR) 4 Brygada Piechoty (UHA) Br…
rygada Strzelców Polskich XXIII Brygada Piechoty 16 Brygada Piechoty 7 Brygada Kawalerii Narodowej II Brygada Legionów Polskich Brygada Landsturmu Normann XI Brygada Piechoty (II RP) 10 Ciężka Brygada Pancerna (ZSRR) 36 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR) 6 Brygada Powietrznodesantowa 1 Brygada Artylerii Legionów 21 Brygada Artylerii Ciężkiej 3 Brygada Pancerna (III RP) Brygada Landsturmu Griepenkerl 24 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR) 2 Brygada Piechoty (UHA) 11 Brygada AL „Wolność” 1 Brygada Logistyczna 4 Brygada Kawalerii Narodowej 10 Brygada AL „Zwycięstwo” Brygada KOP „Grodno
10 Brygada Kawalerii (ujednoznacznienie) 4 Brygada Kadrowa Strzelców 25 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR) Brygada Spadochronowa 1 Brygada Górska (UHA) 22 Brygada Piechoty Górskiej 23 Śląska Brygada Artylerii 9 Oszmiańska Brygada Armii Krajowej Brygada Kawalerii „Bydgoszcz” 1 Brygada Kawalerii Narodowej (koronna) Brygada Kawalerii „Poznań” 4 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR) 20 Brygada Kawalerii (austro-węgierska) 2 Brygada Kawalerii Narodowej Wielkiego Księstwa Litewskiego My, Pierwsza Brygada IV Brygada Jazdy Lubuska Brygada WOP 1 Brygada Kawalerii Narodowej Wielkiego Księstwa Litewskiego 6
Brygada Ecjoni
Brygada Górska
Brygada KOP „Wilno”
Brygada Karmeli
Brygada KOP „Polesie”
Brygada Aleksandroni
Brygada okrętów
Brygada KOP „Podole”
Brygada KOP „Nowogródek”
Brygada KOP „Wołyń”
Brygada Nachal
23 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR)
XVII Brygada Kawalerii
Brygada Pancerna Harel
3 Brygada Piechoty (UHA)
5 Brygada Kawalerii Narodowej
Brygada Chiram
7 Brygada Pancerna
Brygada Giwati
6 Brygada Kawalerii Narodowej
Brygada Pancerna Kirjati
VIII Brygada Kawalerii
8 Brygada Kawalerii Narodowej
401 Brygada Pancerna
188 Brygada Pancerna
21 Brygada Artylerii (II RP)
173 Brygada Powietrznodesantowa (USA)
II Czerwona Brygada Halicka
8 Brygada Pancerna
26 Lekka Brygada Pancerna (ZSRR)
4 Brygada Piechoty (UHA)
Brygada Strzelców Polskich
XXIII Brygada Piechoty
16 Brygada Piechoty
7 Brygada Kawalerii Narodowej
II Brygada Legionów Polskich
Brygada Landsturmu Normann
XI Brygada Piechoty (II RP)
10 Ciężka Brygada Pancerna (ZSRR)