Gennagyij Vlagyimirovics Morozov Gennagyij Olegovics Logofet Gennagyij Jegorovics Jevrjuzsihin Gennagyij Gennagyjevics Golovkin Gennagyij Ivanovics Padalka Gennagyij Kovaljov (egyértelműsítő lap) Gennagyij Nyikolajevics Sztrahov Gennagyij Alekszandrovics Guszarov Gennagyij Dmitrijevics Kraszilnyikov Gennagyij Sztanyiszlavovics Csurilov Gennagyij Ivanovics Valjukevics Gennagyij Ivanovics Geraszimov Gennagyij Andrejevics Zjuganov Gennagyij Mihajlovics Sztrekalov Gennagyij Alekszejevics Frolov Gennagyij Anatoljevics Mojszejev Gennagyij Nyikolajevics Rozsgyesztvenszkij Gennagyij Nyikolajevics Nyikonov Gennagyij Vasziljevics Sza…
arafanov Gennagyij Mihajlovics Manakov Gennagyij Szamojlovics Gor Gennagyij Gennagyijevics Kovaljov Varázsos út A Nemzetközi Űrállomás 19. alaplegénysége Szojuz TM–10 A Nemzetközi Űrállomás 20. alaplegénysége Oroszországi Föderáció Kommunista Pártja Szojuz T–8 Szojuz TMA–4 Középsúlyú profi ökölvívók listája Bradley Saunders Orosz amatőr ökölvívók listája Gajdarbek Abdulajevics Gajdarbekov Szojuz TM–28 Kisváltósúlyú amatőr ökölvívók listája Szojuz TM–24 Szojuz TM–16 Harmatsúlyú amatőr ökölvívók listája Középsúly Alekszandr Ivanovics Tyimosinyin Sinatra-doktrína Ivan
Sztyepanovics Utrobin A kétéltű ember (regény) Szojuz TM–9 Középsúlyú amatőr ökölvívók listája Szojuz T–11 Lolo kalandjai Szojuz TMA–04M A házasság (vígopera) Havazsi Ahmatavics Hacihav A kétéltű ember (film) Enej Tatár-szoros (Oroszország) Jégtánc az 1980. évi téli olimpiai játékokon Szojuz T–14 Szoszlan Petrovics Angyijev Rakesh Sharma Ökölvívók listája Szojuz T–10 Szojuz T–9 1950 a tudományban Szojuz T–5 Amatőr ökölvívók listája Állami Duma Jevgenyij Szerafimovics Lovcsev Leonyid Danilovics Kucsma Mentőrakéta Nyevelszk Szojuz T–10–1 1940 a tudományban Pavel Petrovics Ka
Gennagyij Olegovics Logofet
Gennagyij Jegorovics Jevrjuzsihin
Gennagyij Gennagyjevics Golovkin
Gennagyij Ivanovics Padalka
Gennagyij Kovaljov (egyértelműsítő lap)
Gennagyij Nyikolajevics Sztrahov
Gennagyij Alekszandrovics Guszarov
Gennagyij Dmitrijevics Kraszilnyikov
Gennagyij Sztanyiszlavovics Csurilov
Gennagyij Ivanovics Valjukevics
Gennagyij Ivanovics Geraszimov
Gennagyij Andrejevics Zjuganov
Gennagyij Mihajlovics Sztrekalov
Gennagyij Alekszejevics Frolov
Gennagyij Anatoljevics Mojszejev
Gennagyij Nyikolajevics Rozsgyesztvenszkij
Gennagyij Nyikolajevics Nyikonov
Gennagyij Vasziljevics Szarafanov
Gennagyij Mihajlovics Manakov
Gennagyij Szamojlovics Gor
Gennagyij Gennagyijevics Kovaljov
Varázsos út
A Nemzetközi Űrállomás 19. alaplegénysége
Szojuz TM–10
A Nemzetközi Űrállomás 20. alaplegénysége
Oroszországi Föderáció Kommunista Pártja
Szojuz T–8
Szojuz TMA–4
Középsúlyú profi ökölvívók listája
Bradley Saunders
Orosz amatőr ökölvívók listája
Gajdarbek Abdulajevics Gajdarbekov
Szojuz TM–28
Kisváltósúlyú amatőr ökölvívók listája
Szojuz TM–24
Szojuz TM–16
Harmatsúlyú amatőr ökölvívók listája
Középsúly
Alekszandr Ivanovics Tyimosinyin