Guillem de Cabestany Guillem Rodríguez Guillem Savall Tetramorium parvioculum Willem van Guimerà Guillemundus Vandellòs Smiley (televisieserie) Klooster van Santes Creus Binibassi Mateu Alemany Berta Bonastre Lijst van bisschoppen van Urgell Lukas Berglund Sinte-Eulaliakapel RCD Espanyol B Martí de Riquer i Morera Villefranche-de-Conflent Premis Nacionals de Cultura Maria Aurèlia Capmany i Farnés Sint-Martinuskerk van Cortinada Albert Manent i Segimon Cabestany 1091 Kathedraal van Girona José Manuel Izquierdo Romeu Aarón Ñíguez La Lonja de la Seda Concha Buika 1452 Michael Schumacher (danser) Camarles Sadler's Wells Theatre Ferrer Ba…
assa Compromis van Caspe Lluis Borrassá 1455 Pongo tapanuliensis Sebastià Alzamora i Martín Joan Laporta Lijst van presidenten van de Generalitat de Catalunya Joan Brossa i Cuervo Palma (stad) Alfons II van Aragón Premi Crítica Serra d'Or de Literatura i Assaig Amadeu Vives i Roig Spoorlijn 36 Mette Ingvartsen Lijst van spelers van ADO Den Haag (mannen) ADO Den Haag in het seizoen 2021/22 (mannen) Bojan Krkić Lijst van coureurs wereldkampioenschap Supersport Tetramorium ADO Den Haag in het
seizoen 2022/23 (mannen) Mequinenza Beleg van Burriana Anonymous (band) Buhos Slag bij Lucocisterna Antoni Gaudí La novia The Miniaturist (miniserie) Spaans Formule 4-kampioenschap ADO Den Haag in het seizoen 2023/24 (mannen) La enfermedad del domingo Baclofen Ekenäs IF Europese kampioenschappen kyokushin karate 2017 (WKB) Willem (voornaam) Prix Benois de la Danse Wapenboek Beyeren FIM MotoGP Rookies Cup 2024 Wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2023 - Landenwedstrijd Wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2019 - Landenwedstrijd 30ste uitreiking van de Premios Goya Wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2023 - 10 kilometer m
Guillem Rodríguez
Guillem Savall
Tetramorium parvioculum
Willem van Guimerà
Guillemundus
Vandellòs
Smiley (televisieserie)
Klooster van Santes Creus
Binibassi
Mateu Alemany
Berta Bonastre
Lijst van bisschoppen van Urgell
Lukas Berglund
Sinte-Eulaliakapel
RCD Espanyol B
Martí de Riquer i Morera
Villefranche-de-Conflent
Premis Nacionals de Cultura
Maria Aurèlia Capmany i Farnés
Sint-Martinuskerk van Cortinada
Albert Manent i Segimon
Cabestany
1091
Kathedraal van Girona
José Manuel Izquierdo Romeu
Aarón Ñíguez
La Lonja de la Seda
Concha Buika
1452
Michael Schumacher (danser)
Camarles
Sadler's Wells Theatre
Ferrer Bassa
Compromis van Caspe
Lluis Borrassá
1455
Pongo tapanuliensis
Sebastià Alzamora i Martín
Joan Laporta