Ilija Sveti Ilija Ilija Vakić Ilija Iliev Ilija Petković Krušljevec (Sveti Ilija) Ilija Stolica Ilija Valov Ilija Nestorovski Ilija Lupulesku Žigrovec Beletinec Ilia Bozoljac Križanec Izabela Lupulesku Doljan Seketin Tomaševec Biškupečki Podhorie (okres Banská Štiavnica) Baďan Močiar (okres Banská Štiavnica) Vysoká (okres Banská Štiavnica) Počúvadlo Beluj Kozelník Prenčov Krušljevec Veliki Bukovec (Varaždin) Banský Studenec Sveti Đurđ Banská Belá Svätý Anton Sračinec Štiavnické Bane Ali Shukri Slobodan Grujić Novi Marof Donja Voća Gornji Kneginec Dekýš Breznički Hum Jalžabet Bogoljub Nedeljković Visoko (Kroatië) Cestic…
ca Maruševec Vinica (Kroatië) Breznica (Kroatië) Beretinec Trnovec Bartolovečki Ivanec Mali Bukovec (Varaždin) Martijanec Klenovnik Petrijanec Ljubešćica Heinrich-Böll-Prijs Ludbreg Oakland Clippers Bednja Bestuurlijke indeling van Noord-Macedonië Vidovec Prilep Dušan Petković Varaždinske Toplice Marie Svensson Lepoglava Daniyar Sakhi Knin Ahn Jae-hyung Jasna Fazlić Moerom Varaždin (provincie) Kalinikos Kreanga Voetbalelftal van Servië en Montenegro in 2004 Otilia Bădescu Autonome Provincie Kosovo en Metohija (1946-1974) Zoran Primorac Berliner Literaturpreis Chen Longcan Henri Lubatti NK Inter Zaprešić Wei Qinggua
ng Voetbalelftal van Servië en Montenegro in 2003 Banská Štiavnica Varaždin (stad) Adelbert-von-Chamisso-Preis Metaloerh Donetsk Lijst van spelers van New England Revolution Rūta Garkauskaitė Dejan Savićević Dan Einbinder Lijst van spelers van FC Dinamo Tbilisi Interlands Joegoslavisch voetbalelftal 1990-1999 Lijst van spelers van Holland Sport Interlands Montenegrijns voetbalelftal 2020-2029 Maria Skobtsova Mile Škorić Lijst van leiders van Kosovo FK Zemun Wereldkampioenschap voetbal 2006 (Groep C) Argentinië - Servië en Montenegro Richard Francis Burton Lijst van Kroatische gemeenten Olimpija Ljubljana Boban Nikol
Sveti Ilija
Ilija Vakić
Ilija Iliev
Ilija Petković
Krušljevec (Sveti Ilija)
Ilija Stolica
Ilija Valov
Ilija Nestorovski
Ilija Lupulesku
Žigrovec
Beletinec
Ilia Bozoljac
Križanec
Izabela Lupulesku
Doljan
Seketin
Tomaševec Biškupečki
Podhorie (okres Banská Štiavnica)
Baďan
Močiar (okres Banská Štiavnica)
Vysoká (okres Banská Štiavnica)
Počúvadlo
Beluj
Kozelník
Prenčov
Krušljevec
Veliki Bukovec (Varaždin)
Banský Studenec
Sveti Đurđ
Banská Belá
Svätý Anton
Sračinec
Štiavnické Bane
Ali Shukri
Slobodan Grujić
Novi Marof
Donja Voća
Gornji Kneginec
Dekýš