Ramat Hasjaron Ramat Gan Hakoah Amidar Ramat Gan Ramat Ganstadion Hapoel Ironi Nir Ramat HaSharon Hapoel Ramat Gan AS Ramat Hasjaron Ramat Rachel Regionale raad van Ramat HaNegev Winterstadion Ben Reichert Europa Cup (vrouwenhandbal) 1982/83 Elin Topoezakov Dimitar Telkijski Lijst van betaaldvoetbalclubs in Israël Dan Romann Hapoel Marmorek Maccabi Herzliya Lijst van grote Israëlische steden Regionale raad van Mateh Yehuda Hapoel Kefar Saba Tel Aviv (district) Hapoel Nof HaGalil Liga Leumit Europees kampioenschap voetbal onder 16 - 2000 Gilad Atzmon Hapoel Petach Tikwa Sjaron Hapoel Akko Nicolás Olsak Hapoel Rishon LeZion Regionale raad van Megiddo Deelneme…
ers UEFA-toernooien Israël Station Tel Aviv Savidor Centraal Inbar Lavi Alexandre Martinovic Jordan Miliev Lijst van kibboetsen in Israël Oded Katash Maccabi Ahi Nazareth Yehiel Rabinowitz Kobi Marimi ATP-toernooi van Tel Aviv 1993 ATP-toernooi van Tel Aviv 1990 Lijst van voetbalinterlands Brazilië - Israël Touvarno Pinas Hapoel Asjkelon Lendou Lijst van voetbalinterlands Israël - Zweden Regionale raad van Golan Ilan Ramon ATP-toernooi van Tel Aviv 1992 Regionale Raad Zevoeloen ATP-toernooi van Tel Aviv 1996 Regionale raad van de Jizreëlvallei Regionale raad van Gilboa Regionale raad van Lager Galilea Regionale raad van Drom HaSjaron Re
gionale raad van Gezer Bnei Jehoeda Tel Aviv ATP-toernooi van Tel Aviv 1994 ATP-toernooi van Tel Aviv 1991 ATP-toernooi van Tel Aviv 1995 Yuval Spungin SC Hakoah Wien ATP-toernooi van Tel Aviv Regionale raad van Hof HaCarmel Regionale raad van Menashe Regionale raad van Hof Ashkelon Regionale raad van Lakhish Regionale raad van Shafir Regionale Raad Esjkol Regionale raad van Nahal Sorek Regionale raad van Sha'ar HaNegev Julia Glushko Regionale raad van Tamar Regionale raad van Misgav Bjørn Otto Bragstad Ido Cohen Zend Technologies Sergej Babenko Regionale raad van Emek HaYarden Aharon Ipalé Regionale raad van Merom HaGalil Guri Alfi Regionale raad van Hof HaSharon Region
Ramat Gan
Hakoah Amidar Ramat Gan
Ramat Ganstadion
Hapoel Ironi Nir Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
AS Ramat Hasjaron
Ramat Rachel
Regionale raad van Ramat HaNegev
Winterstadion
Ben Reichert
Europa Cup (vrouwenhandbal) 1982/83
Elin Topoezakov
Dimitar Telkijski
Lijst van betaaldvoetbalclubs in Israël
Dan Romann
Hapoel Marmorek
Maccabi Herzliya
Lijst van grote Israëlische steden
Regionale raad van Mateh Yehuda
Hapoel Kefar Saba
Tel Aviv (district)
Hapoel Nof HaGalil
Liga Leumit
Europees kampioenschap voetbal onder 16 - 2000
Gilad Atzmon
Hapoel Petach Tikwa
Sjaron
Hapoel Akko
Nicolás Olsak
Hapoel Rishon LeZion
Regionale raad van Megiddo
Deelnemers UEFA-toernooien Israël
Station Tel Aviv Savidor Centraal
Inbar Lavi
Alexandre Martinovic
Jordan Miliev
Lijst van kibboetsen in Israël
Oded Katash
Maccabi Ahi Nazareth