Boldklubben Frem Boldklubben 1903 Boldklubben 1909 Boldklubben 1909 (piłka nożna kobiet) Boldklubben af 1893 Boldklubben 1913 Per Wind Landsfodboldturneringen (1925/1926) Duńska 1. division w piłce nożnej (1944/1945) Duńska 1. division w piłce nożnej (1940/1941) Duńska 1. division w piłce nożnej (1943/1944) Helmuth Søbirk Landsfodboldturneringen (1923/1924) Duńska 1. division w piłce nożnej (1941/1942) Landsfodboldturneringen Landsfodboldturneringen (1926/1927) Landsfodboldturneringen (1919/1920) Kaj Uldaler Landsfodboldturneringen (1915/1916) Landsfodboldturneringen (1913/1914) Sophus…
s Nielsen Landsfodboldturneringen (1922/1923) Viggo Jensen (ur. 1947) Carl Stoltz Duńska 1. division w piłce nożnej (1930/1931) Duńska 1. division w piłce nożnej (1933/1934) Duńska 1. division w piłce nożnej (1938/1939) Landsfodboldturneringen (1920/1921) Duńska 1. division w piłce nożnej (1935/1936) København A-Raeken (1901/1902) Marienlyst Odense Arne Sørensen Fremad Amager Duńska 1. division w piłce nożnej (1942/1943) Bent Løfqvist Lars Højer Duńska 1. division w piłce nożnej (1990) Duńska 1. division w piłce nożnej (1929/1930) John Danielsen København A-Raeken (1909/1910) Sophus Hansen
Poul L. Hansen Paul Berth Duńska 1. division w piłce nożnej (1959) Peter Marius Andersen FC Fyn Landsfodboldturneringen (1924/1925) Axel Petersen Duńska 1. division w piłce nożnej (1977) Axel Thufason Harald Hansen Anthon Olsen Emil Jørgensen Duńska 1. division w piłce nożnej (1928/1929) Duńska 1. division w piłce nożnej (1932/1933) Duńska 1. division w piłce nożnej (1934/1935) Jørgen Rasmussen (ur. 1937) Johannes Gandil Duńska 1. division w piłce nożnej (1960) Erling Nielsen Duńska 1. division w piłce nożnej (1969) Helge Christian Bronée Frederik Winther Birger Larsen Duńska 1. division w piłce nożnej (1970) Duńska 1. division w piłce nożnej (1945/1946) København A-Raeken (1903/19
Boldklubben 1903
Boldklubben 1909
Boldklubben 1909 (piłka nożna kobiet)
Boldklubben af 1893
Boldklubben 1913
Per Wind
Landsfodboldturneringen (1925/1926)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1944/1945)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1940/1941)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1943/1944)
Helmuth Søbirk
Landsfodboldturneringen (1923/1924)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1941/1942)
Landsfodboldturneringen
Landsfodboldturneringen (1926/1927)
Landsfodboldturneringen (1919/1920)
Kaj Uldaler
Landsfodboldturneringen (1915/1916)
Landsfodboldturneringen (1913/1914)
Sophus Nielsen
Landsfodboldturneringen (1922/1923)
Viggo Jensen (ur. 1947)
Carl Stoltz
Duńska 1. division w piłce nożnej (1930/1931)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1933/1934)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1938/1939)
Landsfodboldturneringen (1920/1921)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1935/1936)
København A-Raeken (1901/1902)
Marienlyst Odense
Arne Sørensen
Fremad Amager
Duńska 1. division w piłce nożnej (1942/1943)
Bent Løfqvist
Lars Højer
Duńska 1. division w piłce nożnej (1990)
Duńska 1. division w piłce nożnej (1929/1930)
John Danielsen
København A-Raeken (1909/1910)