Kosmiczni ścigacze Ścigacze okrętów podwodnych projektu 122bis Ścigacze okrętów podwodnych projektu 912M Ścigacz okrętów podwodnych ORP Groźny (1951) ORP Groźny (1969) ORP S-3 ORP S-1 BO-389 BO-388 BO-394 ORP S-6 BO-450 BO-346 ORP S-9 ORP Zręczny (1950) ORP S-2 ORP Zwinny (1950) ORP S-4 ORP S-7 ORP S-8 ORP Zawzięty (1953) ORP Zwrotny (1953) ORP Nieugięty (1953) ORP Wytrwały (1951) ORP Czujny (1953) ORP S-5 ORP S-10 KU-30 (1939) Andrzej Jaraczewski ORP Bitny (1944) BO-466 BO-345 BO-161 BO-157 Eugeniusz Wciślicki ORP Dzielny (1944) Roller derby ORP Bystry (1944) Kranich (1959) ORP Bezwzględny ORP Śmiały Möwe (1959) Habicht (1959) ORP Dziarski (1944) ORP Odważny (1944) Falke (19…
959) Kutry rakietowe typu 143 ORP Nieuchwytny (1944) ORP Niedościgły Bussard (1959) Albatros (1960) Adler (1959) Sperber (1959) ORP Zawzięty S-13 (1939) Reiher (1959) Elster (1959) Kormoran (1960) ORP Nieugięty ORP Czujny ORP Karny Weihe (1959) ORP Wytrwały ORP Sprawny (1944) Marina Nazionale Repubblicana ORP Zwrotny ORP Zwinny ORP Groźny ORP Zręczny ORP Szybki (1944) Operacja jasko-kiszyniowska Polska Marynarka Wojenna Möwe Sosnowskij sudostroitielnyj zawod Okręt eskortowy Kuter (okręt) Ōban Star Racers ORP Błyskawiczny (1944) USS Paragould (PC-465) Bitwa pod Pusanem USS SC-632 USS SC-521 Jerzy
Żurawski USS SC-498 ORP Bitny Okręty francuskie pod polską banderą U-249 USS Patchogue (PC-586) Konwój PK-20 Rajd na Saint-Nazaire Sperber USS PC-558 Hatsukari USS SC-499 USS PC-823 Marian Sucharzewski USS Patchogue USS Antigo Magiczna uliczka USS SC-501 ORP Krakowiak (1940) Anti-Submarine Projector Mark 20 USS Arcata USS Effective USS Panther USS Anoka USS Edenton Marek Brągoszewski USS Force Korwety projektu 133 Operacja Teleskop Kranich Ch 15 William Albert Robinson USS Valiant USS Vandalia Korweta Ch 11 Albatros (ujednoznacznienie) Hulda (1937) ORP Bystry USS Canandaigua ORP Dzielny Ilmeńska Flotylla Woj
Ścigacze okrętów podwodnych projektu 122bis
Ścigacze okrętów podwodnych projektu 912M
Ścigacz okrętów podwodnych
ORP Groźny (1951)
ORP Groźny (1969)
ORP S-3
ORP S-1
BO-389
BO-388
BO-394
ORP S-6
BO-450
BO-346
ORP S-9
ORP Zręczny (1950)
ORP S-2
ORP Zwinny (1950)
ORP S-4
ORP S-7
ORP S-8
ORP Zawzięty (1953)
ORP Zwrotny (1953)
ORP Nieugięty (1953)
ORP Wytrwały (1951)
ORP Czujny (1953)
ORP S-5
ORP S-10
KU-30 (1939)
Andrzej Jaraczewski
ORP Bitny (1944)
BO-466
BO-345
BO-161
BO-157
Eugeniusz Wciślicki
ORP Dzielny (1944)
Roller derby
ORP Bystry (1944)
Kranich (1959)