Josué Josué Pesqueira Josué Mitchell Josué Colmán Josué Martínez Josué Currais Prieto Rubens Josué da Costa Danny Ortiz Jordy Caicedo Kevin López (piłkarz) Brandon Ayerdis Jonathan Rubio Toro Omar Elvir Brayan Cortés Brayton Vázquez Misael Domínguez Dewinder Bradley Wybory prezydenckie w Salwadorze w 2019 roku Puchar Narodów UNCAF 2003 Andersson Ortiz Jonathan Cisternas Damián Bobadilla Brayan Moya Puchar Narodów UNCAF 2001 Copa Centroamericana 2013 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (eliminacje strefy AFC)/Grupa D Steve Lawson Pervis Estupiñán Walmer Martínez Puchar Narodów Afryki 2021 (kwalifikacje)/Grupa G Pierre Sanfourche-Laporte Henry Martín …
Bryan Oviedo Cristhian Altamirano Białka Psp Bryan Acosta Mattias Johansson Wielkanoc piemoncka Omar Rudberg Radovan Pankov Hernanes David Silva Licá Alberth Elis Alejandro Claveaux Mistrzostwa Świata U-20 w Piłce Nożnej 2009 Dwanaście Plemion Izraela Wilson Pineda Ecatepec de Morelos Vuelta a Guatemala Xinabajul Huehue Platense Municipal Zacatecoluca CD Dragón Róger Rojas Wilber Pérez Świadkowie Jehowy w Republice Środkowoafrykańskiej Kevin Moscoso AD Chalatenango Blaž Kramer CD Luis Ángel Firpo 1
/8 finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 Liga Narodów CONCACAF 2022/2023 Puchar Narodów Afryki 2021 (kwalifikacje) VfL Wolfsburg Puchar Narodów Afryki 2015 (kwalifikacje) Puchar Challenge w piłce siatkowej mężczyzn (2022/2023)/1/8 finału Puchar Azji w Piłce Nożnej 2027 (eliminacje) CF Universidad de San Carlos Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (eliminacje strefy AFC) Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (eliminacje strefy CONCACAF) Cristian Díaz Ekstraklasa w piłce nożnej (2022/2023) Piłka nożna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2024 – turniej mężczyzn (składy) Eduardo Lara Luis Ernesto Tapia Kléber (ur. 1980) Plebiscyt Piłki Nożnej Wallace (piłkarz) Peru Co
Josué Pesqueira
Josué Mitchell
Josué Colmán
Josué Martínez
Josué Currais Prieto
Rubens Josué da Costa
Danny Ortiz
Jordy Caicedo
Kevin López (piłkarz)
Brandon Ayerdis
Jonathan Rubio Toro
Omar Elvir
Brayan Cortés
Brayton Vázquez
Misael Domínguez
Dewinder Bradley
Wybory prezydenckie w Salwadorze w 2019 roku
Puchar Narodów UNCAF 2003
Andersson Ortiz
Jonathan Cisternas
Damián Bobadilla
Brayan Moya
Puchar Narodów UNCAF 2001
Copa Centroamericana 2013
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (eliminacje strefy AFC)/Grupa D
Steve Lawson
Pervis Estupiñán
Walmer Martínez
Puchar Narodów Afryki 2021 (kwalifikacje)/Grupa G
Pierre Sanfourche-Laporte
Henry Martín
Bryan Oviedo
Cristhian Altamirano
Białka Psp
Bryan Acosta
Mattias Johansson
Wielkanoc piemoncka
Omar Rudberg
Radovan Pankov